Netto ApS & Co.KG

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Netto ApS & Co.KG

Znaleziono 23 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (599)

ciężka praca

ciężka praca przy rozkladaniu towaru, sympatyczny zespół,

Netto Warszawa

Nie polecam niby stawka wyższa niż oferuje biedronka ale przy pensji tego wogóle nie widać . Nie polecę tej pracy moim bliskim.

Miejsce ktore jest mila atmosfera i obsuga

Mozliwosciach rozwoju tej tej firmie, najprzyjemniejszej czesci swojej pracy.

Plusy

Jestem uciwa

Jestem zawiedziony po 4 latach pracy w tej firmie .

Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.

Plusy

Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.

Minusy

Najniższa średia krajowa.

Nie polecam pracy w tym sklepie

Praca ciężka kierownik sklepu to jakaś pomyłka,, przerwa gdy pracujesz z kierownikiem jest lub jej nie ma atmosfera tragiczna płacą też tragicznie. Wymagania kosmiczne a na zmianie 2lub3 osoby max siedzisz na kasie między czasie rozkładasz towar i jeszcze wymagają wiele innych rzeczy od kasjera na kasie nr1. Co do kadry kierowniczej to tylko zastępcy są w miarę ludzcy, lecz robią robotę za 3 i nerwy czasami nie pozwalają pracować po ludzku. Jeżeli nie ciśnie cie kasa to nie pisz się na pracę w tej firmie miare

Praca

Pracę w Netto wspominam bardzo źle. Ludzie między sobą rywalizowali, każdy pokazywał co to nie on, ja z kolei starałam się jak najbardziej ale wiadomo że każdemu jest ciężko na początku w nowej pracy. Niestety kierowniczka sklepu tego nie rozumiała i wieszała na mnie psy, sama zrezygnowałam z pracy w tej firmie ponieważ czułam się wykorzystywana poprzez innych pracowników

Netto Drawsko Pomorskie

Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!

atmosfera pracy

Średnia atmosfera pracy , brak doceniania twoich starań .

Ocena na najniższym poziomie, pracujesz za 3 I jeszcze pretensje że czegoś nie zrobiłaś zarobki aż chce się płakać

Plusy

CZĘŚĆ ZAŁOGI OK

Minusy

NISKIE ZAROBKI

Kołobrzeg Grzybowska 3, 78-100 Kołobrzeg

Dzień Dobry! Pracowałem na sezon w Netto na ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu bardzo dobrze się dogadywałem że wszystkimi, panuje tam niesamowita dobra atmosfera, Kierownik Sklepu oraz Zastępcy Kierownika Sklepu są bardzo miłymi i normalnymi osobami. Pracowników traktują bardzo dobrze. Z każdym z osobna można porozmawiać, pożartować i się dogadać. Ogólnie mówiąc Polecam pracę w takim towarzystwie. Nie powiem nic na temat zarobków pracowników na stałe tam pracujących, ponieważ ja byłem na innych stawkach, ale ludzie tam pracujący naprawdę są bardzo fajnie.

Plusy

Miła atmosfera w pracy i można się z każdym dogadać.

Zła atmosfera Karpacz

Praca ciężka i mało płatna, a atmosfera na sklepie okropna, kolezenstwa zero, kierowniczka wiecznie naburmuszona, człowiek przychodzi do pracy bo musi z czegoś żyć. A powinno być inaczej.

Miejsce pracy wporządku.

Jeśli jest dobra organizacja pracy i współpraca to spokojnie dzień leciał i szybko.Bez zastrzeżeń.

miejsce pracy. kadra zarządzająca

miejsce pracy czyste i zadbane, pokój socjalny i szatnia dobrze przystosowane dla pracowników natomiast polityka firmy na niższym poziomie, obsługa klienta jest mierzona na czas co ma wpływ na dalszą współpracę w firmie, zdarzał się brak jakiejkolwiek przerwy przez 8 godzin spędzonych w pracy, duża rotacja pracowników, pakiety socjalne ubogie, mało pracowników na zmianie przez co trzeba było pracować bardzo szybko, ogromna presja i nacisk ze strony przełożonych

Plusy

mili współpracownicy

Minusy

brak przerw, praca na czas, duża rotacja pracowników, ogromna presja

Tragiczne zarobki po pięciu latach pracy pensja w wysokości 1556 zł

Plusy

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Praca fizycznie ciezka.

Slabo wynagradzana fizycznie ciezka praca. Wysokie wymagania wobec nowych pracownikow.

Plusy

Umowa na pelny etat.

Minusy

Niezbyt wysokie zarobki nieadekwatne do wysilku jakiego wymaga praca.

Gorzów Wielkopolski

Praca w miłej atmosferze i z sympatyczna załoga. Są zalety i są też wady.

Dąbrowa Gornicza

Firma fajna jezeli chodzi o prace w markecie.Dba o pracownika a wiadomo ze pracownik zadbany jest wydajniejszy.Polecam prace w Netto.

Plusy

Socjal

Netto

Praca w Netto jest dość ciężka,zresztą jak w każdym dużym markecie gdzie jest dość duży ruch.Lecz ja z tym nie mam problemu,ponieważ jestem już uodporniona nawet lubię jak coś się dzieje.Bardzo dobrze mi się pracuje z dziewczynami,są sympatyczne,miłe.Do pracy idę z chęcią,nawet ciężka praca mnie nie zniechęca.Jedynie co bym zmieniła to zarobki,bo są zbyt niskie jak na taką pracę.Co do awansu zbyt krótko pracuje aby coś o tym napisać.Najtrudniejsza część pracy ,dla mnie nie ma takiej.Najprzyjemniejsza część pracy to kontakt z miłymi klientami i przerwa 15 minutowa.

Plusy

bony na święta i Nowy Rok

Bardzo dobra

MIŁA OBSADA KIEROWNICZA I ZGRANY ZESPÓŁ LUDZI .Ocena pracy na 5 gwiazdek

Plusy

premie, wynagrodzenie

Minusy

ustalanie grafiku

Duzo nowych kontaktow, nowe doświadczenie

Duzo nowych kontaktow, nowe doświadczenie Dobry przykład aby zrozumiec co to jest praca w sklepie. Suma sumarum trzeba non stop żyć pracą.

ogólnie oceniam na dobry

praca w miłej atmosferze kadra i współparacownicy ok powinny byc wyższe zarobki

Plusy

premie

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Netto ApS & Co.KG. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• Netto ApS & Co.KG