Opinia pracownika firmy Merkury Market

Zobacz wszystkie opinie o firmie Merkury Market

Dębica
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  Dębica, podkarpackie24 września 2018
Kiedy się przyjmowałem miało być pięknie. Zaproponowali mi wyjazdy na przeróbki bo kasa miała być super. Okazało się że pracuje się 7 dni w tygodniu po 12h i tak przez 2 tyg. Później zjazd na weekend do domu i odnowa to samo. I za to placili niecale 4500 tys. Za 300 h pracy. Śmiech na sali. A jak odmowilem wyjazdów to mnie zwolnili.kierownik debil az milo. Stwierdzi ze źle pracuję ale przed wyjazdami pracowalem dobrze.hehwhe szkoda gadać. Atmosfera w firmie masakra. Sami sprzedawczyki i dupoliźscy

Inne opinie pracowników firmy Merkury Market

Logistyk (były pracownik) –  Krosno, podkarpackie10 lutego 2020
Słownie pan prezes obiecał dużo. Potem umowa na najniższa krajowa plus premia. Tylko nikt nie powiedział za co ta premia. Finalnie pan prezes oszukał mnie przy wypłaceniu wynagrodzenia bo wypłacił tylko to co na umowie a nie to co ustaliliśmy. Jak czytam poprzednie opinie to widzę że takie działanie to stała praktyka pana prezesa. Zastanawiam się jak do tej pory nikt nie złożył pozwu zbiorowego pozwuzbiorowego
Najlepiej unikac
Magazynier (były pracownik) –  Ładna, małopolskie15 stycznia 2020
Nim dalej od magazynu tym lepiej nie polecam za uszkodzenie czegoś trzeba zapłacić okres próbny śmieszne pieniądze mało czasu na wykonanie zadania nie polecam

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Merkury Market. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

1,7