NEONET S.A.
Zobacz wszystkie opinie o firmie NEONET S.A.

NEONET S.A.

Opinia pracownika firmy NEONET S.A.

Marek

Odradzam, pracowałem 7 lat, firma nastawiona na maksymalny wyzysk pracownika, system premii nie ma tutaj żadnego sensu nic się tutaj nie opłaca sprzedawac , nowe osoby nie mają zapewnionej minimalnej krajowej muszą premia dobijać do minimum krajowego - efekt jest taki że połowę miesiąca pracujelą za darmo. Nie dosyć że zarobki są makabryczne niskie jak na branże agd to firma oszukuje na obciążeniach za braki towaru możesz dostać do zapłatę ponad tys zł jeśli w sklepie czegoś brakuje, nieustanne zabieranie pieniędzy, przez 7 lat zero zł podwyżki, nieustanny stres, wyzwiska w mailach i telefonach, mobbing oraz tłumaczenie się przez telefon do RKS, po 7 latach pracy firma była na tyle bezczelna że zwolniła osoby zagazynu a starzy pracownicy zamiast sprzedać muszą przewalać towar na magazynie oczywiście nikt im tego nie odejmuję od planów ani za to nie płaci, odradzam ta firmę unikać jak ognia! Z mojego sklepu zwolniły się 3 osoby z podobnym stażem do mojego ja również zmieniłem pracę

Plusy

Wypłata na czas

Minusy

Zarobki, mobbing, naciski na plany, trakuja ludzi jak tania siłę robocza, tutalny brak szacunku dla osoby które tworzyły ta firmę

Magazyn główny Dobre Miasto

Masakra szkoda słów Nie polecam tej firmy nikomu .

Masakra, nie polecam nikomu

Absolutnie nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracować w tym czymś, naprawdę trzeba mieć swój honor i się szanować. Pracowałem kilka miesięcy i byłem strzępkiem nerwów, za te pieniądze czyli ok 1900zł niezależnie ile się wyrabiało tej premii, bo firma nalicza premię do podstawy, która jest niższa niż najniższa krajowa co jest w ogóle świetną motywacją do pracy, do tego niekompetentny kierownik, masa obowiązków niezwiązanych ze sprzedażą, system premiowy tak zorganizowany, że zarabiasz grosze, do tego zabierają ci za tajemniczego klienta niewyrobienie sprzedaży prodkutów starych tzw. ps-y i oczywiście za wszystkie braki jakie są czy to w kasie czy w towarze wszyscy wspólnie odpowiadają, nie ważne, że cię nie było w pracy i coś zginęło czy ktoś się pomylił z kolegów, na inwenturze jest brak i za to płacisz. Aktualnie już nie pracuje w tym "czymś " od roku i cały czas jestem nękany notami obciążeniowymi za domniemane braki. Także jak ktoś chce płacić za nie swoje błędy, albo odpowiadać za kradzieże w sklepie na które nie ma się wpływu to polecam.

Plusy

jedyny plus jaki może być jak się trafi, to w porządku ekipa

Minusy

niskie zarobki, niekompetentny przełożony

Odradzam!!!!!

Ekipa z którą pracowałem bardzo super. Mogłem zawsze liczyć na pomoc. I tu chyba kończą się plusy. Pracownik traktowany jak niewolnik. Wyniki i wkład włożony w pracę kompletnie nie przekładają się na premie a te płacone w bardzo niejasny sposób, a plany zwiększane z dnia na dzień. Szkolenia To absurd. Social też nie wygląda tak jak w ogłoszeniu a w zasadzie to go brak.

Plusy

Jeśli się trafi na fajną ekipę można się sporo nauczyć

Minusy

W zasadzie cała reszta.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w NEONET S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu