Netto ApS & Co.KG

Opinie o firmie Netto ApS & Co.KG, temat Kadra zarządzająca

Znaleziono 21 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (598)

Netto sp.Z.O.O

Ciężkie praca, niskie zarobki, mała ilość pracowników na zmianie.

Plusy

Wypłata na czas, bony na święta

Minusy

Godziny pracy, zmiany do 22:30, planowanie pracy po 12 h.

Jestem zawiedziony po 4 latach pracy w tej firmie .

Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.

Plusy

Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.

Minusy

Najniższa średia krajowa.

Nie polecam pracy w tym sklepie

Praca ciężka kierownik sklepu to jakaś pomyłka,, przerwa gdy pracujesz z kierownikiem jest lub jej nie ma atmosfera tragiczna płacą też tragicznie. Wymagania kosmiczne a na zmianie 2lub3 osoby max siedzisz na kasie między czasie rozkładasz towar i jeszcze wymagają wiele innych rzeczy od kasjera na kasie nr1. Co do kadry kierowniczej to tylko zastępcy są w miarę ludzcy, lecz robią robotę za 3 i nerwy czasami nie pozwalają pracować po ludzku. Jeżeli nie ciśnie cie kasa to nie pisz się na pracę w tej firmie miare

Praca

Pracę w Netto wspominam bardzo źle. Ludzie między sobą rywalizowali, każdy pokazywał co to nie on, ja z kolei starałam się jak najbardziej ale wiadomo że każdemu jest ciężko na początku w nowej pracy. Niestety kierowniczka sklepu tego nie rozumiała i wieszała na mnie psy, sama zrezygnowałam z pracy w tej firmie ponieważ czułam się wykorzystywana poprzez innych pracowników

Netto Drawsko Pomorskie

Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!

Kierownictwo robi z pracownikami co chcą

Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace

Netto Grodzisk Mazowiecki

Krótko: mobing,mobing,mobing,zastraszanie,grozby,brak poszanowania dla drugiego człowieka (pracownika), ciągłe pretensje i doczepki, krzyki i awantury,rękoczyny. Wszystko to ze strony kierowniczki Justyny i większości zastępców. Nie polecam tam pracy ponieważ kierownicy chyba dążą do tego żeby zniszczyć każdego psychicznie i pozbawić człowieczeństwa. Osobiście uważam że Justyna i inni kierownicy powinni odpowiedzieć za wszystko karnie.

Plusy

Minusy

całe mnóstwo

Netto

Miałam przyjemnosc bycia na spotkaniu rekrutacyjnym dwóch panów kierownikow staralam sie na zastepce kierownika dodam ze mam doswiadczenie dosyc duze na wyzszym stanowisku pan kierownik regionalny mialam wrazenie ze po pytaniach jakie zadawal robil rekrutacje na jakiegos menagera a sam tak delikatnie mowiac zachowywal sie jak mały zalękniony chłopiec i wydaje mi sie ze dyskryminuje kobiety po 40 firma niestety na tym traci bo uciekaja dobrzy pracownicy z doswiadczeniem a widze ze znowu robia rekrutacje......

Kołobrzeg Grzybowska 3, 78-100 Kołobrzeg

Dzień Dobry! Pracowałem na sezon w Netto na ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu bardzo dobrze się dogadywałem że wszystkimi, panuje tam niesamowita dobra atmosfera, Kierownik Sklepu oraz Zastępcy Kierownika Sklepu są bardzo miłymi i normalnymi osobami. Pracowników traktują bardzo dobrze. Z każdym z osobna można porozmawiać, pożartować i się dogadać. Ogólnie mówiąc Polecam pracę w takim towarzystwie. Nie powiem nic na temat zarobków pracowników na stałe tam pracujących, ponieważ ja byłem na innych stawkach, ale ludzie tam pracujący naprawdę są bardzo fajnie.

Plusy

Miła atmosfera w pracy i można się z każdym dogadać.

Netto

Nie docenia sie pracownikow tj nie prawda ze ciezka praca zdobedziesz awans ludzie z zewn. Prychodza a ich ucze po co sie starac? Ale sie staram przechodze moobing 1 I 2 I tu wysiadam pojawia sie nowy ks ko ma za nic byle budzetowka byla wyrobiona masakraoczernianie pracownika zks moobing znieslawienie 4lata w netto zaluje nie pokecam nikomu odradzam wszystkim

Minusy

Zniewazenie pracownika

Netto ApS & Co.KG - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

miejsce pracy. kadra zarządzająca

miejsce pracy czyste i zadbane, pokój socjalny i szatnia dobrze przystosowane dla pracowników natomiast polityka firmy na niższym poziomie, obsługa klienta jest mierzona na czas co ma wpływ na dalszą współpracę w firmie, zdarzał się brak jakiejkolwiek przerwy przez 8 godzin spędzonych w pracy, duża rotacja pracowników, pakiety socjalne ubogie, mało pracowników na zmianie przez co trzeba było pracować bardzo szybko, ogromna presja i nacisk ze strony przełożonych

Plusy

mili współpracownicy

Minusy

brak przerw, praca na czas, duża rotacja pracowników, ogromna presja

Praca fizycznie ciezka.

Slabo wynagradzana fizycznie ciezka praca. Wysokie wymagania wobec nowych pracownikow.

Plusy

Umowa na pelny etat.

Minusy

Niezbyt wysokie zarobki nieadekwatne do wysilku jakiego wymaga praca.

Praktyka zawodowa

Bardzo dobre warunki pracy , miły personel , lokalizacja oraz płaca

Dąbrowa Gornicza

Firma fajna jezeli chodzi o prace w markecie.Dba o pracownika a wiadomo ze pracownik zadbany jest wydajniejszy.Polecam prace w Netto.

Plusy

Socjal

dobra

Jestem zadowolona z pracy w Netto, mozliwosc szkolen, awansu,szeroki pakiet szkolen.Problem za mala ilosc pracownikow co powoduje znaczne obciazenie.Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy

Plusy

liczne szkolenia, mozliwosc awansu

Minusy

niskie zarobki, za mało personelu

Byla pracownica

Byłam pracownica tej firmy przez 4 lata i teraz stwierdzam że to najgorsze 4 lata.Oddałam się w pełni dla tej firmy po mimo tego ze zaszłam aż tak daleko byłam zastępcą kierownika to po tym jak zaszlam w ciążę nie przedluzyli mi umowy bo taka jest polityka firmy gdzie byłam zapewniana przez kierownictwo ze mam powrót.Pozatym nie ma premii chyba ze jesteś na takim sklepie na którym liza dupe okregowemu. ...jedyne co dobre to socjal. ..I lipa z zarobkami sprzedawca potrafi zarabiać tyle co kiedyś asystent 😠😠

Plusy

Socjal

Minusy

Dyskryminacja, zarobki

nie polecam

Moja ocena jest krótka, wiec jest tam wykorzystywanie a dokładnie wykorzystuje sie tych co tak naprawę pracują.

Plusy

Minusy

nie docenianie pracowników przez kierowników głównych

Lubsko

Firma duży nacisk kładzie na szkolenie kadry kierowniczej,jednak w ostatnim czasie zostało to mocno zaniedbane. Ogólnie atmosfera nie jest zła jednak zbyt mała ilość personelu powoduje ciągłe zmiany w planie pracy. Rozmowy roczne z kierownikiem sklepu są przeprowadzane na bardzo niskim poziomie (przełożony przyjeżdża z gotową oceną). Brak podwyżek spowodowany zaobserwowaniem tylko negatywów. Brak premii występują właściwie w teorii bardzo ciężkie do osiągnięcia. Na wysokim szczeblu duże kolesiostwo

Plusy

Bony

Minusy

Nepotyzm, zbyt duże wymagania w stosunku do posiadanych narzędzi. Ogromna ilość raportów.

ogólnie oceniam na dobry

praca w miłej atmosferze kadra i współparacownicy ok powinny byc wyższe zarobki

Plusy

premie

ATMOSWERA PRZYJAZNA BO JEST NAS TAK MAŁO ŻE NIE MA CZASU NA KONFLIKTY

PRACODAWCA DBA O PRACOWNIKÓW TYLKO PODEJMOWANE DECYZJE PRZEZ KIEROWNIKÓW OKREGU CZY SKLEPU SĄ CZEST NIE LOGICZNE I DZIŁAJĄCE WRĘCZ NA SZKODE FIRMY

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

wynagrodzenie mała liczba pracownikow

Miejsce pracy w którym panuje miła atmosfera

Podczas mojej pracy w NETTO musiałam dbać o porządek w sklepie,magazynie,pomieszczeniach socjalnych,wykładać towar na półki,obsługiwać klientów na sali sprzedaży oraz poprzez rejestracje towarów w systemie kasowym.Kontrolowałam także terminy przydatności produktów do spożycia.Moim zdaniem możliwość rozwoju w Netto Sp z.o.o,jest bardzo wysoka.Kadra zarządzająca w stosunku do mnie była pomocna i uprzejma.Gdy tylko czegoś nie wiedziałam,mogłam bez problemu się oto zapytać i otrzymałam Współpracownicy byli uprzejmi i pomocni.Najtrudniejszą częścią pracy było wykładanie ciężkich towarów czy butelek.Natomiast najprzyjemniejszą rejestracja towarów w kasie czy kontakt z klientami

Plusy

bony towarowe, mila atmosfera pracy

Minusy

zatrudnienie na 1/2 etetu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• Netto ApS & Co.KG