Orange Broadband

Opinie pracowników firmy Orange Broadband

Znaleziono 46 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (259)

Salon orange

cedowanie wszystkich obowiązków na jedną najbardziej ogarniętą osobę

ok

Praca dla osób które rozpoczynają karierę na rynku pracy.

Oceniam pracę w ktorej pracowalam Orange Polska S.A. jako ok.

Sprzedaż

Ciekawa Praca przynajmniej dla mnie. Ale każdy może znaleźć w korporacji coś dla siebie.

Można zostać na dłużej...

Dzień pracy to ciągła gonitwa do celu, którego osiągnięcia jesteś pewny rano, ale wieczorem wiesz, że musisz się wyspać, żeby nadrobić to, co "wysypało się" w realizacji w ciągu 8h. Firma podkreśla, że "wszyscy pracownicy idą w jednym kierunku" a "klient jest najważniejszy", ale brak spójności i przepływu informacji między działami sprzedaży, realizacji zamówień czy magazynów, doprowadza do sytuacji w których klient pozostaje bez działającej usługi na więcej niż 24h, a konsultant ie ma szansy na wyrobienie planu sprzedażowego/obsługowego. "Robienie sobie na złość" w ramach rywalizacji między lokalizacjami, a nawet poszczególnymi działami w ramach jednej placówki jest normą. Jeśli trafisz do dobrego zespołu, w którym atmosfera jest normalna (może nawet pozornie fajna), można zostać na dłużej, ale ile można pracować za naprawdę niewielkie pieniądze, skoro nie udaje się realizować najbardziej opłacalnych celów sprzedażowych (firma nie ułatwia tego zadania, bo wypłacanie premii uważają za bezsensowne i bezcelowe - "wszyscy chcą u nas pracować")? Podstawowa wypłata jest zdecydowanie za niska, do liczby zadań i wymagań stawianych pracownikom, którzy codziennie zmagają się ze stresem (swoim, ale także ze stresem wyładowywanym na nich przez klientów i przełożonych). Jedynym plusem oprócz atmosfery, która zależy od lokalizacji i ludzi jest fakt, że nie wyrzucają ludzi z byle powodu.

Stres i grafik z kosmosu

Jeżeli lubisz grafik ustalany przez małpy na haju, gdzie: dostajesz dwa dni wolnego w tygodniu, ale niekoniecznie weekendowe czy następujące po sobie; dostawać dyżury po 10 godzin siedzenia na słuchawce (pięć takich w miesiącu minimum, też dni weekendowe, w tym około godzina łącznie przerwy, hura!) z minimalną przerwą pomiędzy połączeniami aż 15 sekund i pracą w egzotycznych godzinach (raz w tygodniu na rano, innym razem popołudnie - też bez logiki w tym) - to chyba się tu odnajdziesz. Gdyby jednak przyszło Ci realizować jakieś zainteresowania po pracy, to licz się z tym, że możesz mieć na nie o połowę mniej czasu z racji chaotycznego grafiku (acz znasz go na cały miesiąc, jupi!). Och, i ta cholerna Inicjatywa Sprzedażowa! Takie ma na nią kierownictwo parcie, że jestem szczerze zdziwiony, że nie nalegają aby wychodzili z nią nawet dozorcy i sprzątacze w budynku! A, dla masochistów: mam nadzieję, że się tu odnajdziecie, bo nic Was tak nie doprowadzi do ekstazy jak bycie rozlicznym z błędów i głupoty innych: jak nie przeprowadziłbyś rozmowy - najważniejsza jest później w ankiecie ocena Orange jako całości, twój performance jest bez znaczenia, jeżeli poprzednia wypadła pozytywnie. I vice versa: Twoja znakomita rozmowa jest bez znaczenia, gdy klient negatywnie oceni firmę. No ale jak ma ocenić, skoro dzwoni na infolinię? Musi mieć powód, bo o pogodzie rozmawiać nie będziecie. Na plus można wymienić ludzi z którymi przyjdzie Ci pracować: sympatyczni i zasadniczo kulturalni.

Orange

W trakcie 27 lat pracy w Telekomunikacji Polskiej a następnie w Orange Polska zdobyłam doświadczenie na stanowiskach: sprzedaży bezpośredniej, księgowości, logistyki i obsługi systemów SAP, IFS, MC Office. Polecam firmę jako pracodawcę inwestującego w pracownika i jego rozwój.

