Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Merkury Market

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (23)
Nowy Sącz
sprzedawca, doradca klieta (były pracownik) –  Nowy Sącz, małopolskie19 listopada 2018
TRAGEDIA !! OBÓZ PRACY !! Jak jesteś chory i idziesz na l4 to masz pewne że jak wrócisz to dostaniesz wypowiedzenie od gestapo pseudo kierownika albo jego posłańców. Dzięki systemowi który pewnie pamięta czasy dinozaurów ( bo przeciez żałosna firma ma równie żałosny sprzęt ) oddasz złodziejowi całą swoją wypłate jak wywali IP z kasy, a ksiegowa jak i wprowadzający bedą cie mieli w dupie co się stało. Pozniej na inwenteryzacji skroją ci znowu połowe wypłaty bo trzeba oddać złodziejowi hajs za to ze sobie zrobił remont budynku a pseudo kierowniczek miał w dupie pilnowanie sklepu i jak już ktoś chce tam pracować to lepiej żeby nie umiał mowić, pożalisz się starym pracownikom lub do któregoś drugiego kierownika gówniarza to masz jak w banku że wszystko jest u gestapowca na tacy a on pod koniec miesiąca taką napisze opinie że masz po wypłacie.
Kiedy już się zwolnisz i będziesz miał święty spokój od tego żałosnego cyrku, przyjdzie ci nota księgowa z dnia X na zapłacenie inwenteryzacji na której nawet cie nie było i nigdy nie widziałeś tego towaru na oczy, ale kazują ci zapłacić dość dużo pieniędzy bo przecież temu złodziejowi ciągle mało.
Ogólnie NIE POLECAM !!!
Plusy
ŻADNE !
Minusy
W tym cyrku wszystko jest na minus.
Merkury
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Brak danych22 czerwca 2018
Jedna wielka porażka . Atmosfera do kitu , I więcej sprzedawczykow jak sprzedawców . Nie polecam . Pracowałam dość długo ale na szczęście się pozegnalam z tym totalnym bajzlem . Porażka
Plusy
Jakie plusy ? ŚMIECH NA SALI
Minusy
Atmosfera, pensja, godziny pracy itd
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie5 czerwca 2018
praca nie była zła tylk wynagrodzenie niskie za tyle lat pracy
Nie polecam wręcz odradzam !
sprzedawca (były pracownik) –  Tarnów, małopolskie2 lipca 2017
Omijajcie szerokim łukiem ta firme. Nigdy nie pracowałem w takim dziadostwie. Kłamią w oczy odnośnie warunków i pracy. Brak poszanowania dla pracownika. Ta firma to jeden wielki przekręt!
Plusy
Minusy
Brak konkretnej umowy, brak szacunku dla pracowników, slaba kasa w stodunku do liczby godzin
4.5
kasjer sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie17 września 2016
moja praca w firmie Merkurym polegala naprowadzeniu stoisk :miesnego icukierniczo monopolowego dbanie oekspozyje towaru robienie zamowien firma prowadzila rozne szkolenia m.inn kursy komputerowe,kadra kierownicza byla na srednim poziomie mialam przyjemnosc pracowac z lepsza kadra kierownicza co sprawialo za praca byla bardziej zorganizowana.wspolpraca zkolezankami mimo ze bylam starsz a uwazam ze byla na dobrym poziomie co moglo swiadczyc pozegnanie zorganizowane dla mnie w zwiazku odejsciem na emeryture.Natomiast najtrudniejsza czesc mojej pracy to bylo wykladanie do lad chlodniczych codziennie ok.200kg miesa.Przyjemnych dni w mojej pracy bylo zdecydowanie wiecej niz nieprzyjemnych
Plusy
dogodne godz pracy
Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Merkury Market. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

1,8