Orange Broadband
Zobacz wszystkie opinie o firmie Orange Broadband

Orange Broadband

Opinia pracownika firmy Orange Broadband

ok

Praca dla osób które rozpoczynają karierę na rynku pracy.

Można zostać na dłużej...

Dzień pracy to ciągła gonitwa do celu, którego osiągnięcia jesteś pewny rano, ale wieczorem wiesz, że musisz się wyspać, żeby nadrobić to, co "wysypało się" w realizacji w ciągu 8h. Firma podkreśla, że "wszyscy pracownicy idą w jednym kierunku" a "klient jest najważniejszy", ale brak spójności i przepływu informacji między działami sprzedaży, realizacji zamówień czy magazynów, doprowadza do sytuacji w których klient pozostaje bez działającej usługi na więcej niż 24h, a konsultant ie ma szansy na wyrobienie planu sprzedażowego/obsługowego. "Robienie sobie na złość" w ramach rywalizacji między lokalizacjami, a nawet poszczególnymi działami w ramach jednej placówki jest normą. Jeśli trafisz do dobrego zespołu, w którym atmosfera jest normalna (może nawet pozornie fajna), można zostać na dłużej, ale ile można pracować za naprawdę niewielkie pieniądze, skoro nie udaje się realizować najbardziej opłacalnych celów sprzedażowych (firma nie ułatwia tego zadania, bo wypłacanie premii uważają za bezsensowne i bezcelowe - "wszyscy chcą u nas pracować")? Podstawowa wypłata jest zdecydowanie za niska, do liczby zadań i wymagań stawianych pracownikom, którzy codziennie zmagają się ze stresem (swoim, ale także ze stresem wyładowywanym na nich przez klientów i przełożonych). Jedynym plusem oprócz atmosfery, która zależy od lokalizacji i ludzi jest fakt, że nie wyrzucają ludzi z byle powodu.

miła atmosfer pracy, bardzo zgrana ekipa

praca w zgranym zespole ludzi.praca wymagająca koncentracji i wiedzy oraz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Minusy

niskie zarobki, zmienny czas pracy

stresująca atmosfera

dzień w pracy bardzo stresujący dzięki kadrze liderów brak możliwości rozwoju brak normalnej atmosfery brak higieny pracy rozwalające się krzesła brudne stanowiska pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Orange Broadband. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu