Mondelez International

Opinie pracowników firmy Mondelez International

Znaleziono 13 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4,618)

Miejsce pracy z przyjazną atmosferą i dużą dbałością o bezpieczeństwo pracowników.

Pracowałam w tej firmie rok , panuje tam sympatyczna i życzliwa atmosfera. Ludzie odnoszą się do siebie z szacunkiem starają się na każdym kroku pomagać nowym osobą, by jak najszybciej wdrożyły się w pracę. Jest duży nacisk na bezpieczeństwo pracowników i wdać to wszędzie, nawet na stołówce w dobie pandemì wszystko jest tak zorganizowane by czuć się bezpiecznie. System podwyżek adekwatny do Zaangażowania, szkolenia, odzież robocza, stołówka z dobrymi obiadami, sałatkami i śniadaniami na ciepło. Zawsze będę miło wspominać tą firmę, choć musiałam z niej odejść ze względów zdrowotnych. Polecam każdemu kto ceni sobie dobrą atmosferę , troskę o pracownika i normalnych życzliwych liderów.

Plusy

Paczki ze słodyczami co kwartał, dofinansowanie do wczasów, pieniądze na święta, imprezy integracyjne, traktowanie człowieka po ludzku.

Minusy

Jeden zasadniczy brak transportu zakładowego, trzeba dojeżdżać we własnym zakresie.

Muy buen ambiente de trabajo y muy cosmopolita

Ambiente de trabajo muy positivo, en el que se integran personas de diferentes culturas y países.

Wrocław, atmosfera miła

Firma Mondelez jest firmą bardzo słodką i przyjemną.

Dobra

Bardzo dobrze byłem zaangarzowany na 100%praca sprawiała mi dużo przyjemności

W miejsu w którym pracuję od pewnego czasu praca pod wpływem stresu, ciągła gonitwa.

Praca dla osób o stalowych nerwach, najlepiej pracocholikow.

Plusy

Doplata do posiłków, darmowy pakiet medyczny, dojazdy

Minusy

Praca pod presją, monitoring.

Boxy

Pozwolę sobie napisać co się dzieje na boksach😊Ukrainki rządzą,brygadzistki to pomyłka,raz że wredne( szczególnie jedną)dwa to nie umią zorganizować pracy,wykorzystują nowych że szok. Nowy pracownik jest poniewierany traktują go jak konia i biorą do najgorszej roboty.Wiezien ma lepiej bo ma czas się wysrać !! Dużo obiecywali na rozmowie a rzeczywistość inna . Ta praca to koszmar . Nowa .

Mieszna

System 4 brygadowy zmniejszający komfort życia prywatnego, zróżnicowane wynagrodzenie - zależne od działu produkcyjnego. Dobra komunikatywność działu HR Wysoka kultura współpracowników oraz TL

Organizacja pracy

Związki między pracownikami a kierownictwem, lokalizacja.

inwentaryzacja, przedstawienie nowej oferty sklepu

Dojeżdżałem do miejsca pracy na własną rękę. Na miejscu okazywało się że przedstawiciele zmienili miejsce pracy i trzeba często było się z współpracownikami "Szukać"

Plusy

darmowe produkty z oferty mondelez

Miła atmosfera, wspaniała kadra zarządzająca

Jest zakład pracy, w którym stawia się głównie na kulturę pracy, wzajemny szacunek, rozwój umiejętności pracowników. Z technicznego punktu widzenia BHP i bezpieczeństwo pracy, zakład czysty, jasny, pracownicy pakowalni mają miejsca siedzące, technicy biurka przy których mają możliwość wypełnienia raportów, zapoznania się z dokumentacją techniczną i instrukcjami. Zakład w dużej mierze zautomatyzowany.

Plusy

niemalże całodobowa stołówka, darmowy dojazd, relacje z przełożonymi na poziomie partnerskim

Minusy

niskie zarobki na najniższych stanowiskach, to fakt

Dobry i rzetelny pracodawca

Dobra atmosfera w zespole mimo wymagające pracy pełnej wyzwań. Jasno zdefiniowane cele i zadania. Możliwość zdobywania nowych umiejętności..

Cargil

Praca ok tylko brak możliwości awansu praca na 1/2 etatu

Plusy

darmowe posiłki

mondelez

praca fajna trochę monotonna,ludzie w pracy są różni mimo tego brygadziści i pracownicy dbali o dobrą atmosferę w pracy i szacunek do drugiej osoby

Plusy

posiłki za pół ceny, darmowy dojazd do pracy

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Mondelez International. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Mondelez International