OVB Holding AG

Opinie pracowników firmy OVB Holding AG

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (304)

Miejsce pracy, w ktorym panuje dobra atmosfera

Firma zwana piramida, jezeli spelnisz dane kryteria - awansujesz.

pracuję i jest dobrze

Ta praca otworzyła mi bardzo głowę, jestem krótko zatrudniona, ale na prawdę zadowolona. -wypłata na czas - jak dobrze pracujesz- dobre pieniadze -nauka budowania swojej bazy klientów- bardzo przydatne na przyszłość - na moim etapie- podstawy kierowania zespołem -rynek finansowy i ubezpieczeniowy - bardzo przydatne w życiu -możliwość skorzystania z dobrych rabatów pracowniczych - też przydatne -dużo szkoleń, możliwosc rozwoju -dobra atmosfera

Plusy

szkolenia, dobra atmosfera pracy, wsparcie ze strony przełożonej

Minusy

na początku zmęczenie-trzeba się dużo nauczyć żeby móc swobodnie pracować

praca w ovb

Zarobki są na prawdę wysokie jeżeli się starasz i pracujesz, dodatkowo od stanowiska wyższego kierownika są umowy dodatkowe i dużo benefitów- do tego stanowiska można dojść w ok. 2 - 3 lata i masz spokój do końca życia. Awans zależy tylko do ciebie. Są kryteria, które trzeba spełnić jeżeli spełnisz to po prostu od razu z miejsca masz awans - więc znów zależy to tylko od Ciebie. Jeśli chodzi o kadrę to wszyscy sobie pomagają. Kultura pracy ? Nie daję maxa - bo to względne - da każdego inaczej - dużo zabaw i integracji a jak to czasem zabawa - różnie się ludzie mogą zachowywać. Raczej jest to ludzkie. Równowaga między pracą i życiem prywatnym też różnie - ta praca dla mnie stała się ulubionym hobby, poza tym jeżeli wierzysz całym sercem w produkty, które masz pod ręką a wszyscy ludzie ich i tak i tak potrzebują i z nich korzystają to zdarza się sprzedać coś znajomemu. Czy to coś złego ? mi nie przeszkadza, oni też są bardzo wdzięczni nie raz już była sytuacja, że kogoś ubezpieczyłem a 3 dni później był wypadek i tylko dzięki temu można było dostać jakieś pieniądze. Można pracować w zgodzie z sumieniem, spotkania prowadzi się rzetelnie - mówi i o plusach i o minusach różnych rozwiązań i produktów- więc klienci sami wracają. W końcu można kupić sobie najlepsze grabie ale jak się na nie wdepnie to i tak czaszkę rozwalą. Wiadomo - kilka pierwszych miesięcy może być trudno, ale w każdej pracy jest pół roku na wdrożenie zanim ktoś jest zupełnie niezależny i działa z wszystkim kompletnie sam. Mogę obiecać - zawsze czuję się tu doceniony, zawsze mam wsparcie a nigdy się nie nudzę.

Plusy

rozwój osobisty, jasno określone warunki współpracy, możliwość awansu, dobra atmosfera, wysokie zarobki

Minusy

na początku więcej pracy

Productive workplace

I was a translator intern who dealt with contacting abroad branches of the company. Participating in e-mail conversations with people from abroad improved my language and vocabulary skills.

Definitely not for everyone

Its a job for 24h 7 days a week. You are not going to have any time off. Even on your holiday you still receive phone calls about new deals, customers etc.

Plusy

Salary depends on your work

Minusy

No time for yourself if you want to earn

GOed

GOed work to well organized people but to make good results you must sacrifice your privet time to make any progres you have to be involved all by yourself into this work/world because OVB its not a work its a LIFESTYLE where not everybody can find themselfs but if U CAN MAKE IT then hole world can be yours

młody zgrany zespół do pracy

Najlepsze w tej pracy jest to, że można samemu planować swój dzień pracy i ile chcemy godzin dziennie pracować np.poniedziałek pracuje od 13.00 do 18.00, we wtorek od 8.00 do 14.00 a w środę wolne od pracy itd., jest duża możliwość awansu na coraz to wyższe stanowiska a co za tym idzie duże zarobki. Najtrudniejsze jest pozyskanie nowych ludzi do pracy i ich utrzymanie w tej pracy bo nie ma żadne j podstawy do prowizji tylko wynagrodzenie prowizyjne. Trzeba najpierw zainwestować żeby zacząć zarabiać.

Plusy

elastyczny czas pracy

Minusy

brak podstawy do wynagrodzenia prowizyjnego

Very good

Atypical day at work, i management to take care of some group of people, my associates, take resposobility for them, giving them tasks and control them. The hardest part of job is that is a fee margin work, so if you don't sign an agreement you don't earn money, so sometimes we have monts wchich we don't earn any money. Most enjoyable part of the job is always meet new people, make new contacts, giving customers advices about they financial situation in future, helping people unsolving they financial problems.

Minusy

Long hours

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w OVB Holding AG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu