Opinie dot. stanowiska Zastępca kierownika sklepu (m/k) w firmie Netto ApS & Co.KG

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (298)
Netto
rekrutacja zastepca kierownika sklepu (były pracownik) –  Wojkowice, śląskie8 marca 2019
Miałam przyjemnosc bycia na spotkaniu rekrutacyjnym dwóch panów kierownikow staralam sie na zastepce kierownika dodam ze mam doswiadczenie dosyc duze na wyzszym stanowisku pan kierownik regionalny mialam wrazenie ze po pytaniach jakie zadawal robil rekrutacje na jakiegos menagera a sam tak delikatnie mowiac zachowywal sie jak mały zalękniony chłopiec i wydaje mi sie ze dyskryminuje kobiety po 40 firma niestety na tym traci bo uciekaja dobrzy pracownicy z doswiadczeniem a widze ze znowu robia rekrutacje......
Netto Polska
Zastępca Kierownika Sklepu (obecny pracownik) –  Szamotuły, wielkopolskie3 sierpnia 2018
Miejsce w który czuje się jak w domu ,możliwość rozwoju.
Plusy
atmosfera na 6z plusem
Minusy
małe zarobki
srednia
Zastępca Kierownika Sklepu (obecny pracownik) –  Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie12 września 2017
atmosfera pracy zmienna
fizycznie ciężka dla kobiety
samodzielna organizacja dnia
dobry kontakt z klientami
Plusy
Minusy
ciężka fizycznie
Byla pracownica
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  lubuskie6 lutego 2017
Byłam pracownica tej firmy przez 4 lata i teraz stwierdzam że to najgorsze 4 lata.Oddałam się w pełni dla tej firmy po mimo tego ze zaszłam aż tak daleko byłam zastępcą kierownika to po tym jak zaszlam w ciążę nie przedluzyli mi umowy bo taka jest polityka firmy gdzie byłam zapewniana przez kierownictwo ze mam powrót.Pozatym nie ma premii chyba ze jesteś na takim sklepie na którym liza dupe okregowemu. ...jedyne co dobre to socjal. ..I lipa z zarobkami sprzedawca potrafi zarabiać tyle co kiedyś asystent 😠😠
Plusy
Socjal
Minusy
Dyskryminacja, zarobki

Zobacz więcej opinii o firmie Netto ApS & Co.KG

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7