Pizza Hut
Zobacz wszystkie opinie o firmie Pizza Hut

Pizza Hut

Opinia pracownika firmy Pizza Hut

Plotki ploteczki

Zatrudniane były same kobiety z bo "moc jajników" Wcale nie dyskryminacja. Jak schodziłeś ze zmiany od razu o tobie plotkowali. Odmówić imprezy z pracy niby można ale zrobią wszystko żebyś na siłę poszedł, bo będzie obraza majestatu. Praca sama w sobie prosta spokojna łatwo da się nauczyć. Wystarczy miesiąc wdrożenia i wiesz wszystko. Tylko ludzie fałszywi :) pozdrawiampozdrawiam. Z miesiąca na miesiąc więcej aplikacji do instalowania na prywatny telefon bo góra sobie wymyśliła ankiety porządkowe które trzeba wypełniać o danych godzinach a jak się spóźnisz z ankieta idzie burda od kierowniczki.

Plusy

Łatwa praca

Minusy

Atmosfera

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Jest super

Wszystko jest wspaniałe, kadra doskonała, pizza przepyszna

Miejsce pracy którą panuję zła atmosfera

Nie byłam zadowolona , bez szacunku do mnie jako osobą niesłysząca.

Ona 2

Witam, to co dzieje się w Poznaniu przyprawia o dreszcze zgrozy. Biegamy jak karaluchy chyba że ktoś lubi tkzw. samoopalacz czyli wchodzenie w cztery litery. W godzinach szczytu udzie nie mogą się nawet napić. Do klienta podchodzą z telefonami w ręku. W dziurze na Mieszka jest niewiele lepiej, do tego kierowcy są zmuszani do używania własnych telefonów do pracy o czym sie nie informuje w ogłoszeniu ani przy podpisywaniu umowy o prace., przepraszam zlecenia. Żałuje że sie przeniosłam, nie dajcie sobie wejść na głowe. Już wiem na czym dorabiają się tego typu korporacje, gorzej jest chyba tylko w Amazonie i chińskich fabrykach. Pozdrawiam wszystkich, którzy zaliczyli te pranie mózgów.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Pizza Hut. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu