Netto ApS & Co.KG
Zobacz wszystkie opinie o firmie Netto ApS & Co.KG

Netto ApS & Co.KG

Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Netto

Masakra brak porozumienia ludzie się nie szanują tylko jest kolesiostwo

Plusy

Minusy

Niskie zarobki i kompletnie niedouczona kadra

Netto Warszawa

Nie polecam niby stawka wyższa niż oferuje biedronka ale przy pensji tego wogóle nie widać . Nie polecę tej pracy moim bliskim.

Miejsce ktore jest mila atmosfera i obsuga

Mozliwosciach rozwoju tej tej firmie, najprzyjemniejszej czesci swojej pracy.

Plusy

Jestem uciwa

Jestem zawiedziony po 4 latach pracy w tej firmie .

Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.

Plusy

Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.

Minusy

Najniższa średia krajowa.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu