Merkury Market

Opinie pracowników firmy Merkury Market - Bielsko-Biała, śląskie

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Nikomu nie polecam, pracujesz starasz się po 12 a nawet 13h, po czym zwalniają cię a ich wytłumaczeniem jest, że przeszłaś jedną alejkę dalej niż twój dział .... ale jak trzeba, sprzątać na innych działach i im pomagać to jest dobrze. Kierownik ludzi traktuje jak śmieci, krzyczy, przeklina itp. jak na kierownika nie przystało. Tak nie ma w tej firmie czegoś takiego jak wczasy pod grusza, a jak pójdziesz na urlop to zapłacą ci najniższą krajową. Na bielsku mówią, że ludzi nie mają a zwalniają ich bez powodu bo kierownik ma zły humor i cię zwyzywa. także zero szacunku do pracownika i wgl. do człowieka. Ich nie obchodzi to, ze w grafiku masz wolne, zmienią Ci go godzinę przed końcem pracy(bo nie umieją go normalnie napisać przez cały tydzień i pracownicy muszą im uwagę zwracać, że błędy popełniają) i masz jutro być na 12h w pracy .... ( wszystko wszystkim. JA wszystko rozumiem ale, żeby chociaż normalnie powiedzieć coś w stylu 'Słuchaj bo jest taka sty. ... itp' to nie kierownik bedzie po tobie krzyczał, albo szyderczo się śmiał i mówił, że to nie jego problem.... no sory ale bądźmy przede wszystkim ludźmi dla siebie). ludzie tam pracujący to jedyny plus bo jakieś 90 % to mili i pomocni współpracownicy. Kierownictwo okropne... składające się z ludzi którzy wgl. nie powinni się tam znaleźć. ( wypisałabym wszystkie epitety jakie zostały do mnie powiedzianie jak tam pracowałam, ale nie ma to sensu bo i tak je zablokują)
  1. Bielsko-Biała, śląskie