Opinie dot. stanowiska Magazynier (m/k) w firmie Merkury Market

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (23)
katastrofa firma powinna zniknac z rynku pracy
sprzedawca magazynier (były pracownik) –  podkarpackie6 maja 2018
niewiem czy jest w Polsce gorszy pracodawca zwolnienia z dnia na dzien bez podania przyczyny robisz tam wszystko łącznie z tym ze sprzatac kible trzeba umowy na stale nie dostaniesz jeden wielki horror !!!!FIRMA POWINNA ZNIKNAC Z RYNKU PRACY LUB INSPEKCJA PRACY POWINNA ZAJAC SIE WKONCU NIMI !!!!
Plusy
niema plusow
Minusy
wszystko na nie łącznie z kasa
Miejsce w którym najlepiej się nie odzywać. Chyba że pracujesz z kumplem, którego znasz całe życie.
Sprzedawca - Magazynier (były pracownik) –  Krosno, podkarpackie5 lutego 2018
Firma w której się nie nudzisz, jednego dnia sprzedajesz żarówki, następnego meble mimo że w tych drugich rozróżniasz jedynie kolory... Kolejnego roznosisz ulotki po parkingu, następnego kosisz trawniki. Tam nie ma typowego dnia w pracy.
Firma która lubi zaskakiwać. Nigdy nie wiesz ile zarobisz bo umowę masz na najniższą krajową, reszta to premia. W dodatku podpisujesz umowę z inną firmą niż ta w której faktycznie pracujesz. Podpisując kolejną umowę na czas określony może się okazać że nagle z końcem poprzedniej jesteś z dnia na dzień bez pracy, bez słowa wyjaśnienia ze strony pracodawcy. Bo tak. Bo oni nie podpiszą.
O stosunku do pracowników świadczą zresztą permanentne poszukiwania ludzi do pracy w Merkurym. I tak od wielu lat, myślicie że przyczyna tkwi w ludziach?
Plusy
Nie masz doświadczenia - tam je zdobędziesz. Wiele różnych doświadczeń.
Minusy
Brak stabilności, zapomnij o planowaniu czegokolwiek, nie z tą firmą jako pracodawcą.
Słaba
Magazynier, Koordynator (były pracownik) –  Rybnik, śląskie3 marca 2017
Praktycznie brak szkolenia. Przez 3 miesiące miałem 5 kierowniku (jeden pozwalał mi jeździć wózkami widłowymi drugi nie) - na umowie zlecenie nie miałem zrobionych psychotestów.

Możliwości rozwoju ciężko ocenić po 3 miesiącach.

Najtrudniejsza część pracy to właśnie współpracownicy (mówię tu tylko o magazynierach), którzy byli odpowiedzialni za stany magazynowe (które się tam nigdy nie zgadzały) i co miesiąc potrafili wystawić mi PRkę imienną (poświadzoną świadkiem)
, że niby coś zniszczyłem i muszę za to zapłacić co było totalną bzdurą. Po prostu praca z chamami, którzy wszystkie zniszczenia (nawet wyrządzone kilka miesięcy wcześniej) próbowali zrzucić na nowego pracownika. Wytrzymałem 3 miesiące z tymi ludzmi. NIE POLECAM
Plusy
ciężko znaleźć
Minusy
brak szkolenia, współpracownicy
przyzwoite warunki pracy
magazynier (były pracownik) –  rzeszów3 kwietnia 2013
moja praca w Merkury Market trwała zbyt krótko aby można ocenić ją obiektywnie
Plusy
dobra atmosfera
Minusy
nie przestrzeganie przepisów bhp

Zobacz więcej opinii o firmie Merkury Market

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Merkury Market. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

1,8