PKN ORLEN
Zobacz wszystkie opinie o firmie PKN ORLEN

PKN ORLEN

Opinia pracownika firmy PKN ORLEN

Na mojej stacji panuje fajna atmosfera

Praca na Orlenie nie należy do trudnych i ciężkich, ale jest bardzo odpowiedzialna i stresujaca. Pracownik tam jest odpowiedzialny za wszystko od dostawy, WC, hotdogi, kanapki, do wysylania sent, tajemniczy klient itp. Bardzo ważne jest to ze Orlen traktuje pracownika na stacji źle nie ma wolnych weekendu nawet go nie zatrudnia tylko zatrudnia prowadzący który ma swoją firme. Dzięki czemu unika wszystkich beneficjentów typu Wczasy pod grusza itp. Za wszystko odpowiada prowadzący jest tam kozłem ofiarnym

Plusy

Fajny prowadzący

Minusy

Brak zatrudnienia bezpośrednio przez Orlen, brak pakietów socjalnch, bardzo niskie zarobki

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Nie polecam nikomu tej pracy

Wykorzystywanie ludzi za marne pieniądze.Stres ,nie ma czasu kiedy zjeść posiłek,wszystko się robi w biegu .Pracownik jest tam od wszystkiego nawet WC musi sprzątać co godzinę ,12 godz cały czas na nogach do tego wymogi kierownictwa i nie mili klienci którym się zawsze śpieszy i mają pretensje do kasjera.Nocna zmiana zamienia się w monopolowy ,pijani i naćpani klienci awanturujący się o byle co .Jednym słowem szkoda zdrowia na taką pracę za taką płace .Najbardziej siada tam zdrowie psychiczne.Ktoś powinien się zainteresować co dzieje się na tych Orlenach ,oddają stacje w ręce kierowników a ci robią co chcą.Mają swoich pracowników za śmieci którymi można pomiatać ,a jak się nie podoba to proszę w.........ć jak to Pani kierownik mówiła .

Plusy

Żadnych plusów tej pracy

Minusy

Niskie zarobki, stres, przemęczenie fizyczne i psychiczne

Nie wróciłabym

Kierownik oraz współpracownicy rewelacyjni Sama praca wykańczająca, coraz więcej obowiązków mimo tej samej stawki Brak jakiegokolwiek wsparcia od firmyCiągły stres i parcie na standardy Do tego zdarzają się niemili klienci Nie polecam

Plusy

Zniżki pracownicze

Minusy

Jak wyżej

Zatrudnienie

Praca w miarę fajna, trochę dużo godzin i słabe zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PKN ORLEN. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj PKN ORLEN z

• PKN ORLEN
  • Na mojej stacji panuje fajna atmosfera