Opinia pracownika firmy Merkury Market

Zobacz wszystkie opinie o firmie Merkury Market

Niepanuje dobra atmosfera,
Przeróbkowicz (były pracownik) –  Nowy Sącz, małopolskie4 października 2019
Bezsensowne prace. Powtarzanie tych samych czynności. Brak myślenia podczas pracy. Utrudnianie wspinaczki wyżej na wyższe stanowisko
Plusy
Darmowe posiłki. Dobra płaca
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś

Inne opinie pracowników firmy Merkury Market

Krosno - Grafik
Grafik komputerowy (były pracownik) –  Krosno, podkarpackie25 października 2019
Pracowałem w charakterze grafika na przełomie lipca - sierpnia.
Ogólnie nie polecam.

Następca z wrzesinia nakreślił właściwie to co tam się dzieje.

Ja od siebie dodam że dają robotę z innych działów, a potem nagle się nie wyrabiasz ;d
Plusy
Nie dostrzegłem
Minusy
zarobki, osoby, atmosfera, wyścig szczurów, brak normalnych osób.
omijajcie szerokim łukiem tę firmę
Grafik komputerowy (były pracownik) –  Krosno, podkarpackie21 września 2019
Praca w Krośnie w charakterze grafika w dziale marketingu czeskiego, to jeden wielki niewypał, szczególnie dotyczy to tworzenia gazetek.
Jeśli szukasz pracy o spokojnej atmosferze to tam jej nie znajdziesz!

Fajnie wyglądają tylko pierwsze dwa dni szkolenia wdrażającego. Z biegiem czasu, gdy już podejmiesz pracę masz wrażenie, że otaczają Cię dzieciaki, które tylko czyhają na Twój najdrobniejszy błąd by natychmiast pobiec i poskarżyć na Ciebie kierownikowi - dosłownie O.o

Ponadto:
- pracujesz pod presją czasu i presją tylko z pozoru sympatycznych współpracowników,

- brakuje Ci czasu na przerwę od komputera w natłoku obowiązków, jesz przy biurku, najlepiej jakbyś jadł i pracował jednocześnie, nie opuszczał stanowiska na zbyt długo i nie spędzał za dużo czasu w toalecie

- pracując masz wrażenie, że ktoś nieustannie patrzy Ci na ręce i traktuje Cię jak złodzieja i szpiega

- nagminne jest czepialstwo o najmniej istotne detale i bardzo niedyskretna jak na osoby dorosłe obmowa Ciebie i popełnianych przez Ciebie pomyłek na etapie wdrożenia - dosłownie słyszysz, co na Twój temat bredzą koledzy siedzący obok Ciebie, którzy przed chwilą się do Ciebie uśmiechali... Na porządku dziennym jest podkładanie kłód pod nogi, stwarzanie absurdalnych sytuacji byle Tobie zaszkodzić, a zabłysnąć przed kierownikiem...

Szkoda zachodu i zdrowia na pracę tam, szczerze odradzam robienie tam kariery, chyba że ktoś lubi pracę w stresie i wśród kapusiów, gdzie Twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia...
Plusy
praca od ręki - jeśli szukasz czegoś na już to MM jest dla Ciebie
Minusy
ciągły stres i praca pod presją, nieprzyjemni współpracownicy-kapusie, nieprzyjemna atmosfera, duża rotacja pracowników, nagminna obmowa, stwarzanie absurdalnych sytuacji byle przypodobać się kierownikowi a Tobie zaszkodzić, traktowanie jak złodzieja i szpiega

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Merkury Market. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

1,8