Opinie pracowników firmy Orange Polska SA

Wyświetlono wszystkie opinie (36)
Włocławek salon Wzorcownia
Konsultant ds. sprzedaży (były pracownik) –  Włocławek, kujawsko-pomorskie26 sierpnia 2019
Praca za kwotę minimalnie większa od najniższego wynagrodzenia + premia która ciężko wyrobić doświadczonej załodze a osoba która zaczyna może pomarzyć o czymś więcej przez kilka miesiecy. Praca zmianowa sobota niedziela od rana do wieczora. Bardzo ale to bardzo irytujący kierownik który myśli że zjadł wszystkie rozumy i nic więcej już do niego nie dociera. Brak pomocy ze strony kierownika w początkowym etapie wdrożenia. Nie robisz planu trafiasz na czarną listę z której jesteś usuwany. Pracownik to rzecz która można wymienić i dla tego tak ogromna rotacja we włocławskim salonie Orange CH Wzorcownia. Nie polecam bo szkoda czasu. PS plany sprzedażowe są tak zrobiona aby ich nie wyrobić .
Plusy
Benefit, karta Multisport
Minusy
Praca zmianowa, kadra kierownicza, niskie zarobki, ogrom obowiazkow
Miejsce pracy, w którym pracuję panuje dobra atmosfera
Specjalista do spraw sprzedaży (obecny pracownik) –  Katowice, śląskie1 sierpnia 2019
Miejsce pracy, w którym pracuję panuje dobra atmosfera
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 3Zgłoś
Rekrutacja
sprzedawca (były pracownik) –  Włocławek, kujawsko-pomorskie8 maja 2019
Sposób rekrutacji bez sensowny, odbył się przez kamerkę internetowa z nie przyjemna baba która wymagania miała jak bym zatrudnia się ba stanowisko prezesa banku. A czekając na rozmowę o po race Pan menager sklepu sprzedając usługę pytał się pracownika o pomoc bo nie wiedział co i n AK włączyć. Nie wiem kogo oni szukają, i za jakie pieniądze chcą zatrudniać do pracy, ogłoszenie jest
od dwóch miesięcy dostępne i chyba nikt n i e chce pracować za psie pieniądze. Ogólnie odradzam Panią Jolanta od rekrutacji...
Firma, która nie panuje nad realiami
Główny specjalista ds. Windykacji (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie13 marca 2019
"Malowanie trawy na zielono" i "wszytko na wariata" - to misja Orange. Ostatnie 5 lat to pogoñ za marzeniami szefow Francuzow.
Plusy
Wynagrodzenia plus premie wyplacane na czas; socjal
Minusy
Oferty wprowadzane na szybko, żeby wyprzedzić konkurencję, ale bez dobrego przygotowania, poza tym Pracownicy - jak to ludzie, byli, są i będą. Jesteś pracoholikiem i nie masz rodziny - masz szansę na awans.
Warszawa
Główny Specjalista (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie24 stycznia 2019
Jest to moja ocena oparta doświadczeniem zdobytym podczas 28 lat pracy u Operatora:
Organizacja która od dłuższego czasu preferuje "zarządzanie przez stres", nie ma stabilizacji zatrudnienia. Zarobki oraz Fundusze socjalne - OK. Właściciel francuski robi co chce, stąd duże coroczne zwolnienia.

Firma usługowo na 4+ (ocena dobra).
Plusy
dobry socjal
Minusy
kadra menadżerska niższego szczebla
Cała Polska
Akwizytor (były pracownik) –  Cała polska20 stycznia 2019
Przedstawiciel to nic innego jak akwizytor, nie masz nic prócz prowizji, sprzedaż światłowód dostaniesz 100 zł, kadra managerska to niestety nieporozumienie, awansuje ten kto liże d.. Ę, później osoba nie mająca wiedzy o sprzedaży zaczyna tobą zarządzać, co kończy się kompletna katastrofa. Ludzie szanujcie się, nie dajcie z siebie robić baranów.
dobre
starszy specjalista ds. windykacji (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie6 stycznia 2019
Oprócz bezpośredniego ostatniego przełożonego, wszystko OK.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
menadżer
Fajne miejsce do pracy
International Account Manager (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie17 grudnia 2018
Bardzo dobre miejsce pracy jeżeli jest się zatrudniony na etat
Duża rozbieżność pomiędzy strategią firmy i jej realizacją
Regionalny Kierownik Sprzedaży (były pracownik) –  Opole, opolskie27 listopada 2018
Bardzo dobre warunki zatrudnienia, oraz warunki socjalne.
Brak wpływu na własną ścieżkę kariery
Plusy
Warunki finansowe
Minusy
Brak możliwości realizacji zadań w oparciu o lokalne rynki
Firma dbająca o pracownika
SPECJALISTA ds. KLIENTA (były pracownik) –  Kraków, małopolskie9 listopada 2018
Świetna firma będąca pionierem w Polsce w zakresie zapatrywania klientów w towary exclusive.
