NEONET S.A.

Opinie pracowników firmy NEONET S.A.

Wyświetlono wszystkie opinie (42)

Miejsce pracy gdzie rywalizacja jest najważniejsza

Pracodawca średni z niskim wynagrodzeniem , duże wymagania

Magazyn główny Dobre Miasto

Masakra szkoda słów Nie polecam tej firmy nikomu .

Masakra, nie polecam nikomu

Absolutnie nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracować w tym czymś, naprawdę trzeba mieć swój honor i się szanować. Pracowałem kilka miesięcy i byłem strzępkiem nerwów, za te pieniądze czyli ok 1900zł niezależnie ile się wyrabiało tej premii, bo firma nalicza premię do podstawy, która jest niższa niż najniższa krajowa co jest w ogóle świetną motywacją do pracy, do tego niekompetentny kierownik, masa obowiązków niezwiązanych ze sprzedażą, system premiowy tak zorganizowany, że zarabiasz grosze, do tego zabierają ci za tajemniczego klienta niewyrobienie sprzedaży prodkutów starych tzw. ps-y i oczywiście za wszystkie braki jakie są czy to w kasie czy w towarze wszyscy wspólnie odpowiadają, nie ważne, że cię nie było w pracy i coś zginęło czy ktoś się pomylił z kolegów, na inwenturze jest brak i za to płacisz. Aktualnie już nie pracuje w tym "czymś " od roku i cały czas jestem nękany notami obciążeniowymi za domniemane braki. Także jak ktoś chce płacić za nie swoje błędy, albo odpowiadać za kradzieże w sklepie na które nie ma się wpływu to polecam.

Plusy

jedyny plus jaki może być jak się trafi, to w porządku ekipa

Minusy

niskie zarobki, niekompetentny przełożony

Marek

Odradzam, pracowałem 7 lat, firma nastawiona na maksymalny wyzysk pracownika, system premii nie ma tutaj żadnego sensu nic się tutaj nie opłaca sprzedawac , nowe osoby nie mają zapewnionej minimalnej krajowej muszą premia dobijać do minimum krajowego - efekt jest taki że połowę miesiąca pracujelą za darmo. Nie dosyć że zarobki są makabryczne niskie jak na branże agd to firma oszukuje na obciążeniach za braki towaru możesz dostać do zapłatę ponad tys zł jeśli w sklepie czegoś brakuje, nieustanne zabieranie pieniędzy, przez 7 lat zero zł podwyżki, nieustanny stres, wyzwiska w mailach i telefonach, mobbing oraz tłumaczenie się przez telefon do RKS, po 7 latach pracy firma była na tyle bezczelna że zwolniła osoby zagazynu a starzy pracownicy zamiast sprzedać muszą przewalać towar na magazynie oczywiście nikt im tego nie odejmuję od planów ani za to nie płaci, odradzam ta firmę unikać jak ognia! Z mojego sklepu zwolniły się 3 osoby z podobnym stażem do mojego ja również zmieniłem pracę

Plusy

Wypłata na czas

Minusy

Zarobki, mobbing, naciski na plany, trakuja ludzi jak tania siłę robocza, tutalny brak szacunku dla osoby które tworzyły ta firmę

Odradzam!!!!!

Ekipa z którą pracowałem bardzo super. Mogłem zawsze liczyć na pomoc. I tu chyba kończą się plusy. Pracownik traktowany jak niewolnik. Wyniki i wkład włożony w pracę kompletnie nie przekładają się na premie a te płacone w bardzo niejasny sposób, a plany zwiększane z dnia na dzień. Szkolenia To absurd. Social też nie wygląda tak jak w ogłoszeniu a w zasadzie to go brak.

Plusy

Jeśli się trafi na fajną ekipę można się sporo nauczyć

Minusy

W zasadzie cała reszta.

Nigdy więcej

Nie polecam, stres i nagonka oraz presja odgórna. Rywalizacja między pracownikami.

Typowy dzień

,,(...)pracownicy którzy są zdemotywowani niskimi wypłatami, korektami za nie wyrabianie planów, nowym systemem premiowania, który miał być taki super a wyszlo jak zwykle, czyli na niekorzyść pracowników(...) opinia jednego z kierowników, niestety prawdziwa. W skrócie ciezko wyrobić plany więc zawsze prawie wezmą coś z twojej premii. Po roku wola nie przedłużyć umowy niż dam awans i lepsze zarobki. Mało szkoleń, prawie WGL. Budujesz na swojej wiedzy. Grafik porażka. Jedyny plus to taki że jest to dość kątowa praca dot. Przerw. Minus to kasa i wysluchiwanie ludzi cebuli. Docierania reklamacji itp trzeba kombinować by zarobić. Dobra praca Ale na chwilę, dla młodych..

Wszędzie Dobrze gdzie nas niema

Wszędzie Dobrze Gdzie Nas Niema .... Duża odpowiedzialność przychodzisz na 8:30 a płaca od 9 do 17 jak są ludzie wychodzisz po godzinach plany nie realne do wykonania .

Plusy

Można wyjść cos załatwiać podczas pracy

Minusy

Kierownik to wiejski głupek tak mówią starzy pracownicy ze tak go przestawił RKS

Dopytaj pracowników i w konkurencji

Jezeli chcesz: - otrzymywać minusowe punkty (co się przekłada na zł.) za to, że klient korzysta z promocji np. Bon 50 za 500 czy innej, - otrzymywać korektę premii (minus 100zl) za to, że nie wykonałeś oddpowiedniej ilości sprzedaży ubz. za gotowke - za nadgodziny być rozliczanym po 3 lub 4 miesiącach i zawsze udowadniać, że te nadgodziny rzeczywiście były, - zarabiać mniej (znacznie mniej) niż w konkurencji - korzystać z pomocy helpdesku, który niby jest a dodzwonić sie to cud, - być wrzucony na głęboką wodę bez wdrożenia - korzystać z beznadziejnych webinarow z dzialu marketinhu, które zawsze zawierają błędy. To praca jest dla Ciebie.

Dolnośląskie

Kiedyś było Super w Neonet. Teraz to typowe korpo. Mało płacą... kiedyś o wiele więcej... wymagania kosmiczne i często z kosmosu Plany Sprzedażowe i do tego groźby o zabranie Premii... Jeszcze Noty obciążeniowe za wszystkie kradzieże i braki nie z naszej winy płaci się z własnej kieszeni... Bo monitoring jest bardzo niskiej jakości i twarzy nawet nie widać. Neonet się skończył jako dobry pracodawca. TYLKO jako dobra szkoła życia i z zakresu handlu... Nie dla ludzi którzy chcą stabilizacji życiowej.

Plusy

Daje mnóstwo nauki, uczy jak radzić sobie w stresie, usługi finansowe i zarządzenie

Minusy

Stosunek zarobków do tego co się wymaga - nie za te pieniądze ...tylko dla początkujących

na początku jest ciężko

ja polecam, zwłaszcza na pierwszą pracę. jak już przeżyjecie poczatki i się wdrożycie to żadna praca nie będzie wam straszna. Wiem co mówię, bo miałam spory problem żeby się przystosować na początku, ale się dało. pracuję już 3 rok i jest ok. Ciężko, stresująco, ale czy ktoś zna pracę lekką, łatwą i przyjemną?

Praca

Praca w Neonet ma wiele plusów. Jednym z nich są rabaty pracownicze na sprzedawany sprzęt. Niedawno urządzałem z żoną mieszkanie i przyznam, że dzięki temu moglibyśmy dużo zaoszczędzić. Zresztą ta praca nie zabiera mi całego życia także mam jeszcze czas dla rodziny, a nawet jeśli jakaś zmiana wypada w czasie rodzinnych uroczystości to mamy super ekipę i zawsze można się z kimś zamienić. Przyznam, że do pracy chodzę z przyjemmnością :)

Ruda Śląska

Marne zarobki. Bardzo duże wymagania niepoparte adekwatnym wynagrodzeniem.

Neonet

Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Niektórym może się wydawać, że to tylko stanie na kasie lub opowiadanie bajeczek klientom. Z pewnością tak nie jest. Ciągle się szkolimy z obsługi klienta tak aby wracał do nas zadowolony. Dodatkowo w neonet mamy jasną ścieżkę awansu, jeśli komuś zależy na pracy i przykłada się do tego co robi nie wychodzi na tym źle, również w tym finansowym wymiarze. To już 4 lata w jednej firmie i przyznam, że nie zamierzam jej zmieniać. Brakowałoby mi również owocowych czwartków ;)

jest ok

Praca zawsze jest przyjemna kiedy działa się w zgranym zespole. Tak jest u nas. Praca w neonet była moją pierwszą pracą i tak już 4 lata mi minęło, nawet nie wiem kiedy. W tym czasie skończyłem studia zaoczne. Szef oraz pozostały personel bardzo mi pomogli ponieważ zamieniliśmy się lub szef ustawiał tak zmiany żebym mógł iść na zajęcia.

Plusy

atmosfera, szefostwo, godziny pracy

Rabaty pracownicze

Na plus jest załoga sklepu, koledzy z pracy naprawdę fajni, pomogą nowemu, podpowiedzą i pokażą co i jak. To samo można powiedzieć o kierownikach działów i kierowniku sklepu. Zarobki są ok, tym bardziej że sklep daje możliwość dalszego rozwoju i podwyżki. Nie ukrywam też, że bardzo cieszę się z rabatów pracowniczych, z których korzystam na bieżąco.

Fajna praca

Na pewno jedną z większym zalet pracy w Neonet są organizowane różne szkolenia, czasami delegacje. Poza tym można liczyć na bardzo przyjazną atmosferę. Mi akurat trafił się taki zespół, z którym świetnie się dogadujemy i nie ma między nami żadnej konkurencji. Zarobki są jak najbardziej w porządku. Do tego można liczyć na różnego rodzaju benefity i bonusy, a także na premię. Praca w tym sklepie daje wiele możliwości co do rozwoju.

Nothing Special

Here we comes with another Electronics Company. If you meet the nice crew then your job will be satisfying and enjoyable. If not, u will go there with sadness on your face.

Uczciwe warunki pracy

Pracuje na sklepie już ponad rok i nie narzekam. Jeżeli ktoś umie rozmawiać z klientami to sobie spokojnie poradzi. Na początku jest dużo szkoleń gdzie i tak wszystkiego uczą.

Plusy

Fajni ludzie

Jestem zadowolona

Praca nie jest ciężka, w zespole panuje miła i pomocna atmosfera. Różne dodatki do pensji sprawiają, że zarobki są na dobrym poziomie.

Plusy

Wysokie premie

Polecam

Pracodawca godny polecenia. Bardzo dobrze mi się pracuje w tym zespole w którym jestem obecnie . Sporo się nauczyłam, trafiłam na naprawdę fajną i zgraną ekipę. Zarobki są naprawdę dobre.

Plusy

premie, szkolenia, zgrany zespół

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w NEONET S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu