Merkury Market

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. logistyki (m/k) w firmie Merkury Market

Słownie pan prezes obiecał dużo. Potem umowa na najniższa krajowa plus premia. Tylko nikt nie powiedział za co ta premia. Finalnie pan prezes oszukał mnie przy wypłaceniu wynagrodzenia bo wypłacił tylko to co na umowie a nie to co ustaliliśmy. Jak czytam poprzednie opinie to widzę że takie działanie to stała praktyka pana prezesa. Zastanawiam się jak do tej pory nikt nie złożył pozwu zbiorowego pozwuzbiorowego
Dominuje prawdziwa opinia. Umowa, a realia to dwie inne rzeczy.
Plusy
Wydaje się, że współpracownicy, ale tylko wydaje, a nie naprawdę.
Minusy
Kultura, czas pracy, zarządzający, i tak wszystko się nie zmieści.
Nie polecam. Warunki obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Wszyscy mają umowę na najniższa krajowa (mimo obiecanych 3tys na rozmowie o pracę) , pozostala część pensji to taka umowa na "gębe" bo tego na piśmie nie dostaniemy. Nikt nigdy nie wie jakie wynagrodzenie dostanie ponieważ pensje są obcinanie nie tylko za wyniki pracy ale też np. za niezamkniete okno czy niewylaczony komputer po wyjściu z pracy a także według widzimisię wiceprezesa. Pensje obcinane są do najniższej krajowej także w przypadku ciąży- ciaza to zbrodnia w tej firmie. Kolejna zbrodnia jest chorobowe. Nawet jeśli przebywamy w szpitalu pracodawca nas karze za to obcinajac pensje. Dlatego ludzie tutaj nie biorą zwolnień lekarskich. Nie należy też liczyc na umowę na czas nieokreślony, bo takich się tutaj nie dostaje. Firma ma kilka spółek i za każdym razem pracownik podpisuje umowę z inną spółka. Czas pracy to 10h dziennie z godzinna obowiązkowa przerwa za ktora pracodawca nie płaci (a przy takiej ilości godzin pracy przerwa się należy..). Praca bardzo stresująca, ale zależy też do jakiego kierownika się dostaniemy. Legenda jest dział logistyki AGD, gdzie ludzie sa obrażani, ponizani i totalnie zastraszeni. Jeden wielki mobbing. Jeśli ktoś szanuje siebie i swoje zdrowie, szuka stabilnej pracy to nie polecam. Zwłaszcza kobietom które chcą założyć rodzinę
Plusy
Pensja jesli nie obetna nam pensji
Minusy
Stres, brak stabilnosci, krotkie umowy
  1. Specjalista ds. logistyki (m/k)