NEONET S.A.

Opinie pracowników firmy NEONET S.A.

Wyświetlono wszystkie opinie (40)
Pracodawca średni z niskim wynagrodzeniem , duże wymagania
Odradzam, pracowałem 7 lat, firma nastawiona na maksymalny wyzysk pracownika, system premii nie ma tutaj żadnego sensu nic się tutaj nie opłaca sprzedawac , nowe osoby nie mają zapewnionej minimalnej krajowej muszą premia dobijać do minimum krajowego - efekt jest taki że połowę miesiąca pracujelą za darmo. Nie dosyć że zarobki są makabryczne niskie jak na branże agd to firma oszukuje na obciążeniach za braki towaru możesz dostać do zapłatę ponad tys zł jeśli w sklepie czegoś brakuje, nieustanne zabieranie pieniędzy, przez 7 lat zero zł podwyżki, nieustanny stres, wyzwiska w mailach i telefonach, mobbing oraz tłumaczenie się przez telefon do RKS, po 7 latach pracy firma była na tyle bezczelna że zwolniła osoby zagazynu a starzy pracownicy zamiast sprzedać muszą przewalać towar na magazynie oczywiście nikt im tego nie odejmuję od planów ani za to nie płaci, odradzam ta firmę unikać jak ognia! Z mojego sklepu zwolniły się 3 osoby z podobnym stażem do mojego ja również zmieniłem pracę
Plusy
Wypłata na czas
Minusy
Zarobki, mobbing, naciski na plany, trakuja ludzi jak tania siłę robocza, tutalny brak szacunku dla osoby które tworzyły ta firmę
Ekipa z którą pracowałem bardzo super. Mogłem zawsze liczyć na pomoc. I tu chyba kończą się plusy. Pracownik traktowany jak niewolnik. Wyniki i wkład włożony w pracę kompletnie nie przekładają się na premie a te płacone w bardzo niejasny sposób, a plany zwiększane z dnia na dzień. Szkolenia To absurd. Social też nie wygląda tak jak w ogłoszeniu a w zasadzie to go brak.
Plusy
Jeśli się trafi na fajną ekipę można się sporo nauczyć
Minusy
W zasadzie cała reszta.
Nie polecam, stres i nagonka oraz presja odgórna. Rywalizacja między pracownikami.
,,(...)pracownicy którzy są zdemotywowani niskimi wypłatami, korektami za nie wyrabianie planów, nowym systemem premiowania, który miał być taki super a wyszlo jak zwykle, czyli na niekorzyść pracowników(...) opinia jednego z kierowników, niestety prawdziwa. W skrócie ciezko wyrobić plany więc zawsze prawie wezmą coś z twojej premii. Po roku wola nie
przedłużyć umowy niż dam awans i lepsze zarobki. Mało szkoleń, prawie WGL. Budujesz na swojej wiedzy. Grafik porażka. Jedyny plus to taki że jest to dość kątowa praca dot. Przerw. Minus to kasa i wysluchiwanie ludzi cebuli. Docierania reklamacji itp trzeba kombinować by zarobić. Dobra praca Ale na chwilę, dla młodych..
Wszędzie Dobrze Gdzie Nas Niema .... Duża odpowiedzialność przychodzisz na 8:30 a płaca od 9 do 17 jak są ludzie wychodzisz po godzinach plany nie realne do wykonania
Plusy
Można wyjść cos załatwiać podczas pracy
Minusy
Kierownik to wiejski głupek tak mówią starzy pracownicy ze tak go przestawił RKS
Jezeli chcesz:

- otrzymywać minusowe punkty (co się przekłada na zł.) za to, że klient korzysta z promocji np. Bon 50 za 500 czy innej,

- otrzymywać korektę premii (minus 100zl) za to, że nie wykonałeś oddpowiedniej ilości sprzedaży ubz. za gotowke

- za nadgodziny być rozliczanym po 3 lub 4 miesiącach i zawsze udowadniać, że te nadgodziny rzeczywiście były,

- zarabiać mniej (znacznie mniej) niż w konkurencji

- korzystać z pomocy helpdesku, który niby jest a dodzwonić sie to cud,

- być wrzucony na głęboką wodę bez wdrożenia

- korzystać z beznadziejnych webinarow z dzialu marketinhu, które zawsze zawierają błędy.

To praca jest dla Ciebie.
Kiedyś było Super w Neonet. Teraz to typowe korpo.
Mało płacą... kiedyś o wiele więcej... wymagania kosmiczne i często z kosmosu Plany Sprzedażowe i do tego groźby o zabranie Premii... Jeszcze Noty obciążeniowe za wszystkie kradzieże i braki nie z naszej winy płaci się z własnej kieszeni... Bo monitoring jest bardzo niskiej jakości i twarzy nawet nie widać. Neonet się skończył jako dobry pracodawca. TYLKO jako dobra szkoła życia i z zakresu handlu... Nie dla ludzi którzy chcą stabilizacji życiowej.
Plusy
Daje mnóstwo nauki, uczy jak radzić sobie w stresie, usługi finansowe i zarządzenie
Minusy
Stosunek zarobków do tego co się wymaga - nie za te pieniądze ...tylko dla początkujących
ja polecam, zwłaszcza na pierwszą pracę. jak już przeżyjecie poczatki i się wdrożycie to żadna praca nie będzie wam straszna. Wiem co mówię, bo miałam spory problem żeby się przystosować na początku, ale się dało. pracuję już 3 rok i jest ok. Ciężko, stresująco, ale czy ktoś zna pracę lekką, łatwą i przyjemną?
Praca w Neonet ma wiele plusów. Jednym z nich są rabaty pracownicze na sprzedawany sprzęt. Niedawno urządzałem z żoną mieszkanie i przyznam, że dzięki temu moglibyśmy dużo zaoszczędzić. Zresztą ta praca nie zabiera mi całego życia także mam jeszcze czas dla rodziny, a nawet jeśli jakaś zmiana wypada w czasie rodzinnych uroczystości to mamy super ekipę i zawsze można się z kimś zamienić. Przyznam, że do pracy chodzę z przyjemmnością :)
Marne zarobki. Bardzo duże wymagania niepoparte adekwatnym wynagrodzeniem.
Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Niektórym może się wydawać, że to tylko stanie na kasie lub opowiadanie bajeczek klientom. Z pewnością tak nie jest. Ciągle się szkolimy z obsługi klienta tak aby wracał do nas zadowolony. Dodatkowo w neonet mamy jasną ścieżkę awansu, jeśli komuś zależy na pracy i przykłada się do tego co robi nie wychodzi na tym źle, również w tym finansowym wymiarze. To już 4 lata w jednej firmie i przyznam, że nie zamierzam jej zmieniać. Brakowałoby mi również owocowych czwartków ;)
Praca zawsze jest przyjemna kiedy działa się w zgranym zespole. Tak jest u nas. Praca w neonet była moją pierwszą pracą i tak już 4 lata mi minęło, nawet nie wiem kiedy. W tym czasie skończyłem studia zaoczne. Szef oraz pozostały personel bardzo mi pomogli ponieważ zamieniliśmy się lub szef ustawiał tak zmiany żebym mógł iść na zajęcia.
Plusy
atmosfera, szefostwo, godziny pracy
Na plus jest załoga sklepu, koledzy z pracy naprawdę fajni, pomogą nowemu, podpowiedzą i pokażą co i jak. To samo można powiedzieć o kierownikach działów i kierowniku sklepu. Zarobki są ok, tym bardziej że sklep daje możliwość dalszego rozwoju i podwyżki. Nie ukrywam też, że bardzo cieszę się z rabatów pracowniczych, z których korzystam na bieżąco.
Na pewno jedną z większym zalet pracy w Neonet są organizowane różne szkolenia, czasami delegacje. Poza tym można liczyć na bardzo przyjazną atmosferę. Mi akurat trafił się taki zespół, z którym świetnie się dogadujemy i nie ma między nami żadnej konkurencji. Zarobki są jak najbardziej w porządku. Do tego można liczyć na różnego rodzaju benefity i bonusy, a także na premię. Praca w tym sklepie daje wiele możliwości co do rozwoju.
Here we comes with another Electronics Company. If you meet the nice crew then your job will be satisfying and enjoyable. If not, u will go there with sadness on your face.
Pracuje na sklepie już ponad rok i nie narzekam. Jeżeli ktoś umie rozmawiać z klientami to sobie spokojnie poradzi. Na początku jest dużo szkoleń gdzie i tak wszystkiego uczą.
Plusy
Fajni ludzie
Praca nie jest ciężka, w zespole panuje miła i pomocna atmosfera. Różne dodatki do pensji sprawiają, że zarobki są na dobrym poziomie.
Plusy
Wysokie premie
Pracodawca godny polecenia. Bardzo dobrze mi się pracuje w tym zespole w którym jestem obecnie . Sporo się nauczyłam, trafiłam na naprawdę fajną i zgraną ekipę. Zarobki są naprawdę dobre.
Plusy
premie, szkolenia, zgrany zespół
Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze. Na początku dużo szkoleń i nauki ale później już z "górki". Kasa w porządku premie w zależności od wyników na wysokim poziomie. Przełożeni bezkonfliktowi. Jest ok.
Plusy
opieka zdrowotna
Praca przyjemna -spory zakres obowiązków dzięki czemu dzień w pracy przebiega bardzo szybko. Atmosfera miła, współpracownicy jak i przełożeni pomocni i sympatyczni. Jestem zadowolona.
Plusy
Benefity i bonusy