Netto ApS & Co.KG

Opinie pracowników firmy Netto ApS & Co.KG - Karpacz, dolnośląskie

Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.
Plusy
Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.
Minusy
Najniższa średia krajowa.
Praca ciężka i mało płatna, a atmosfera na sklepie okropna, kolezenstwa zero, kierowniczka wiecznie naburmuszona, człowiek przychodzi do pracy bo musi z czegoś żyć. A powinno być inaczej.
Plusy
Minusy