Pizza Hut
Zobacz wszystkie opinie o firmie Pizza Hut

Pizza Hut

Opinia pracownika firmy Pizza Hut

Miejsce pracy którą panuję zła atmosfera

Nie byłam zadowolona , bez szacunku do mnie jako osobą niesłysząca.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Dobra firma z możliwoscią rozwoju

Szanowni Państwo, Przesyłam swoją aplikację, mam nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w marketingu i w public relations oraz organizacji wydarzeń. Zarówno w firmach polskich jak i międzynarodowych. Pracowałem też w edukacji m.in. pracowałem jako wykładowca na uczelni oraz jako osoba odpowiedzialna za marketing i promocję na innej wyższej uczelni, na której organizowałem wiele wydarzeń i event'ów. Chciałbym również dodać, że w ostatnim okresie czasu ukończyłem wiele szkoleń organizowanych przez fundacje oraz instytucje unijne i pozarządowe m.in. szkolenie NGO Master dające uprawnienia do pracy w organizacjach pozarządowych, szkolenie OWES czyli Mazowieckiej Szkoły Ekonomii Społecznej oraz cykl szkoleń w Fundacji Centrum Szpitalna, Grundtving - edukacja przez całe życie, szkolenie Euro na Kulturę, a także wiele innych. Zawsze chciałem pracować w organizacji pozarządowej albo instytucji kulturalnej. Jestem osobą z doświadczeniem zawodowym, ale też otwartą na nowe wyzwania i pomysły. Szukam pilnie nowej pracy. Pozdrawiam, Zbigniew Dąbrowski tel. 604 997 656

Plotki ploteczki

Zatrudniane były same kobiety z bo "moc jajników" Wcale nie dyskryminacja. Jak schodziłeś ze zmiany od razu o tobie plotkowali. Odmówić imprezy z pracy niby można ale zrobią wszystko żebyś na siłę poszedł, bo będzie obraza majestatu. Praca sama w sobie prosta spokojna łatwo da się nauczyć. Wystarczy miesiąc wdrożenia i wiesz wszystko. Tylko ludzie fałszywi :) pozdrawiampozdrawiam. Z miesiąca na miesiąc więcej aplikacji do instalowania na prywatny telefon bo góra sobie wymyśliła ankiety porządkowe które trzeba wypełniać o danych godzinach a jak się spóźnisz z ankieta idzie burda od kierowniczki.

Plusy

Łatwa praca

Minusy

Atmosfera

Jest super

Wszystko jest wspaniałe, kadra doskonała, pizza przepyszna

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Pizza Hut. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • Pizza Hut
  • Miejsce pracy którą panuję zła atmosfera