Opinia pracownika firmy Merkury Market

Zobacz wszystkie opinie o firmie Merkury Market

Nowy Sącz
sprzedawca, doradca klieta (były pracownik) –  Nowy Sącz, małopolskie19 listopada 2018
TRAGEDIA !! OBÓZ PRACY !! Jak jesteś chory i idziesz na l4 to masz pewne że jak wrócisz to dostaniesz wypowiedzenie od gestapo pseudo kierownika albo jego posłańców. Dzięki systemowi który pewnie pamięta czasy dinozaurów ( bo przeciez żałosna firma ma równie żałosny sprzęt ) oddasz złodziejowi całą swoją wypłate jak wywali IP z kasy, a ksiegowa jak i wprowadzający bedą cie mieli w dupie co się stało. Pozniej na inwenteryzacji skroją ci znowu połowe wypłaty bo trzeba oddać złodziejowi hajs za to ze sobie zrobił remont budynku a pseudo kierowniczek miał w dupie pilnowanie sklepu i jak już ktoś chce tam pracować to lepiej żeby nie umiał mowić, pożalisz się starym pracownikom lub do któregoś drugiego kierownika gówniarza to masz jak w banku że wszystko jest u gestapowca na tacy a on pod koniec miesiąca taką napisze opinie że masz po wypłacie.
Kiedy już się zwolnisz i będziesz miał święty spokój od tego żałosnego cyrku, przyjdzie ci nota księgowa z dnia X na zapłacenie inwenteryzacji na której nawet cie nie było i nigdy nie widziałeś tego towaru na oczy, ale kazują ci zapłacić dość dużo pieniędzy bo przecież temu złodziejowi ciągle mało.
Ogólnie NIE POLECAM !!!
Plusy
ŻADNE !
Minusy
W tym cyrku wszystko jest na minus.

Inne opinie pracowników firmy Merkury Market

Krosno - Grafik
Grafik komputerowy (były pracownik) –  Krosno, podkarpackie25 października 2019
Pracowałem w charakterze grafika na przełomie lipca - sierpnia.
Ogólnie nie polecam.

Następca z wrzesinia nakreślił właściwie to co tam się dzieje.

Ja od siebie dodam że dają robotę z innych działów, a potem nagle się nie wyrabiasz ;d
Plusy
Nie dostrzegłem
Minusy
zarobki, osoby, atmosfera, wyścig szczurów, brak normalnych osób.
Niepanuje dobra atmosfera,
Przeróbkowicz (były pracownik) –  Nowy Sącz, małopolskie4 października 2019
Bezsensowne prace. Powtarzanie tych samych czynności. Brak myślenia podczas pracy. Utrudnianie wspinaczki wyżej na wyższe stanowisko
Plusy
Darmowe posiłki. Dobra płaca

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Merkury Market. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

1,8