NEONET S.A.
Zobacz wszystkie opinie o firmie NEONET S.A.

NEONET S.A.

Opinia pracownika firmy NEONET S.A.

Masakra, nie polecam nikomu

Absolutnie nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracować w tym czymś, naprawdę trzeba mieć swój honor i się szanować. Pracowałem kilka miesięcy i byłem strzępkiem nerwów, za te pieniądze czyli ok 1900zł niezależnie ile się wyrabiało tej premii, bo firma nalicza premię do podstawy, która jest niższa niż najniższa krajowa co jest w ogóle świetną motywacją do pracy, do tego niekompetentny kierownik, masa obowiązków niezwiązanych ze sprzedażą, system premiowy tak zorganizowany, że zarabiasz grosze, do tego zabierają ci za tajemniczego klienta niewyrobienie sprzedaży prodkutów starych tzw. ps-y i oczywiście za wszystkie braki jakie są czy to w kasie czy w towarze wszyscy wspólnie odpowiadają, nie ważne, że cię nie było w pracy i coś zginęło czy ktoś się pomylił z kolegów, na inwenturze jest brak i za to płacisz. Aktualnie już nie pracuje w tym "czymś " od roku i cały czas jestem nękany notami obciążeniowymi za domniemane braki. Także jak ktoś chce płacić za nie swoje błędy, albo odpowiadać za kradzieże w sklepie na które nie ma się wpływu to polecam.

Plusy

jedyny plus jaki może być jak się trafi, to w porządku ekipa

Minusy

niskie zarobki, niekompetentny przełożony

Wszędzie Dobrze gdzie nas niema

Wszędzie Dobrze Gdzie Nas Niema .... Duża odpowiedzialność przychodzisz na 8:30 a płaca od 9 do 17 jak są ludzie wychodzisz po godzinach plany nie realne do wykonania .

Plusy

Można wyjść cos załatwiać podczas pracy

Minusy

Kierownik to wiejski głupek tak mówią starzy pracownicy ze tak go przestawił RKS

Praca

Praca w Neonet ma wiele plusów. Jednym z nich są rabaty pracownicze na sprzedawany sprzęt. Niedawno urządzałem z żoną mieszkanie i przyznam, że dzięki temu moglibyśmy dużo zaoszczędzić. Zresztą ta praca nie zabiera mi całego życia także mam jeszcze czas dla rodziny, a nawet jeśli jakaś zmiana wypada w czasie rodzinnych uroczystości to mamy super ekipę i zawsze można się z kimś zamienić. Przyznam, że do pracy chodzę z przyjemmnością :)

Neonet

Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Niektórym może się wydawać, że to tylko stanie na kasie lub opowiadanie bajeczek klientom. Z pewnością tak nie jest. Ciągle się szkolimy z obsługi klienta tak aby wracał do nas zadowolony. Dodatkowo w neonet mamy jasną ścieżkę awansu, jeśli komuś zależy na pracy i przykłada się do tego co robi nie wychodzi na tym źle, również w tym finansowym wymiarze. To już 4 lata w jednej firmie i przyznam, że nie zamierzam jej zmieniać. Brakowałoby mi również owocowych czwartków ;)

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w NEONET S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu