Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Zobacz wszystkie opinie o firmie Netto ApS & Co.KG

Kołobrzeg Grzybowska 3, 78-100 Kołobrzeg
Kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Kołobrzeg, zachodniopomorskie27 listopada 2018
Dzień Dobry!
Pracowałem na sezon w Netto na ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu bardzo dobrze się dogadywałem że wszystkimi, panuje tam niesamowita dobra atmosfera, Kierownik Sklepu oraz Zastępcy Kierownika Sklepu są bardzo miłymi i normalnymi osobami. Pracowników traktują bardzo dobrze. Z każdym z osobna można porozmawiać, pożartować i się dogadać. Ogólnie mówiąc Polecam pracę w takim towarzystwie. Nie powiem nic na temat zarobków pracowników na stałe tam pracujących, ponieważ ja byłem na innych stawkach, ale ludzie tam pracujący naprawdę są bardzo fajnie.
Plusy
Miła atmosfera w pracy i można się z każdym dogadać.

Inne opinie pracowników firmy Netto ApS & Co.KG

Netto Drawsko Pomorskie
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie26 października 2019
Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!
Kierownictwo robi z pracownikami co chcą
Praca w Netto (były pracownik) –  Jędrzejów, świętokrzyskie29 lipca 2019
Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7