NN GROUP
Zobacz wszystkie opinie o firmie NN GROUP

NN GROUP

Opinia pracownika firmy NN GROUP

OK

Dobrze. Dla ambitnych, upartych. Dla wybitnych Przedstawicieli Handlowych, zdolnych, nastawionych na cel finansowy. Zdyscyplinowanych. Praca dla szukających zawodu łączącego doradczą pracę z klientem, najwyższej jakości standardu pracy z byciem niezależnym zawodowo i finansowo specjalistą ubezpieczeniowym, autorytetem w branży. Praca dla szukających zupełnie nowej drogi, szansy zawodowej na długie lata. Ta praca staje się sposobem na życie!

Plusy

kultura pracy, kompleksowa nauka zawodu, permanentne doskonalenie zawodowe i osobiste, szkolenia, ambitny zespół, benefity dla najlepszych Przedstawicieli, szacunek dla wiedzy i doświadczenia

Minusy

codzienne wyzwania zawodowe

Nationale Olsztyn

Szkolenie pozostawia wiele do życzenia, pracownik zostawiony sam sobie. Niewiele pomocy ze strony managera. Zarobki też na słabym poziomie. Ogólnie nie polecam.

Plusy

Minusy

Brak pomocy, brak przeszkolenia.

Miejsce w którym panuje dobra atmosfera pracy.

Miejsce w którym panuje dobra atmosfera w pracy. Wysoki poziom fachowy kadry zarządzającej.

Plusy

Dobra atmosfera

Minusy

Zarobki uzależnione od ilości sprzedanych polis ubezpieczenia

Bywa trudno

Praca nie jest łatwa. W zależności od tego, do którego oddziału się trafi, takie panują warunki.

Plusy

Wysokie wynagrodzenie

Minusy

Nie wiadomo jak naliczany jest system prowizyjny

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w NN GROUP. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• NN GROUP