Netto ApS & Co.KG
Opinia pracownika firmy Netto ApS & Co.KG

Netto

4 grudnia 2015
Praca w Netto jest dość ciężka,zresztą jak w każdym dużym markecie gdzie jest dość duży ruch.Lecz ja z tym nie mam problemu,ponieważ jestem już uodporniona nawet lubię jak coś się dzieje.Bardzo dobrze mi się pracuje z dziewczynami,są sympatyczne,miłe.Do pracy idę z chęcią,nawet ciężka praca mnie nie zniechęca.Jedynie co bym zmieniła to zarobki,bo są zbyt niskie jak na taką pracę.Co do awansu zbyt krótko pracuje aby coś o tym napisać.Najtrudniejsza część pracy ,dla mnie nie ma takiej.Najprzyjemniejsza część pracy to kontakt z miłymi klientami i przerwa 15 minutowa.
Plusy
bony na święta i Nowy Rok
Minusy
21 października 2020
Kasjer Sprzedawca,Zastepcs kierownika sklepu(prowadzacy zmianę). (były pracownik) - Karpacz, dolnośląskie
Przez 4 lata starałem się i podnosiłem kwalifikację starając się o awans. Do końca mojej drógiej umowy były 2 miesiące, zmieniła się pani kierownik placówki. Trzecią umowę, zgodnie z polskim prawem, musiał bym dostać na czas nieokreślony. Kierowniczka sklepu wezwała mnie na rozmowę, 2 miesiące przed końcem drógiej umowy i obwieściła mi oficjalnie, że nie przedłuży mi umowy na czas nieokreślony,na co liczyłem. Powiedziała, że mam dopracować te 2 miesiące i firma rozwiązuje ze mną stosunek pracy. Poczułem się strasznie. Przez 4 lata pracowałem starając się jak mogę i liczyłem że trzecią umowę dostanę na czas nieokreślony, co wielokrotnie obiecywały mi poprzednie kierowniczki. Poczułem się wykorzystany, oszukany i zmanipulowany do granic możliwości. Z tego powodu odradzam wszystkim współpracę z firmą Netto Polska. Skoro firma godzi się na zwolnienie pracownika z doświadczeniem i 4 letnim stażem w mojej placówce w Karpaczu, to pewnie w innych miastach dzieje się to samo, bo taka jest polityka firmy.
Plusy
Darmowa kawa, cherbata, cukier i mleko do kawy. Paczki dla dzieci i talony pracownicze na święta.
Minusy
Najniższa średia krajowa.
22 kwietnia 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Dąbrowa Górnicza, śląskie
Praca ciężka kierownik sklepu to jakaś pomyłka,, przerwa gdy pracujesz z kierownikiem jest lub jej nie ma atmosfera tragiczna płacą też tragicznie. Wymagania kosmiczne a na zmianie 2lub3 osoby max siedzisz na kasie między czasie rozkładasz towar i jeszcze wymagają wiele innych rzeczy od kasjera na kasie nr1. Co do kadry kierowniczej to tylko zastępcy są w miarę ludzcy, lecz robią robotę za 3 i nerwy czasami nie pozwalają pracować po ludzku. Jeżeli nie ciśnie cie kasa to nie pisz się na pracę w tej firmie miare
20 stycznia 2020
Kasjer, sprzedawca, obsługa klienta (były pracownik) - Słupsk, pomorskie
Pracę w Netto wspominam bardzo źle. Ludzie między sobą rywalizowali, każdy pokazywał co to nie on, ja z kolei starałam się jak najbardziej ale wiadomo że każdemu jest ciężko na początku w nowej pracy. Niestety kierowniczka sklepu tego nie rozumiała i wieszała na mnie psy, sama zrezygnowałam z pracy w tej firmie ponieważ czułam się wykorzystywana poprzez innych pracowników