PKN ORLEN

Praca w firmie PKN ORLEN: opinie o firmie PKN ORLEN (16)

Znaleziono 16 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (18)

Dobra praca na jakiś czas

Praca ta jest specyficzna i trochę zależy od pogody oraz pory roku. Zawsze jest co robić.

Plusy

Kupony pracownicze, możliwość poznania bardzo wielu ludzi z różnych części kraju oraz z poza kraju

Minusy

Nie polecam nikomu tej pracy

Wykorzystywanie ludzi za marne pieniądze.Stres ,nie ma czasu kiedy zjeść posiłek,wszystko się robi w biegu .Pracownik jest tam od wszystkiego nawet WC musi sprzątać co godzinę ,12 godz cały czas na nogach do tego wymogi kierownictwa i nie mili klienci którym się zawsze śpieszy i mają pretensje do kasjera.Nocna zmiana zamienia się w monopolowy ,pijani i naćpani klienci awanturujący się o byle co .Jednym słowem szkoda zdrowia na taką pracę za taką płace .Najbardziej siada tam zdrowie psychiczne.Ktoś powinien się zainteresować co dzieje się na tych Orlenach ,oddają stacje w ręce kierowników a ci robią co chcą.Mają swoich pracowników za śmieci którymi można pomiatać ,a jak się nie podoba to proszę w.........ć jak to Pani kierownik mówiła .

Plusy

Żadnych plusów tej pracy

Minusy

Niskie zarobki, stres, przemęczenie fizyczne i psychiczne

Nie wróciłabym

Kierownik oraz współpracownicy rewelacyjni Sama praca wykańczająca, coraz więcej obowiązków mimo tej samej stawki Brak jakiegokolwiek wsparcia od firmyCiągły stres i parcie na standardy Do tego zdarzają się niemili klienci Nie polecam

Plusy

Zniżki pracownicze

Minusy

Jak wyżej

Zatrudnienie

Praca w miarę fajna, trochę dużo godzin i słabe zarobki

Ciągle nowe doświadczenia

Każdy dzień , przynosi nowe wyzwania ☺️Nie ma czasu na nudę 😊

Plusy

Kontakt z klientem

Minusy

Niskie zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy

Firma kultywowana swoją tradycjonalnoscia

Na moim stanowisku liczy się precyzja i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

Plusy

Atmosfera, kultura, rzetelność

Minusy

Niskie zarobki, brak awansu

Miejsce pracy, w którym trzeba umieć wiele rzeczy

PKN Orlen jest miejscem pracy, gdzie na stanowisku sprzedawca-kasjer jest się odpowiedzialnym nie tylko za obsługę klienta, ale także za utrzymanie porządku na całej stacji, pilnowanie podjazdu, dokładanie towaru oraz sprawdzanie jego dat przydatności, liczenie towaru itp. Zadań jest pełno, a może być ich jeszcze więcej w zależności od pracodawcy.

Great atmosphere, workplace full of great and positive people

Typical day at PKN Orlen's station in Jabłoka was full of contrasts. Once you have been borded by doing the same things for another day, something unusual has happened and made your day challenging. Such a place full of different people always provides issues that you have to deal with. I have learned many things like taking care of sales, providing best advices to customer, ordering supply for the station but the most important was how to deal with people. That work tought me that listening to the customers and getting closer to what they expect from us is a main factor to make both sides happy. The crew working along with me was incredible. We have made a really friendly workplace and customers have often emphasised that they choose that particular station because of service we provide and because smiles were always on our faces.

Plusy

free meals, discount on petrol, amazing associates

Minusy

long hours, extreme amount of work during weekends.

ogólna ocena 7/10

Praca w ogromnej firmie wymaga wielkiego zaangażowania.

ciężka, odpowiedzialna praca, za małe zarobki

Praca na Stacji Paliw wiąże się z pracą w nocy, weekendy i święta. Stacja pracuje 24h/dobę.

