Netto ApS & Co.KG

Opinie o firmie Netto ApS & Co.KG, temat Równowaga praca/życie

3.1Płaca i benefity

Znaleziono 16 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (598)

Netto sp.Z.O.O

Ciężkie praca, niskie zarobki, mała ilość pracowników na zmianie.

Plusy

Wypłata na czas, bony na święta

Minusy

Godziny pracy, zmiany do 22:30, planowanie pracy po 12 h.

Jestem zawiedziony po 4 latach pracy w tej firmie .

Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.

Plusy

Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.

Minusy

Najniższa średia krajowa.

Nie polecam pracy w tym sklepie

Praca ciężka kierownik sklepu to jakaś pomyłka,, przerwa gdy pracujesz z kierownikiem jest lub jej nie ma atmosfera tragiczna płacą też tragicznie. Wymagania kosmiczne a na zmianie 2lub3 osoby max siedzisz na kasie między czasie rozkładasz towar i jeszcze wymagają wiele innych rzeczy od kasjera na kasie nr1. Co do kadry kierowniczej to tylko zastępcy są w miarę ludzcy, lecz robią robotę za 3 i nerwy czasami nie pozwalają pracować po ludzku. Jeżeli nie ciśnie cie kasa to nie pisz się na pracę w tej firmie miare

Netto Drawsko Pomorskie

Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!

Kierownictwo robi z pracownikami co chcą

Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace

Miejsce pracy wporządku.

Jeśli jest dobra organizacja pracy i współpraca to spokojnie dzień leciał i szybko.Bez zastrzeżeń.

miejsce pracy. kadra zarządzająca

miejsce pracy czyste i zadbane, pokój socjalny i szatnia dobrze przystosowane dla pracowników natomiast polityka firmy na niższym poziomie, obsługa klienta jest mierzona na czas co ma wpływ na dalszą współpracę w firmie, zdarzał się brak jakiejkolwiek przerwy przez 8 godzin spędzonych w pracy, duża rotacja pracowników, pakiety socjalne ubogie, mało pracowników na zmianie przez co trzeba było pracować bardzo szybko, ogromna presja i nacisk ze strony przełożonych

Plusy

mili współpracownicy

Minusy

brak przerw, praca na czas, duża rotacja pracowników, ogromna presja

Netto Polska

Miejsce w który czuje się jak w domu ,możliwość rozwoju.

Plusy

atmosfera na 6z plusem

Minusy

małe zarobki

dobra

Jestem zadowolona z pracy w Netto, mozliwosc szkolen, awansu,szeroki pakiet szkolen.Problem za mala ilosc pracownikow co powoduje znaczne obciazenie.Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy

Plusy

liczne szkolenia, mozliwosc awansu

Minusy

niskie zarobki, za mało personelu

srednia

atmosfera pracy zmienna fizycznie ciężka dla kobiety samodzielna organizacja dnia dobry kontakt z klientami

Plusy

Minusy

ciężka fizycznie

Netto ApS & Co.KG - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Netto

Praca w Netto jest dość ciężka,zresztą jak w każdym dużym markecie gdzie jest dość duży ruch.Lecz ja z tym nie mam problemu,ponieważ jestem już uodporniona nawet lubię jak coś się dzieje.Bardzo dobrze mi się pracuje z dziewczynami,są sympatyczne,miłe.Do pracy idę z chęcią,nawet ciężka praca mnie nie zniechęca.Jedynie co bym zmieniła to zarobki,bo są zbyt niskie jak na taką pracę.Co do awansu zbyt krótko pracuje aby coś o tym napisać.Najtrudniejsza część pracy ,dla mnie nie ma takiej.Najprzyjemniejsza część pracy to kontakt z miłymi klientami i przerwa 15 minutowa.

Plusy

bony na święta i Nowy Rok

everything was fine

People were very oragnized and helpful. Sometimes we had a problem with security (but it was outside company). I learned work with people, avoided stress and managed people who wanted start job. What's more I know how to manage work time and what to do in difficult situation in work. The hardest part of the job was not enough people to work.

Plusy

nice work atmosphere

Minusy

not enough people to work

Lubsko

Firma duży nacisk kładzie na szkolenie kadry kierowniczej,jednak w ostatnim czasie zostało to mocno zaniedbane. Ogólnie atmosfera nie jest zła jednak zbyt mała ilość personelu powoduje ciągłe zmiany w planie pracy. Rozmowy roczne z kierownikiem sklepu są przeprowadzane na bardzo niskim poziomie (przełożony przyjeżdża z gotową oceną). Brak podwyżek spowodowany zaobserwowaniem tylko negatywów. Brak premii występują właściwie w teorii bardzo ciężkie do osiągnięcia. Na wysokim szczeblu duże kolesiostwo

Plusy

Bony

Minusy

Nepotyzm, zbyt duże wymagania w stosunku do posiadanych narzędzi. Ogromna ilość raportów.

Bardzo dobra

MIŁA OBSADA KIEROWNICZA I ZGRANY ZESPÓŁ LUDZI .Ocena pracy na 5 gwiazdek

Plusy

premie, wynagrodzenie

Minusy

ustalanie grafiku

ATMOSWERA PRZYJAZNA BO JEST NAS TAK MAŁO ŻE NIE MA CZASU NA KONFLIKTY

PRACODAWCA DBA O PRACOWNIKÓW TYLKO PODEJMOWANE DECYZJE PRZEZ KIEROWNIKÓW OKREGU CZY SKLEPU SĄ CZEST NIE LOGICZNE I DZIŁAJĄCE WRĘCZ NA SZKODE FIRMY

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

wynagrodzenie mała liczba pracownikow

Miejsce pracy w którym panuje miła atmosfera

Podczas mojej pracy w NETTO musiałam dbać o porządek w sklepie,magazynie,pomieszczeniach socjalnych,wykładać towar na półki,obsługiwać klientów na sali sprzedaży oraz poprzez rejestracje towarów w systemie kasowym.Kontrolowałam także terminy przydatności produktów do spożycia.Moim zdaniem możliwość rozwoju w Netto Sp z.o.o,jest bardzo wysoka.Kadra zarządzająca w stosunku do mnie była pomocna i uprzejma.Gdy tylko czegoś nie wiedziałam,mogłam bez problemu się oto zapytać i otrzymałam Współpracownicy byli uprzejmi i pomocni.Najtrudniejszą częścią pracy było wykładanie ciężkich towarów czy butelek.Natomiast najprzyjemniejszą rejestracja towarów w kasie czy kontakt z klientami

Plusy

bony towarowe, mila atmosfera pracy

Minusy

zatrudnienie na 1/2 etetu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• Netto ApS & Co.KG