Orange
Zobacz wszystkie opinie o firmie Orange

Orange

Opinia pracownika firmy Orange

awans

Daje duże możliwości rozwoju Polecam prace w orange ,daje duże możliwości . Doradcy z dobrymi wynikami są dodakowo nagradzani premiowani Ja oceniam firmę orannge bardzo dobrego pracodawcę naszym rynku ppracy

Plusy

Duże mozliwosci awansu

Minusy

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Orange w galerii Posnania

Powiem szczerze menadżer dystryktu Łukasz to dno i wodorosty. Bardzo nie miły typ osoby, mobing to jego drugie imię. Jak sobie cię upatrzy to będzie robił wszystko żeby cię złapać na błędzie i potem oczywiście rozmowa i do podpisu daje naganę. Kadra każe ci robić premie za wszelka cenę, nawet naginając zasady a jak by przyszło co do czego to się wypną na ciebie i to ty masz problem. ŻENADA.

Lublin

Nie polecam pracy w salonach, ponieważ kadra zarządzająca jest dobierana nieumiejętnie i do tego nie ma kompetencji.

francuski bałagan w polskim sosie

Zapowiadalo się dobrze ale poziom stresu,telfeony po zamknieciu salonu ok 21a czasem 22 z pytaniami dlaczego to albo tamto raczej nie zacheca do pracy. Dodatkowo system Salon firmowy oraz Salon Ajencja to przepasc w zarobku,szkoleniach

Plusy

czasami dobre szkolenie

Minusy

niskie zarobki, niejasny system premii, siec Orange jest w odwrocie w Polsce, zarowno net jak komorki co przeklada sie na jakosc i wynagrodzenie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Orange. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu