Netto ApS & Co.KG

Opinie o firmie Netto ApS & Co.KG, temat Kultura pracy

Znaleziono 26 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (615)

ciężka praca

ciężka praca przy rozkladaniu towaru, sympatyczny zespół,

Netto

Masakra brak porozumienia ludzie się nie szanują tylko jest kolesiostwo

Plusy

Minusy

Niskie zarobki i kompletnie niedouczona kadra

Miejsce ktore jest mila atmosfera i obsuga

Mozliwosciach rozwoju tej tej firmie, najprzyjemniejszej czesci swojej pracy.

Plusy

Jestem uciwa

Jestem zawiedziony po 4 latach pracy w tej firmie .

Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.

Plusy

Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.

Minusy

Najniższa średia krajowa.

Nie polecam pracy w tym sklepie

Praca ciężka kierownik sklepu to jakaś pomyłka,, przerwa gdy pracujesz z kierownikiem jest lub jej nie ma atmosfera tragiczna płacą też tragicznie. Wymagania kosmiczne a na zmianie 2lub3 osoby max siedzisz na kasie między czasie rozkładasz towar i jeszcze wymagają wiele innych rzeczy od kasjera na kasie nr1. Co do kadry kierowniczej to tylko zastępcy są w miarę ludzcy, lecz robią robotę za 3 i nerwy czasami nie pozwalają pracować po ludzku. Jeżeli nie ciśnie cie kasa to nie pisz się na pracę w tej firmie miare

Netto Drawsko Pomorskie

Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!

Kierownictwo robi z pracownikami co chcą

Przyjmują po znajomości i nie jest to firma rodzinna a pracują matki z córkami.mnie na przykład przyjęli na stanowisko pomocnika rozładunku.układania towaru i po pół roku zwolnili bo kierowniczka była winna pracownicy z dłuższym stażem przysługę to na moje miejsce przyjęła jej siostrę a główną firma w Motańcu o niczym nie wiedziała bo nawet wysłali mi mi dalszą umowę o pracę z podwyżką za dobrze wykonywaną prace

Netto Grodzisk Mazowiecki

Krótko: mobing,mobing,mobing,zastraszanie,grozby,brak poszanowania dla drugiego człowieka (pracownika), ciągłe pretensje i doczepki, krzyki i awantury,rękoczyny. Wszystko to ze strony kierowniczki Justyny i większości zastępców. Nie polecam tam pracy ponieważ kierownicy chyba dążą do tego żeby zniszczyć każdego psychicznie i pozbawić człowieczeństwa. Osobiście uważam że Justyna i inni kierownicy powinni odpowiedzieć za wszystko karnie.

Plusy

Minusy

całe mnóstwo

atmosfera pracy

Średnia atmosfera pracy , brak doceniania twoich starań .

Netto

Miałam przyjemnosc bycia na spotkaniu rekrutacyjnym dwóch panów kierownikow staralam sie na zastepce kierownika dodam ze mam doswiadczenie dosyc duze na wyzszym stanowisku pan kierownik regionalny mialam wrazenie ze po pytaniach jakie zadawal robil rekrutacje na jakiegos menagera a sam tak delikatnie mowiac zachowywal sie jak mały zalękniony chłopiec i wydaje mi sie ze dyskryminuje kobiety po 40 firma niestety na tym traci bo uciekaja dobrzy pracownicy z doswiadczeniem a widze ze znowu robia rekrutacje......

Kołobrzeg Grzybowska 3, 78-100 Kołobrzeg

Dzień Dobry! Pracowałem na sezon w Netto na ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu bardzo dobrze się dogadywałem że wszystkimi, panuje tam niesamowita dobra atmosfera, Kierownik Sklepu oraz Zastępcy Kierownika Sklepu są bardzo miłymi i normalnymi osobami. Pracowników traktują bardzo dobrze. Z każdym z osobna można porozmawiać, pożartować i się dogadać. Ogólnie mówiąc Polecam pracę w takim towarzystwie. Nie powiem nic na temat zarobków pracowników na stałe tam pracujących, ponieważ ja byłem na innych stawkach, ale ludzie tam pracujący naprawdę są bardzo fajnie.

Plusy

Miła atmosfera w pracy i można się z każdym dogadać.

Zła atmosfera Karpacz

Praca ciężka i mało płatna, a atmosfera na sklepie okropna, kolezenstwa zero, kierowniczka wiecznie naburmuszona, człowiek przychodzi do pracy bo musi z czegoś żyć. A powinno być inaczej.

Miejsce pracy wporządku.

Jeśli jest dobra organizacja pracy i współpraca to spokojnie dzień leciał i szybko.Bez zastrzeżeń.

miejsce pracy. kadra zarządzająca

miejsce pracy czyste i zadbane, pokój socjalny i szatnia dobrze przystosowane dla pracowników natomiast polityka firmy na niższym poziomie, obsługa klienta jest mierzona na czas co ma wpływ na dalszą współpracę w firmie, zdarzał się brak jakiejkolwiek przerwy przez 8 godzin spędzonych w pracy, duża rotacja pracowników, pakiety socjalne ubogie, mało pracowników na zmianie przez co trzeba było pracować bardzo szybko, ogromna presja i nacisk ze strony przełożonych

Plusy

mili współpracownicy

Minusy

brak przerw, praca na czas, duża rotacja pracowników, ogromna presja

Netto Polska

Miejsce w który czuje się jak w domu ,możliwość rozwoju.

Plusy

atmosfera na 6z plusem

Minusy

małe zarobki

Gorzów Wielkopolski

Praca w miłej atmosferze i z sympatyczna załoga. Są zalety i są też wady.

Praktyka zawodowa

Bardzo dobre warunki pracy , miły personel , lokalizacja oraz płaca

dobra

Jestem zadowolona z pracy w Netto, mozliwosc szkolen, awansu,szeroki pakiet szkolen.Problem za mala ilosc pracownikow co powoduje znaczne obciazenie.Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy

Plusy

liczne szkolenia, mozliwosc awansu

Minusy

niskie zarobki, za mało personelu

srednia

atmosfera pracy zmienna fizycznie ciężka dla kobiety samodzielna organizacja dnia dobry kontakt z klientami

Plusy

Minusy

ciężka fizycznie

Netto

Praca w Netto jest dość ciężka,zresztą jak w każdym dużym markecie gdzie jest dość duży ruch.Lecz ja z tym nie mam problemu,ponieważ jestem już uodporniona nawet lubię jak coś się dzieje.Bardzo dobrze mi się pracuje z dziewczynami,są sympatyczne,miłe.Do pracy idę z chęcią,nawet ciężka praca mnie nie zniechęca.Jedynie co bym zmieniła to zarobki,bo są zbyt niskie jak na taką pracę.Co do awansu zbyt krótko pracuje aby coś o tym napisać.Najtrudniejsza część pracy ,dla mnie nie ma takiej.Najprzyjemniejsza część pracy to kontakt z miłymi klientami i przerwa 15 minutowa.

Plusy

bony na święta i Nowy Rok

everything was fine

People were very oragnized and helpful. Sometimes we had a problem with security (but it was outside company). I learned work with people, avoided stress and managed people who wanted start job. What's more I know how to manage work time and what to do in difficult situation in work. The hardest part of the job was not enough people to work.

Plusy

nice work atmosphere

Minusy

not enough people to work

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu