Pilkington

Opinie pracowników firmy Pilkington

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (413)

Pracowałem tam 6lat i NIE POLECAM tej firmy, jeśli szanujecie swoje zdrowie psychiczne. Brak kultury i chamstwo na porządku dziennym, wielkie wymagania, a płace nieadekwatne do średnich rynkowych. Atmosfera w pracy beznadziejna, mobbing, bałagan i kierownictwo które swoje decyzje odnośnie awansów opiera nie na osiągnięciach pracownika tylko tym jak mocno jest w stanie wejść w d. Słabe możliwości awansu, możliwe że po sezonie lub okresie próbnym zostaniesz poprostu zwolniony, bo w zimę nie ma tyle pracy co latem. Przyjmują do pracy każdego z ulicy bo nikt nie wytrzymuje długo w związku z tym ciągłe braki kadrowe i problemy z nieprzeszkolonymi ludźmi i urlopami. Potrącają premie jeśli zmiana nie wyrobi normy, pensja składa się z niskiej postawy i premii. Premie potrącają jeśli jakaś zmiana nie wyrobi normy, możesz więc dobrze pracować a pozostali a dopiero uczący się pracownicy obniżają prędkość produkcji i premii nie dostaniesz. Dzień zakończenia pracy w tej firmie to ogromna ulga. SZCZERZE NIE POLECAM.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, bardzo zła atmosfera w pracy, stres, niesprawiedliwe traktowanie

Chamstwo i niekompetencja.

Firma to jakiś żart. Już od etapu rekrutacji odstraszają potencjalnego pracownika. Kazali mi zrobić badania lekarskie i powiedzieli, żeby podać dane na fakturę firmy to zapłacą. Po pójściu do lekarza chciał gotówkę, której nie miałem przy sobie, więc zadzwoniłem do firmy, żeby Pan rekruter zapewnił lekarza, że firma zapłaci fakturę. Lekarz się zgodził. Po przyjściu do firmy z fakturą wszyscy wielce zdziwieni i oburzeni, bo oni tego nie zapłacą i chamsko na mnie nakrzyczeli wracaj zapłać lekarzowi z własnej kieszeni, bo to twój problem. Kompletny brak szacunku, już na starcie zostałem potraktowany chamsko przez ludzi bez żadnych kompetencji i wiedzy o firmie. Absolutnie nie polecam. DNO.

Plusy

Minusy

Chamstwo, brak kompetencji i szacunku.

bardzo dobra praca i srodowisko

praca w bardzo przyjemnym srodowisku, pracownicy w porzadku, sumienni

Plusy

dobre zarobki

Minusy

jedynie odleglosc do pracy

Niedobrze

Brak możliwości rozwoju, fatalne warunki pracy, upały, nieprzyjazna, a wręcz wroga atmosfera

Minusy

zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, trudne warunki, nieprzyjazna atmosfera

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Pilkington. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Pilkington z

Opinie o firmie Pilkington według lokalizacji

Informacje o firmie Pilkington w popularnych lokalizacjach

• Pilkington