Nielsen
Zobacz wszystkie opinie o firmie Nielsen

Nielsen

Opinia pracownika firmy Nielsen

Praca pełna wyzwań.

Praca dla ludzi, potrafiących zaplanować czas potrzebny, do realizacji powierzonych zadań.

Plusy

Możliwość rozwoju.

Minusy

Brak.

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Typowa korporacja, hipokryzja wobec gloszonych wartosci, niezbyt profesjonalna kadra zarzadzajaca

Relacje miedzy pracownikami na podobnym szczeblu sa b dobre. Latwo mozna sobie zyskac spora grupe znajomych (relacje oparte na wzajemnej sympatii, otwartosci, pomocy...). Tempo pracy duze (wymagana dyspozycyjnosc, czasem nadgodziny, zeby dowiesc projekty na czas, gdyz dobro Klienta jest najwazniejsze, podporzadkowuje sie mu wszystko inne), praca akurat w tym dziale roznorodna, pelna satysfakcjonujacych wyzwan.Choc trzeba tez (rzadziej lub czesciej w zaleznosci od stanowiska) pracowac na przestarzalych programach i starzejacym sie/czesto szwankujacym powolnym sprzecie), gdy terminy gonia...Sciezka kariery raczej dluga (oprocz mozliwosci dosc szybkiego awansu na pierwszych stopniach kariery). Liczy sie postawa pelnego poswiecenia, 'keeping smiling', nie oplaca sie wyrazac wlasnego zdania, jesli jest ono krytyczne wobec postepowania przelozonych.Typowa korporacja: pracownik jest tu tylko trybikiem, latwo wymiennym trybikiem, o czym swiadcza m.in. absurdalnie szybkie zwolnienia.Nielsen glosi wiele pieknie brzmiacych wartosci, ale tylko czesc z nich jest wdrazana w zycie. Nie mozna tam byc soba, chyba ze akurat nasze poglady pasuja do linii forsowanej przez firme/szefow.HR nie jest miejscem, gdzie mozna przyjsc z problemami. Osoby na wyzszych stanowiskach nie sa wspierajace, raczej staraja sie pozbyc osoby zglaszajacej problem, zachowuja sie malo profesjonalnie.

Plusy

bogaty pakiet benefitow socjalnych, srednie zarobki, wspolpracownicy

Minusy

korporacyjna hipokryzja, dluga sciezka kariery

Balanced and diverse

International atmosphere It's possible to have work- life balance There are no benefits like bonuses etc Below the market salary Great people No development possibilities.

Jeden z najsłabszych pracodawców w Warszawie

Po odejściu z Nielsena i przejściu do innej firmy zaczyna się naprawdę rozumieć, co oznacza dobry pracodawca. Nielsen to jedno z najsłabszych miejsc do rozwoju zawodowego, z którego odchodzi praktycznie każdy naprawdę wartościowy pracownik z wiedzą i odpowiednimi kompetencjami, przez co pracują tam głównie studenci bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Praca to przeklejanie danych z arkusza do arkusza i produkcja slajdów. Poza tym na naganę zasługuje kompletnie niezrozumiała i niesprawiedliwa polityka rekrutacyjna: z dwóch osób o dokładnie takim samym wykształceniu i doświadczeniu jedna zostaje przyjęta po krótkiej rozmowie telefonicznej z pominięciem oficjalnego procesu rekrutacyjnego, a druga przechodzi cały 4-etapowy proces... Zdecydowanie nie polecam, każda inna firma będzie lepszym miejscem do rozwoju zawodowego. Czy to któryś z klientów Nielsena, czy inna agencja badawcza/dom mediowy.

Plusy

w miarę przyzwoite wynagrodzenie

Minusy

niekompetentny HR, niesprawiedliwe procesy rekrutacyjne, niekompetentni pracownicy, nieprzyjemna atmosfera, ciągłe zmiany struktury organizacyjnej, hipokryzja w głoszonych wartościach, nadmierny krytycyzm nawet wobec drobnych błędów, duża rotacja, nadgodziny

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Nielsen. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Nielsen z

Opinie o firmie Nielsen według lokalizacji

Informacje o firmie Nielsen w popularnych lokalizacjach

• Nielsen
  • Praca pełna wyzwań.