Opinie pracowników firmy Nielsen

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (2 338)
Jeden z najsłabszych pracodawców w Warszawie
Analityk-stażysta (były pracownik) –  Warszawa, ul. Postępu 15b20 lipca 2019
Po odejściu z Nielsena i przejściu do innej firmy zaczyna się naprawdę rozumieć, co oznacza dobry pracodawca. Nielsen to jedno z najsłabszych miejsc do rozwoju zawodowego, z którego odchodzi praktycznie każdy naprawdę wartościowy pracownik z wiedzą i odpowiednimi kompetencjami, przez co pracują tam głównie studenci bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Praca to przeklejanie danych z arkusza do arkusza i produkcja slajdów. Poza tym na naganę zasługuje kompletnie niezrozumiała i niesprawiedliwa polityka rekrutacyjna: z dwóch osób o dokładnie takim samym wykształceniu i doświadczeniu jedna zostaje przyjęta po krótkiej rozmowie telefonicznej z pominięciem oficjalnego procesu rekrutacyjnego, a druga przechodzi cały 4-etapowy proces...
Zdecydowanie nie polecam, każda inna firma będzie lepszym miejscem do rozwoju zawodowego. Czy to któryś z klientów Nielsena, czy inna agencja badawcza/dom mediowy.
Plusy
w miarę przyzwoite wynagrodzenie
Minusy
niekompetentny HR, niesprawiedliwe procesy rekrutacyjne, niekompetentni pracownicy, nieprzyjemna atmosfera, ciągłe zmiany struktury organizacyjnej, hipokryzja w głoszonych wartościach, nadmierny krytycyzm nawet wobec drobnych błędów, duża rotacja, nadgodziny
Praca pełna wyzwań.
Ankieter (były pracownik) –  Poznań, wielkopolskie9 stycznia 2019
Praca dla ludzi, potrafiących zaplanować czas potrzebny, do realizacji powierzonych zadań.
Plusy
Możliwość rozwoju.
Minusy
Brak.

Zobacz więcej opinii o firmie Nielsen

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Nielsen. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8

Opinie o firmie Nielsen wg lokalizacji