Netto ApS & Co.KG

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Netto ApS & Co.KG

ciężka praca przy rozkladaniu towaru, sympatyczny zespół,
Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.
Plusy
Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.
Minusy
Najniższa średia krajowa.
Praca ciężka kierownik sklepu to jakaś pomyłka,, przerwa gdy pracujesz z kierownikiem jest lub jej nie ma atmosfera tragiczna płacą też tragicznie. Wymagania kosmiczne a na zmianie 2lub3 osoby max siedzisz na kasie między czasie rozkładasz towar i jeszcze wymagają wiele innych rzeczy od kasjera na kasie nr1. Co do kadry kierowniczej to tylko zastępcy są w miarę ludzcy, lecz robią robotę za 3 i nerwy czasami nie pozwalają pracować po ludzku. Jeżeli nie ciśnie cie kasa to nie pisz się na pracę w tej firmie miare
Pracę w Netto wspominam bardzo źle. Ludzie między sobą rywalizowali, każdy pokazywał co to nie on, ja z kolei starałam się jak najbardziej ale wiadomo że każdemu jest ciężko na początku w nowej pracy. Niestety kierowniczka sklepu tego nie rozumiała i wieszała na mnie psy, sama zrezygnowałam z pracy w tej firmie ponieważ czułam się wykorzystywana poprzez innych pracowników
Pracuje już dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona, kadra kierownicza dużo pomaga,tłumaczy. Moje miliardy pytań nie sprawiają problemu. Kadra pracownicza też jest świetna!
Średnia atmosfera pracy , brak doceniania twoich starań .
Ocena na najniższym poziomie, pracujesz za 3 I jeszcze pretensje że czegoś nie zrobiłaś zarobki aż chce się płakać
Plusy
CZĘŚĆ ZAŁOGI OK
Minusy
NISKIE ZAROBKI
Dzień Dobry! Pracowałem na sezon w Netto na ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu bardzo dobrze się dogadywałem że wszystkimi, panuje tam niesamowita dobra atmosfera, Kierownik Sklepu oraz Zastępcy Kierownika Sklepu są bardzo miłymi i normalnymi osobami. Pracowników traktują bardzo dobrze. Z każdym z osobna można porozmawiać, pożartować i się dogadać. Ogólnie mówiąc Polecam pracę w takim towarzystwie. Nie powiem nic na temat zarobków pracowników na stałe tam pracujących, ponieważ ja byłem na innych stawkach, ale ludzie tam pracujący naprawdę są bardzo fajnie.
Plusy
Miła atmosfera w pracy i można się z każdym dogadać.
Praca ciężka i mało płatna, a atmosfera na sklepie okropna, kolezenstwa zero, kierowniczka wiecznie naburmuszona, człowiek przychodzi do pracy bo musi z czegoś żyć. A powinno być inaczej.
Minusy
Jeśli jest dobra organizacja pracy i współpraca to spokojnie dzień leciał i szybko.Bez zastrzeżeń.
miejsce pracy czyste i zadbane, pokój socjalny i szatnia dobrze przystosowane dla pracowników natomiast polityka firmy na niższym poziomie, obsługa klienta jest mierzona na czas co ma wpływ na dalszą współpracę w firmie, zdarzał się brak jakiejkolwiek przerwy przez 8 godzin spędzonych w pracy, duża rotacja pracowników, pakiety socjalne ubogie, mało pracowników na zmianie przez co trzeba było pracować bardzo szybko, ogromna presja i nacisk ze strony przełożonych
Plusy
mili współpracownicy
Minusy
brak przerw, praca na czas, duża rotacja pracowników, ogromna presja
Tragiczne zarobki po pięciu latach pracy pensja w wysokości 1556 zł
Plusy
Minusy
Bardzo niskie zarobki
Slabo wynagradzana fizycznie ciezka praca. Wysokie wymagania wobec nowych pracownikow.
Plusy
Umowa na pelny etat.
Minusy
Niezbyt wysokie zarobki nieadekwatne do wysilku jakiego wymaga praca.
Praca w miłej atmosferze i z sympatyczna załoga. Są zalety i są też wady.
Minusy
Firma fajna jezeli chodzi o prace w markecie.Dba o pracownika a wiadomo ze pracownik zadbany jest wydajniejszy.Polecam prace w Netto.
Plusy
Socjal
Praca w Netto jest dość ciężka,zresztą jak w każdym dużym markecie gdzie jest dość duży ruch.Lecz ja z tym nie mam problemu,ponieważ jestem już uodporniona nawet lubię jak coś się dzieje.Bardzo dobrze mi się pracuje z dziewczynami,są sympatyczne,miłe.Do pracy idę z chęcią,nawet ciężka praca mnie nie zniechęca.Jedynie co bym zmieniła to zarobki,bo są zbyt niskie jak na taką pracę.Co do awansu zbyt krótko pracuje aby coś o tym napisać.Najtrudniejsza część pracy ,dla mnie nie ma takiej.Najprzyjemniejsza część pracy to kontakt z miłymi klientami i przerwa 15 minutowa.
Plusy
bony na święta i Nowy Rok
MIŁA OBSADA KIEROWNICZA I ZGRANY ZESPÓŁ LUDZI .Ocena pracy na 5 gwiazdek
Plusy
premie, wynagrodzenie
Minusy
ustalanie grafiku
Duzo nowych kontaktow, nowe doświadczenie Dobry przykład aby zrozumiec co to jest praca w sklepie. Suma sumarum trzeba non stop żyć pracą.
praca w miłej atmosferze kadra i współparacownicy ok powinny byc wyższe zarobki
Plusy
premie
Minusy
PRACODAWCA DBA O PRACOWNIKÓW TYLKO PODEJMOWANE DECYZJE PRZEZ KIEROWNIKÓW OKREGU CZY SKLEPU SĄ CZEST NIE LOGICZNE I DZIŁAJĄCE WRĘCZ NA SZKODE FIRMY
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
wynagrodzenie mała liczba pracownikow
Podczas mojej pracy w NETTO musiałam dbać o porządek w sklepie,magazynie,pomieszczeniach socjalnych,wykładać towar na półki,obsługiwać klientów na sali sprzedaży oraz poprzez rejestracje towarów w systemie kasowym.Kontrolowałam także terminy przydatności produktów do spożycia.Moim zdaniem możliwość rozwoju w Netto Sp z.o.o,jest bardzo wysoka.Kadra zarządzająca w stosunku do mnie była pomocna i uprzejma.Gdy tylko czegoś nie wiedziałam,mogłam bez problemu się oto zapytać i otrzymałam Współpracownicy byli uprzejmi i pomocni.Najtrudniejszą częścią pracy było wykładanie ciężkich towarów czy butelek.Natomiast najprzyjemniejszą rejestracja towarów w kasie czy kontakt z klientami
Plusy
bony towarowe, mila atmosfera pracy
Minusy
zatrudnienie na 1/2 etetu