Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Zobacz wszystkie opinie o firmie Netto ApS & Co.KG

Miejsce pracy w którym panuje miła atmosfera
sprzedawca (były pracownik) –  Kłobuck,śląskie21 sierpnia 2012
Podczas mojej pracy w NETTO musiałam dbać o porządek w sklepie,magazynie,pomieszczeniach socjalnych,wykładać towar na półki,obsługiwać klientów na sali sprzedaży oraz poprzez rejestracje towarów w systemie kasowym.Kontrolowałam także terminy przydatności produktów do spożycia.Moim zdaniem możliwość rozwoju w Netto Sp z.o.o,jest bardzo wysoka.Kadra zarządzająca w stosunku do mnie była pomocna i uprzejma.Gdy tylko czegoś nie wiedziałam,mogłam bez problemu się oto zapytać i otrzymałam Współpracownicy byli uprzejmi i pomocni.Najtrudniejszą częścią pracy było wykładanie ciężkich towarów czy butelek.Natomiast najprzyjemniejszą rejestracja towarów w kasie czy kontakt z klientami
Plusy
bony towarowe, mila atmosfera pracy
Minusy
zatrudnienie na 1/2 etetu

Inne opinie pracowników firmy Netto ApS & Co.KG

Netto Drawsko Pomorskie
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie26 października 2019
Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!
Kierownictwo robi z pracownikami co chcą
Praca w Netto (były pracownik) –  Jędrzejów, świętokrzyskie29 lipca 2019
Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7