Orange Polska - Obóz Pracy
pracownik biurowy (obecny pracownik) –  śląskie6 listopada 2018
Obóz Pracy. Firma jest Anty rodzinna.Grafiki takie że zapomnisz jak wygląda rodzina.Zarobki marne. FitProfi z którego nie masz czasu korzystać bo siedzisz w pracy w sobotę, niedzielę na dwie zmiany. Gwarancji zatrudnienia brak - cały czas zwalniają. za 10 lat zwolnili 50 tysięcy pracowników. brak awansów i brak rozwoju. Kadra zarządzające oderwana od rzeczywistości, nawiedzone, naćpane i nakręcone bezmyślni menadżerowie. Kultura pracy tu można się pochwalić oczywiście- Mobbing, wyzwiska w kierunku pracowników, opierdzielanie w obecności wielu ludzi, jednostronne komendy, bez brania pod uwagę ludzi. Jednym słowem Orange Polska to Obóz Pracy ... pracownicy są przez kadrę napuszczani na siebie.. Tam jest wiele fajnych ludzi którzy pracują tam po 15, 20 i 30 lat... Ale przez wyścig szczurów, praca w Orange Polska zmienia się w horror pod tytułem "Konfident w Akcji"
Plusy
Duże odprawy
Minusy
Grafiki, Marne zarobiki, Marne premie, Kadra słabo przygotowana
Zawsze może być lepiej
sprzedawca, doradca klienta (obecny pracownik) –  Łódź, łódzkie11 października 2018
Firma pozostawia wiele do życzenia często pracownicy są pomijani
Białystok
Konsultant (obecny pracownik) –  Białystok, podlaskie30 września 2018
Nikomu nie polecam pracy w korporacji, niemiłe doświadczenie.
Cały czas zmiejsza zatrudnienie
Project Manager (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie4 września 2018
Wysysana kasa do właściciela we Francji. Zarząd i kluczowa kadra bez pomysłu na rozwój firmy.
Plusy
znana marka
Minusy
niskie zarobki, szczególnie poza warszawą
Orange Polska
Głowny Specjakista ds fakturowania (obecny pracownik) –  Olsztyn, warmińsko-mazurskie9 lipca 2018
Dobre miejsce pracy, jasny i przejrzysty regulamin pracy, platforma szkoleniowa , świadczenia socjalne , niezłe zarobki.
Kadra zarządcza przyjaźnie nastawiona do pracownika.Ograniczona możliwość awansu . Polityka zatrudnienia od lat pracodawca zmniejsza drastycznie ilość wykwalifikowane kadry zastępując ja niej wykwalifikowaną ale tańszą.
Plusy
stabilość zarobków, srodowisko pracy, jasny zakres obowiązków
Minusy
brak stabilości zatrudnienia
Praca ciekawa , ale bez stabilności zatrudnienia
Główny Specjalista ds. Usług IT (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie7 maja 2018
Firma daje bardzo nowoczesne, elastyczne cyfrowe środowisko pracy. Jedyny powazny minus to brak stabilności zatrudnienia.
Productive
Regional Business Client Adviser (były pracownik) –  małopolskie6 kwietnia 2018
I was working. Atmosphere there was rally good. I met a lot of good peoples. Culture really good. Supervisors also they are a good people and of course really experience.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 4Zgłoś
Pracodawca super, wynagrodzenie złe
Ekspert d/s sprzedaży (były pracownik) –  Sieradz, łódzkie24 lutego 2018
Pracodawca super, wynagrodzenie złe. Ogrom obowiązkó, mało osób do pracy, zbyt niskie wynagrodzenie
Można zdobyć bardzo dobre doświadczenie ale wymagania wobec pracowników są bardzo wysokie.
Specjalista ds. obsługi klienta (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie2 października 2017
Oceniam Orange jako dobrego pracodawcę ale wymagania wobec pracowników są bardzo wysokie.Począwszy od identyfikacji pracownika z firmą po zwykły dzień pracy gdzie zadań jest bardzo dużo i pracuje się pod presją czasu i wyników.
Plusy
Bardzo dobry pakiet socjalny-darmowy telefon, dofinansowanie wypoczynku letniego, Benefit, pakiet zdrowotny
Minusy
Zarobki nie współmierne do ilości powierzonych zadań.
Świetne miejsce do doskonalenia swoich umiejętności
Przedstawiciel Handlowy (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie20 września 2017
Młody zespól pod batutą dynamicznego szefa stwarza świetne warunki dla młodych ludzi do zrobienia naprawde dużych pieniędzy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Orange Polska SA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7