Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Zobacz wszystkie opinie o firmie Netto ApS & Co.KG

Zła atmosfera Karpacz
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Karpacz, dolnośląskie31 października 2018
Praca ciężka i mało płatna, a atmosfera na sklepie okropna, kolezenstwa zero, kierowniczka wiecznie naburmuszona, człowiek przychodzi do pracy bo musi z czegoś żyć. A powinno być inaczej.
Plusy
Minusy

Inne opinie pracowników firmy Netto ApS & Co.KG

Kierownictwo robi z pracownikami co chcą
Praca w Netto (były pracownik) –  Jędrzejów, świętokrzyskie29 lipca 2019
Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace
Netto Grodzisk Mazowiecki
ZKS (były pracownik) –  Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie28 lipca 2019
Krótko: mobing,mobing,mobing,zastraszanie,grozby,brak poszanowania dla drugiego człowieka (pracownika), ciągłe pretensje i doczepki, krzyki i awantury,rękoczyny. Wszystko to ze strony kierowniczki Justyny i większości zastępców. Nie polecam tam pracy ponieważ kierownicy chyba dążą do tego żeby zniszczyć każdego psychicznie i pozbawić człowieczeństwa. Osobiście uważam że Justyna i inni kierownicy powinni odpowiedzieć za wszystko karnie.
Plusy
Minusy
całe mnóstwo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7