Opinie pracowników firmy PKN ORLEN

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (11)
Great atmosphere, workplace full of great and positive people
Customer Service Representative (były pracownik) –  małopolskie22 stycznia 2019
Typical day at PKN Orlen's station in Jabłoka was full of contrasts. Once you have been borded by doing the same things for another day, something unusual has happened and made your day challenging. Such a place full of different people always provides issues that you have to deal with. I have learned many things like taking care of sales, providing best advices to customer, ordering supply for the station but the most important was how to deal with people. That work tought me that listening to the customers and getting closer to what they expect from us is a main factor to make both sides happy. The crew working along with me was incredible. We have made a really friendly workplace and customers have often emphasised that they choose that particular station because of service we provide and because smiles were always on our faces.
Plusy
free meals, discount on petrol, amazing associates
Minusy
long hours, extreme amount of work during weekends.
ciężka, odpowiedzialna praca, za małe zarobki
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Kielce, świętokrzyskie29 października 2018
Praca na Stacji Paliw wiąże się z pracą w nocy, weekendy i święta. Stacja pracuje 24h/dobę.
Plusy
po nocnej zmianie wolne dwa dni
Zła atmosfera
sprzedawca (były pracownik) –  Tomaszów Lubelski, lubelskie19 października 2018
Pracownicy wiedza jaki jest szef traktuje ich jak tylko chce nie wiem dlaczego woogle sobie na to pozwalaja .czasy średniowiecza juz chyba mineły tylko niektórzy sobie po prostu nie zdaja z tego sprawy
Minusy
Szef i atmosfera
Miejsce, które zależne jest od ludzi
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Jarosław, podkarpackie17 września 2018
Praca na stacji paliw sama w sobie nie jest zła. Dużo zależy od kierownika stacji oraz ludzi, którzy tam pracują. Bywało tak, że dzień na stacji był tak wyczerpujący psychicznie, że po powrocie do domu nie miało się ochoty na nic. Spowodowane było tym dużym naciskiem ze strony kierownictwa na sprzedaż artykułów promocyjnych. Kasjer na stacji paliw jest od wszystkiego- ma profesjonalnie obsłużyć klienta, zatankować, przygotować posiłek, dbać o prządek- za nie wiele niż najniższa krajowa. Mało tego, straty w postaci ucieczek klientów z zatankowanym paliwem a nie zapłaconym pokrywa pracownik. Również straty w postaci produktów- również pokrywa pracownik. Odliczając to wszystko wychodzi, że pracownik dostaję mniej niż najniższa krajowa.
Plusy
Kontakt z ludźmi
Minusy
Niskie zarobki, praca w święta
Zakład PTA
operator procesów produkcyjnych (obecny pracownik) –  Włocławek, kujawsko-pomorskie3 listopada 2017
Kadra menadżerska na poziomie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazna atmosfera pracy
Plusy
świadczenia socjalne, możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach
Minusy
możliwość rozwoju zawodowego tylko z wykształceniem chemicznym
PKN Orlen
kierownik zmiany (były pracownik) –  Starogard Gdański, pomorskie11 marca 2017
Bardzo miła atmosfera i możliwość na dalsza karierę
Plusy
Dodatkowe posiłki
good team , good boss
Sales Coordination (były pracownik) –  poland20 czerwca 2016
work in this company is based on fuel sales and car accessories,I was responsible for training other employees,the shifts was very good
Plusy
good pleace, good people
Minusy
low sallary
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 9Zgłoś
stacja paliw PKN Orlen
Pracownik obsługi klienta, kierownik zmiany (były pracownik) –  Józefów31 lipca 2012
Mój typowy dzień pracy był nocą przez ostatnie 3 lata. Bardzo lubiłam zmiany nocne, ponieważ mieściło się w nich wszystko: od obsługi klienta po przygotowanie miejsca pracy do zmiany dziennej: mycie, sprzątanie, donoszenie towaru i dbanie o jego ekspozycję. Możliwość rozwoju zależy w dużej mierze od zaangażowania pracownika, najpierw jest uczącym się pracownikiem, później ocenia się jego chęci do pracy i może zostać kierownikiem zmiany, czyli osoba zastępującą kierownika stacji pod jego nieobecność. A jeszcze później też zależy od każdego indywidualnych upodobań - można zostać na stacji, można zostać szkoleniowcem liniowym, czyli kontroluje się prace kasjerów, szkoli ich. Można też zostać menadżerem czy właścicielem stacji. Także możliwości jest sporo. Kadrę zarządzającą dla nas kasjerów stanowili Menadżer mikrorynku, menadżer biznesu sklepowego i kierownik sklepu. Jeżeli chodzi o nocne kontrole to powiem tyle, że się zdarzały by sprawdzić czy nikt nie śpi. Za spanie, spożywanie alkoholu czy inne niedozwolone rzeczy groziło zwolnienie z pracy. Współpracownicy byli naprawdę super do czasu aż pani kierownik nie zaczęła ich wymieniać na jej zdaniem lepsze modele, czyli młodzież policealną w większości. Pod koniec mojej pracy nie było tam z kim pracować ani rozmawiać. Atmosfera się po prostu popsuła. Najtrudniej było zmusić do pracy właśnie tych nowych pracowników przyzwyczajonych ze szkoły, że to oni rządzą innymi. Najprzyjemniejsze zaś chwile to stali klienci, którzy zawsze mieli dla człowieka miłe słowo albo zadowolenie z siebie jak się posprzątało na błysk a do tego obsłużyło  więcej... tajemniczego klienta na 100% .  zwiń
Plusy
atmosfera domowa, elastyczny grafik, możliwość zamian z pracownikami
Minusy
firma żałuje pieniędzy na środki czystości a wymaga czystości jak w aptece; sztuczna odzież, w której jest za gorąco latem a za zimno zimą

Zobacz więcej opinii o firmie PKN ORLEN

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PKN ORLEN. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,1