Plusy

po nocnej zmianie wolne dwa dni

Zła atmosfera

Pracownicy wiedza jaki jest szef traktuje ich jak tylko chce nie wiem dlaczego woogle sobie na to pozwalaja .czasy średniowiecza juz chyba mineły tylko niektórzy sobie po prostu nie zdaja z tego sprawy

Minusy

Szef i atmosfera

Miejsce, które zależne jest od ludzi

Praca na stacji paliw sama w sobie nie jest zła. Dużo zależy od kierownika stacji oraz ludzi, którzy tam pracują. Bywało tak, że dzień na stacji był tak wyczerpujący psychicznie, że po powrocie do domu nie miało się ochoty na nic. Spowodowane było tym dużym naciskiem ze strony kierownictwa na sprzedaż artykułów promocyjnych. Kasjer na stacji paliw jest od wszystkiego- ma profesjonalnie obsłużyć klienta, zatankować, przygotować posiłek, dbać o prządek- za nie wiele niż najniższa krajowa. Mało tego, straty w postaci ucieczek klientów z zatankowanym paliwem a nie zapłaconym pokrywa pracownik. Również straty w postaci produktów- również pokrywa pracownik. Odliczając to wszystko wychodzi, że pracownik dostaję mniej niż najniższa krajowa.

Plusy

Kontakt z ludźmi

Minusy

Niskie zarobki, praca w święta

Zakład PTA

Kadra menadżerska na poziomie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazna atmosfera pracy

Plusy

świadczenia socjalne, możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach

Minusy

możliwość rozwoju zawodowego tylko z wykształceniem chemicznym

PKN Orlen

Bardzo miła atmosfera i możliwość na dalsza karierę

Plusy

Dodatkowe posiłki

good team , good boss

work in this company is based on fuel sales and car accessories,I was responsible for training other employees,the shifts was very good

Plusy

good pleace, good people

Minusy

low sallary

stacja paliw PKN Orlen

Mój typowy dzień pracy był nocą przez ostatnie 3 lata. Bardzo lubiłam zmiany nocne, ponieważ mieściło się w nich wszystko: od obsługi klienta po przygotowanie miejsca pracy do zmiany dziennej: mycie, sprzątanie, donoszenie towaru i dbanie o jego ekspozycję. Możliwość rozwoju zależy w dużej mierze od zaangażowania pracownika, najpierw jest uczącym się pracownikiem, później ocenia się jego chęci do pracy i może zostać kierownikiem zmiany, czyli osoba zastępującą kierownika stacji pod jego nieobecność. A jeszcze później też zależy od każdego indywidualnych upodobań - można zostać na stacji, można zostać szkoleniowcem liniowym, czyli kontroluje się prace kasjerów, szkoli ich. Można też zostać menadżerem czy właścicielem stacji. Także możliwości jest sporo. Kadrę zarządzającą dla nas kasjerów stanowili Menadżer mikrorynku, menadżer biznesu sklepowego i kierownik sklepu. Jeżeli chodzi o nocne kontrole to powiem tyle, że się zdarzały by sprawdzić czy nikt nie śpi. Za spanie, spożywanie alkoholu czy inne niedozwolone rzeczy groziło zwolnienie z pracy. Współpracownicy byli naprawdę super do czasu aż pani kierownik nie zaczęła ich wymieniać na jej zdaniem lepsze modele, czyli młodzież policealną w większości. Pod koniec mojej pracy nie było tam z kim pracować ani rozmawiać. Atmosfera się po prostu popsuła. Najtrudniej było zmusić do pracy właśnie tych nowych pracowników przyzwyczajonych ze szkoły, że to oni rządzą innymi. Najprzyjemniejsze zaś chwile to stali klienci, którzy zawsze mieli dla człowieka miłe słowo albo zadowolenie z siebie jak się posprzątało na błysk a do tego obsłużyło -

Plusy

atmosfera domowa, elastyczny grafik, możliwość zamian z pracownikami

Minusy

firma żałuje pieniędzy na środki czystości a wymaga czystości jak w aptece; sztuczna odzież, w której jest za gorąco latem a za zimno zimą

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PKN ORLEN. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.7

3.2