OBI

Opinie pracowników firmy OBI

Znaleziono 16 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (421)

Bez szału

Na minus ciśnienie na sprzedaż przykasową, która często jest beznadziejna i ludzie nie chcą kupować. Ale za to fajne dziewczyny w nadzorze, choć sam dyrektor okropny. Notoryczne obrywki od klientów za kolejki i niezgodną cenę z tą jaka była na półce. Zaczynałam od pracy przez agencję i czułam się okradana. Potem przeszłam bezpośrednio do OBI i finansowo było trochę lepiej, a z czasem nawet znośnie. Bardzo fajni współpracownicy i dlatego daje rade tam wytrzymać. Niestety często jest problem z przerwami i urlopami kiedy się chce, bo zwykle jest mało pracowników, więc musimy się dostosować. Do tego dofinansowanie do Multisporta, z którego nie ma się siły lub czasu korzystać, mocno przereklamowany Luxmed, ale są jeszcze paczki na święta, wczasy pod gruszą i ubezpieczenie grupowe. Ogólnie ciężko, ale można wytrzymać.

Obi bytom

Wspanali i odpowiedzalni ludzie luzik usmiech w czym Ci moge POMOC!!!

Plusy

docenianie pracownika

Najgorsze doświadczenie zawodowe w moim życiu. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Po pierwsze zła atmosfera, czasem miałam wrażenie, że zatrudniana jest w dużej części jakaś patologia, pełno chamstwa. Kierowniczka wykazywała się zupełnie nieprofesjonalnym zachowaniem, tworzyła sobie z chłopakami z zespołu kółko wzajemnej adoracji gdzie były śmichy chichy i jestem pewna że obgadywanie za plecami. Kierownik bardzo spoko, do niego nic nie mam. Zachowanie kierowniczki wobec mnie, gdy miałam trudniejszy okres w życiu, zdecydowało ostatecznie o pożegnaniu tej firmy. Usłyszałam, że ona ma gorsze problemy i tyle było wparcia jakiegokolwiek. Poza tym nie można pójść na zwolnienie lekarskie bez obawy o utratę pracy. Po zwolnieniu rozmowy z kierownictwem, że dyrektor źle na to patrzy i żeby tego unikać. Przy dłuższym zwolnieniu można być pewnym, że po powrocie zostanie wręczone wypowiedzenie. Sama praca bardzo męcząca fizycznie i psychicznie, stresująca, mnóstwo dźwigania ciężkich rzeczy, dokładania towaru, mimo stanowiska jak sama nazwa wskazuje "doradca klienta". Mało szkoleń, jeśli ktoś ma mniejszą wiedzę na temat swojego działu to będzie ciężko. Nakład pracy zupełnie nieadekwatny do zarobków. Jednym słowem nie polecam nikomu.

Minusy

Nie jest źle ale głowy nie urywa

Pensja nie była najgorsza na stanowisku doradcy klienta, niestety za mało pracowników, przez co często było się sztorcowanym przez kierownictwo, że towar nie wyłożony, że bałagan na alejce. Brak jakichkolwiek sensownych benefitów. Mityczne dodatki za osiągnięcie celu miesięcznego... Klasyczna i nudna karta multisport czy klasyczna opieka zdrowotna. Brakuje jakiś bonów na święta, jakiegoś MyBenefit, dodatku frekwencyjnego, konkursów sprzedażowych. Nie było niczego co by motywowało do zapierdzielu jaki tam bywał

Plusy

Niezła pensja Stabilne zatrudnienie

Minusy

Atmosfera socjal

Obi

Polecam z czystym sumieniem, mimo iż nie przedłużyli mi umowy. Pozdrawiam dr Marka

Plusy

Fajna atmosfera

Minusy

Dział OGRÓD, kierowniczka ANETA

Super

Nigdy nie ma tak dobrze żeby lepiej być nie mogło !?

Plusy

Rozwój masy mięśniowej

Minusy

Mało czasu dla siebie

Brak profesjonalizmu

Firma niemiecka ale standardy zarządzania chyba wyjęte z głębokiego PRL-u. Odnosi się wrażenie, że kadra kierownicza nie ma pojęcia o kierowaniu zespołami ludzkimi i nie dba o to aby szeregowy pracownik chciał wiązać przyszłość z tą firmą. Wiele poleceń wydawanych jest chaotycznie i bezsensownie, przepływ informacji między kierownictwem a szeregowymi pracownikami jest prawie na zerowym poziomie. Pracownicy nie są doceniani i chwaleni za dobrze wykonaną pracę anie wynagradzani za przejawy kreatywności i zaangażowania. Niestety za te oraz inne mankamenty w 90 % odpowiada dyrekcja każdego marketu - ich brak zainteresowania, przeszkolenia w kierowaniu zespołami ludzkimi i ...co jest bardzo częste bardzo niski poziom kultury własnej objawiający się brakiem szacunku wobec podwładnych. Podsumowując - nie polecam tej firmy komuś kto liczy na jakikolwiek nawet minimalny rozwój.

Viel Stress

Manchmal viel Stress. Management meistens OK, Arbeitsatmosphare verschieden

Plusy

Vergutung in Ordnung

Minusy

Stress

Kasjer

Akurat o "kolosie" nie napiszę za dużo z własnego doświadczenia. Ja akurat dobrze tam miałem, blisko domu, dobra atmosfera pracy i wynagrodzenie na czas. Wiem tyle że wszyscy wpółpracownicy byli niezadowoleni z tej pracy

najpszyjemniejszej części swojej pracy

Uśmiech klienta ,po Profesjonalnej Pomocy z Mojej Strony

Bardzo pozytywnie oceniam to miejsce pracy.

Praca wymagająca lecz dająca dużo satysfakcji jeśli ma się odpowiednie podejście.

Plusy

Duży plus za kulturę pracy oraz zaangażowanie.

Minusy

Presja czasu nie do zniesienia czasami

Dobra atmoswera pracy

Praca polegala na przyjeciu towaru do sklepu ,wprowadzenia go w dystem i ulokowaniu go na magazynie Wydawanie towaru klijetom

Minusy

Niska placa

Bez zarzutów

Szczegółowa rozmowa na temat pracy zasady i regulamin czytelny i zrozumiały praca zmianowa która mi odpowiada

Plusy

Jest praca i umowa

Minusy

Kto chce pracować minusów nie ma

Miła atmosfera, małe zarobki

Robienie rzeczy które nie należą do "twoich" obowiązków są na porządku dziennym.

Plusy

Cieply posiłek do 12 zł w zimę.

Minusy

Niska pensja.

Mnogość problemów sprawiła że nauczyłem się wielu umiejętności

Mnogość problemów sprawiła że nauczyłem się wielu umiejętności

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera

Moja praca polegała na pomocy klientom w załadunku towaru. Nie miałem możliwości zatrudnienia na stałe . Praca trwała 3 dni.

Plusy

Duże napiwki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w OBI. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,9 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu