Opinie pracowników firmy Mostostal

Wyświetlono wszystkie opinie (4)
w tej firmie nie ma dobrej atmosfery w pracy na pewno nie dla pracownika fizycznego
spawacz (były pracownik) –  Zabrze, śląskie17 września 2018
w tej firmie pracowałem ponad 6 lat na stanowisku spawacza w kraju i zagranicą , na produkcji w dwóch zakładach i na budowach / montażu więc mam jakieś pojęcie o tym jak wygląda tam praca . Zakłady produkcyjne to "obozy pracy" bezpośredni nadzór tzn brygadziści, majstrowie i kierownicy to przeważnie osoby niekompetentne, które po za poganianiem ludzi nic nie potrafią . Mostostal to typowy duży zakład pokomunistyczny z pracownikami z mentalnością z poprzedniej epoki . Zarząd firmy to ludzi którzy uprawiają tak zwany "krwawy kapitalizm" minimum inwestycji i maksimum zysku kosztem pracownika i beznadziejnej organizacji pracy (organizacja pracy polega na poganianiu ludzi).
W ponad 30 letniej pracy w zawodzie spawacza nigdzie tak ciężko nie musiałem pracować i tak bardzo moja praca była nie doceniana , a pracowałem w wielu firmach w Polsce i zagranicą co pozwala mi na porównanie i rzetelną ocenę . Stanowczo odradzam tą firmę są lepsze miejsca do pracy.
Plusy
nie kojarzę żadnych plusów no może lokalizacja zakładów w Zabrzu (blisko do pracy dobry dojazd)
Minusy
w zasadzie to w każdej kategorii ocen zaproponowanych w przez indeed to same minusy
A good job for stuffing a skill, but not the place where you can make good money
Welder MIG-MAG 138/136/Aluminum (były pracownik) –  pomorskie Chojnice6 sierpnia 2018
Work fully complies with labor inspection laws. Good equipment base. Observed technology ups. Unworthy wages.
I got very good experience in this company, because basically the basic products are bridges and complex metal structures and welding on this product is very responsible.
Mostostal
monter-spawacz (obecny pracownik) –  Puławy, lubelskie3 grudnia 2017
Szukam mimo wszystko pracy dodatkowej.kierowca.hydrauczne, czekam na propozycje
Plusy
Darmowe posiłki
Minusy
Średnie zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Mostostal. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,3

Opinie o firmie Mostostal wg stanowisk