Nationale Nederlanden Polska
NN GROUP

Opinie o firmie Nationale Nederlanden Polska, temat Równowaga praca/życie

3.9Płaca i benefity

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (289)

Bywa trudno

Praca nie jest łatwa. W zależności od tego, do którego oddziału się trafi, takie panują warunki.

Plusy

Wysokie wynagrodzenie

Minusy

Nie wiadomo jak naliczany jest system prowizyjny

Nationale Olsztyn

Szkolenie pozostawia wiele do życzenia, pracownik zostawiony sam sobie. Niewiele pomocy ze strony managera. Zarobki też na słabym poziomie. Ogólnie nie polecam.

Plusy

Minusy

Brak pomocy, brak przeszkolenia.

Miła atmosfera pracy

Przyjemne stanowisko pracy , możliwość pracy również w domu nie normowany czas pracy , dobra jako praca dodatkowa jak i stała .

Plusy

Dobre zarobki

Minusy

Wciągająca praca

OK

Dobrze. Dla ambitnych, upartych. Dla wybitnych Przedstawicieli Handlowych, zdolnych, nastawionych na cel finansowy. Zdyscyplinowanych. Praca dla szukających zawodu łączącego doradczą pracę z klientem, najwyższej jakości standardu pracy z byciem niezależnym zawodowo i finansowo specjalistą ubezpieczeniowym, autorytetem w branży. Praca dla szukających zupełnie nowej drogi, szansy zawodowej na długie lata. Ta praca staje się sposobem na życie!

Plusy

kultura pracy, kompleksowa nauka zawodu, permanentne doskonalenie zawodowe i osobiste, szkolenia, ambitny zespół, benefity dla najlepszych Przedstawicieli, szacunek dla wiedzy i doświadczenia

Minusy

codzienne wyzwania zawodowe

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Nationale Nederlanden Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

3.9