neuca

Opinie pracowników firmy neuca

Wyświetlono wszystkie opinie (6)
każdy dzień zaczynał się tym samym, wymienić kosz na kartony, (powywozic/posortować) palety, uruchomic komputer sprawdzic awizacje, zaczynając prace o 7 rano zawsze awizacje były już od 7:30, zawsze ten sam kierowca, przyjęcie leków, wypełnienie dokumentów,podbicie faktur,zdanie brygadzistce komplet dokumentów, i proces polegał na tym samym przez cały dzień, miło wspominam poranki, poniważ były przeważnie spokojne, nie było tzw. parcia, w międzyczasie jak nie miałem awizacji, przyjmowałem leki, praca ze skanerem, i w programie systemowym,nie było ciezko, przewaznie to tabletki, wiec duzej wagi nie miały, najtrudniejszym zadaniem był załadunek tzw. S-Laba specjalne zamówienie, przy tym procesie trzeb bylo dokladnie sprawdzac kazda paleta i była masa papierów, na ktorych nie mogł pojawić sie bubel. Za to najprzyjemniejsza czescia bylo samo moje stanowisko, przyjomowalem kierowcow, kazdy jest inny, wiec zawsze bylo milo z kims zamienic slowo,na rozne tematy. Jesli chodzi o zarzad to dosyc czesto Pani kierownik głowa schodziła na doł na hale, zawsze miła,usmiechnięta i zawsze sie przywitała, to az milej sie robi, wiekszosc kierewnictwa i zatrudnionych było dosyć młoda, więc i był na codzień przyjemny klimat. Zakład schludny, duży nacisk był na porzadek magazynu.
Plusy
Ładna kantyna, catering smaczny
Minusy
Wypłaty raczej nieadekwatne to obowiązków pracowników
Brak dbałości o personel, lepiej zatrudniać pracowników zewnętrznych i nie zapłacić nadgodzin pracownikom etatowym,
mimo wprowadzonego nowego oprogramowania komputerowego wykonywanie również wersji papierowych, rośnie tona zbędnej makulatury.
Plusy
termminowość wypłat wynagrodzenia
Minusy
niskie zarobki, dużo biurokracji
Praca fizyczna polegająca na kompletacji zamówień. Trzyzmianowa.
jestem zadowolony ale za mało zostaje mi czasu na życie prywatne
Możliwość rozwoju, miła i pomocna współpraca z innymi kierowcami jak i z kadrą zarządzającą,
najtrudniej jest sobie zorganizować czas wolny między jednym a drugim wyjazdem z towarem
Plusy
wysokie zarobki
Minusy
nigdy nie wiadomo o której kończysz prace
realizacja zadań z dnia poprzedniego ,sprawdzanie porządku ,przygotowania celów i zadań na dzień obecny i planowanie na następne,sprawdzanie stanów magazynowych ,przyjmowanie dostaw,przyjmowanie reklamacji i ich załatwianie,sprawdzanie płynności dostaw,rozmowy z pracownikami,składanie sprawozdań przełożonym ,w dużym natężeniu pracy pomoc w realizacji zamówień ,pilnowanie i egzekwowanie planów wyznaczonych,
Za słaba możliwość korzystania ze szkoleń organizowanych przez firmę ,dla pracowników z terenu.

Dobra kadra zarządzająca .

Pracowałam w bardzo fajnym zespołem ,z osobami młodym i starszymi w szacunku i zrozumieniu ,do tej pory z niektórymi utrzymujemy kontakty.

Za najtrudniejszą część mojej pracy uważam :zwalnianie pracownika

Za najprzyjemniejszą :dobrze wykonaną robotę ,i uśmiech na twarzy szefa i pracownika ,który z chęcią przychodzi do pracy i dobrze ją wykonuje.
Plusy
dobry socjal, pomoc w trudnych sytuacjach życiowych
Minusy
niskie zarobki, likwidacja oddziału
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w neuca. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2