Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Zobacz wszystkie opinie o firmie Netto ApS & Co.KG

Kołobrzeg Grzybowska 3, 78-100 Kołobrzeg
Kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Kołobrzeg, zachodniopomorskie27 listopada 2018
Dzień Dobry!
Pracowałem na sezon w Netto na ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu bardzo dobrze się dogadywałem że wszystkimi, panuje tam niesamowita dobra atmosfera, Kierownik Sklepu oraz Zastępcy Kierownika Sklepu są bardzo miłymi i normalnymi osobami. Pracowników traktują bardzo dobrze. Z każdym z osobna można porozmawiać, pożartować i się dogadać. Ogólnie mówiąc Polecam pracę w takim towarzystwie. Nie powiem nic na temat zarobków pracowników na stałe tam pracujących, ponieważ ja byłem na innych stawkach, ale ludzie tam pracujący naprawdę są bardzo fajnie.
Plusy
Miła atmosfera w pracy i można się z każdym dogadać.

Inne opinie pracowników firmy Netto ApS & Co.KG

Praca
Kasjer, sprzedawca, obsługa klienta (były pracownik) –  Słupsk, pomorskie20 stycznia 2020
Pracę w Netto wspominam bardzo źle. Ludzie między sobą rywalizowali, każdy pokazywał co to nie on, ja z kolei starałam się jak najbardziej ale wiadomo że każdemu jest ciężko na początku w nowej pracy.
Niestety kierowniczka sklepu tego nie rozumiała i wieszała na mnie psy, sama zrezygnowałam z pracy w tej firmie ponieważ czułam się wykorzystywana poprzez innych pracowników
ciężka praca
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Wronki, wielkopolskie18 stycznia 2020
ciężka praca przy rozkladaniu towaru, sympatyczny zespół,

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7