Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Zobacz wszystkie opinie o firmie Netto ApS & Co.KG

Byla pracownica
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  lubuskie6 lutego 2017
Byłam pracownica tej firmy przez 4 lata i teraz stwierdzam że to najgorsze 4 lata.Oddałam się w pełni dla tej firmy po mimo tego ze zaszłam aż tak daleko byłam zastępcą kierownika to po tym jak zaszlam w ciążę nie przedluzyli mi umowy bo taka jest polityka firmy gdzie byłam zapewniana przez kierownictwo ze mam powrót.Pozatym nie ma premii chyba ze jesteś na takim sklepie na którym liza dupe okregowemu. ...jedyne co dobre to socjal. ..I lipa z zarobkami sprzedawca potrafi zarabiać tyle co kiedyś asystent 😠😠
Plusy
Socjal
Minusy
Dyskryminacja, zarobki

Inne opinie pracowników firmy Netto ApS & Co.KG

Kierownictwo robi z pracownikami co chcą
Praca w Netto (były pracownik) –  Jędrzejów, świętokrzyskie29 lipca 2019
Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace
Netto Grodzisk Mazowiecki
ZKS (były pracownik) –  Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie28 lipca 2019
Krótko: mobing,mobing,mobing,zastraszanie,grozby,brak poszanowania dla drugiego człowieka (pracownika), ciągłe pretensje i doczepki, krzyki i awantury,rękoczyny. Wszystko to ze strony kierowniczki Justyny i większości zastępców. Nie polecam tam pracy ponieważ kierownicy chyba dążą do tego żeby zniszczyć każdego psychicznie i pozbawić człowieczeństwa. Osobiście uważam że Justyna i inni kierownicy powinni odpowiedzieć za wszystko karnie.
Plusy
Minusy
całe mnóstwo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7