Praca back office - Rozliczenia

Byłaby lepsza atmosfera gdyby nie to ze wszystko jest na czas, wlacznie z rozgraniczaniem przerw. Normy procentowe się liczą jedynie, procesy i procesy do procesów. Ponadto zatrudnianie przez firmy zewnetrze nie przez Orange. Nie ma normalnych etatów od dawna. Poza tym praca tylko przy komputerze 8 H prawie bez przerwy dpiesxs

W Orange Polska obowiązuje wysoki poziom kultury pracy.

miejsce pracy, dokąd warto wrócić

kadra zarządzająca na wysokim poziomie :) dzień pracy z reguły udany, brak czepialstwa ze strony trenerów czy kierowników.

Miejsce gdzie panuje miła atmosfera pracy

W firmie panuje miła atmosfera - zwłaszcza wśród pracowników.

Włocławek salon Wzorcownia

Praca za kwotę minimalnie większa od najniższego wynagrodzenia + premia która ciężko wyrobić doświadczonej załodze a osoba która zaczyna może pomarzyć o czymś więcej przez kilka miesiecy. Praca zmianowa sobota niedziela od rana do wieczora. Bardzo ale to bardzo irytujący kierownik który myśli że zjadł wszystkie rozumy i nic więcej już do niego nie dociera. Brak pomocy ze strony kierownika w początkowym etapie wdrożenia. Nie robisz planu trafiasz na czarną listę z której jesteś usuwany. Pracownik to rzecz która można wymienić i dla tego tak ogromna rotacja we włocławskim salonie Orange CH Wzorcownia. Nie polecam bo szkoda czasu. PS plany sprzedażowe są tak zrobiona aby ich nie wyrobić .

Plusy

Benefit, karta Multisport

Minusy

Praca zmianowa, kadra kierownicza, niskie zarobki, ogrom obowiazkow

Miejsce pracy, w którym pracuję panuje dobra atmosfera

Miejsce pracy, w którym pracuję panuje dobra atmosfera

Rekrutacja

Sposób rekrutacji bez sensowny, odbył się przez kamerkę internetowa z nie przyjemna baba która wymagania miała jak bym zatrudnia się ba stanowisko prezesa banku. A czekając na rozmowę o po race Pan menager sklepu sprzedając usługę pytał się pracownika o pomoc bo nie wiedział co i n AK włączyć. Nie wiem kogo oni szukają, i za jakie pieniądze chcą zatrudniać do pracy, ogłoszenie jest od dwóch miesięcy dostępne i chyba nikt n i e chce pracować za psie pieniądze. Ogólnie odradzam Panią Jolanta od rekrutacji...

Firma, która nie panuje nad realiami

"Malowanie trawy na zielono" i "wszytko na wariata" - to misja Orange. Ostatnie 5 lat to pogoñ za marzeniami szefow Francuzow.

Plusy

Wynagrodzenia plus premie wyplacane na czas; socjal

Minusy

Oferty wprowadzane na szybko, żeby wyprzedzić konkurencję, ale bez dobrego przygotowania, poza tym Pracownicy - jak to ludzie, byli, są i będą. Jesteś pracoholikiem i nie masz rodziny - masz szansę na awans.

Warszawa

Jest to moja ocena oparta doświadczeniem zdobytym podczas 28 lat pracy u Operatora: Organizacja która od dłuższego czasu preferuje "zarządzanie przez stres", nie ma stabilizacji zatrudnienia. Zarobki oraz Fundusze socjalne - OK. Właściciel francuski robi co chce, stąd duże coroczne zwolnienia. Firma usługowo na 4+ (ocena dobra).

Plusy

dobry socjal

Minusy

kadra menadżerska niższego szczebla

Cała Polska

Przedstawiciel to nic innego jak akwizytor, nie masz nic prócz prowizji, sprzedaż światłowód dostaniesz 100 zł, kadra managerska to niestety nieporozumienie, awansuje ten kto liże d.. Ę, później osoba nie mająca wiedzy o sprzedaży zaczyna tobą zarządzać, co kończy się kompletna katastrofa. Ludzie szanujcie się, nie dajcie z siebie robić baranów.

dobre

Oprócz bezpośredniego ostatniego przełożonego, wszystko OK.

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

menadżer

Fajne miejsce do pracy

Bardzo dobre miejsce pracy jeżeli jest się zatrudniony na etat

Duża rozbieżność pomiędzy strategią firmy i jej realizacją

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, oraz warunki socjalne. Brak wpływu na własną ścieżkę kariery

Plusy

Warunki finansowe

Minusy

Brak możliwości realizacji zadań w oparciu o lokalne rynki

Firma dbająca o pracownika

Świetna firma będąca pionierem w Polsce w zakresie zapatrywania klientów w towary exclusive.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Orange Broadband. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu