NEONET S.A.
Zobacz wszystkie opinie o firmie NEONET S.A.

NEONET S.A.

Opinia pracownika firmy NEONET S.A.

Nigdy tam nie wrócę!

Pracowałem tam 12 lat, ostatnie 4 lata to był koszmar. Firma powinna lepiej dobierać kadrę zarządzającą. Kierownik regionalny - niwykwalikowany prostak, bez szacunku do załogi. Nie polecam.Kiedyś to była firma na poziomie i byłem dumny pracując tam, w tej chwili to dno i 2 m mułu.

Plusy

Minusy

Trudno zliczyć

Było lepiej. Dużo lepiej.

Jestem doradcą z ponad 5-letnim stażem w Neo. Z początkiem roku wprowadzony został nowy system premiowy, dzięki któremu za tę samą pracę co wcześniej zarabia się ok. 30% mniej. Ludzie masowo odchodzą z pracy, przyjmuje się pracowników z łapanek. Komisja nie wyrabia się z inwentaryzacjami. Przełożeni - im wyżej, tym gorzej. Jest źle. A wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej. Krążą plotki o sprzedaży sieci.

Plusy

Elastyczny grafik.

Minusy

Spadające zarobki

qqq

Praca nie jest zła, wszystko zależy od kadry oraz współpracowników. U nas jest ok ale po zmianie rks ostro pogorszyły się nastroje wśród pracowników. Jak była poprzedniczka było ok pomocna ręką potrafiła zdziałać cuda, nie czepiała się chyba że by ku temu powód. Natomiast nowy rks to masakra, tabelki, raporty, dziwne zagrania, wywyższanie stanowiskiem ziomków, a degradacja pracowników z długim stażem... ech szkoda słów

Plusy

fajny zespół

Minusy

czepialstwo, wygórowane plany sprzedażowe

Dobre miasto

Praca pełną wyzwań, elastyczny grafik pracy, praca 3 zmianiwa

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w NEONET S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu