Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Zobacz wszystkie opinie o firmie Netto ApS & Co.KG

Netto
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Dobre Miasto, WM4 grudnia 2015
Praca w Netto jest dość ciężka,zresztą jak w każdym dużym markecie gdzie jest dość duży ruch.Lecz ja z tym nie mam problemu,ponieważ jestem już uodporniona nawet lubię jak coś się dzieje.Bardzo dobrze mi się pracuje z dziewczynami,są sympatyczne,miłe.Do pracy idę z chęcią,nawet ciężka praca mnie nie zniechęca.Jedynie co bym zmieniła to zarobki,bo są zbyt niskie jak na taką pracę.Co do awansu zbyt krótko pracuje aby coś o tym napisać.Najtrudniejsza część pracy ,dla mnie nie ma takiej.Najprzyjemniejsza część pracy to kontakt z miłymi klientami i przerwa 15 minutowa.
Plusy
bony na święta i Nowy Rok
Minusy

Inne opinie pracowników firmy Netto ApS & Co.KG

Netto Drawsko Pomorskie
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie26 października 2019
Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!
Kierownictwo robi z pracownikami co chcą
Praca w Netto (były pracownik) –  Jędrzejów, świętokrzyskie29 lipca 2019
Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7