Merkury Market
Opinia pracownika firmy Merkury Market

Słaba

3 marca 2017
Praktycznie brak szkolenia. Przez 3 miesiące miałem 5 kierowniku (jeden pozwalał mi jeździć wózkami widłowymi drugi nie) - na umowie zlecenie nie miałem zrobionych psychotestów.

Możliwości rozwoju ciężko ocenić po 3 miesiącach.

Najtrudniejsza część pracy to właśnie współpracownicy (mówię tu tylko o magazynierach), którzy byli odpowiedzialni za stany magazynowe (które się tam nigdy nie zgadzały) i co miesiąc potrafili wystawić mi PRkę imienną (poświadzoną świadkiem)

, że niby coś zniszczyłem i muszę za to zapłacić co było totalną bzdurą. Po prostu praca z chamami, którzy wszystkie zniszczenia (nawet wyrządzone kilka miesięcy wcześniej) próbowali zrzucić na nowego pracownika. Wytrzymałem 3 miesiące z tymi ludzmi. NIE POLECAM
Plusy
ciężko znaleźć
Minusy
brak szkolenia, współpracownicy
Similar reviews
15 stycznia 2020
Same role
Nim dalej od magazynu tym lepiej nie polecam za uszkodzenie czegoś trzeba zapłacić okres próbny śmieszne pieniądze mało czasu na wykonanie zadania nie polecam
2 września 2019
Patologia. Zwalniają bez powodu, a na miejsce doświadczonych pracowników wchodzą ludzie bez żadnego doświadczenia, czy przeszkolenia. Klienci nienawidzą tego marketu i nie kryją się z tym wcale.
Ubrania robocze warte 5zł niszczą się po jednym praniu, co przy braku klimatyzacji w obiekcie staje się problematyczne.

Często jeden pracownik ogarnia cały dział, przez co klient spotyka się z lekceważeniem lub zignorowaniem.

Premia obcinana z byle powodu do podstawy.

Mobbing ze strony pracowników siedziby firmy to już osobna kwestia.

Niczego nie można być pewnym.

Nie polecam .

Zarobki są niezłe, choć gdy człowiek policzy sobie godziny pracy i miesiące z podstawowym wynagrodzeniem to wychodzi słabo.
Plusy
Można trafić na porządnych ludzi na dziale
Minusy
jest dużo
27 kwietnia 2019
Nie mam żadnych. Osoby nie pracujące w firmie będą źle się wypowiadać.