Merkury Market

Opinie pracowników firmy Merkury Market

Wyświetlono wszystkie opinie (27)
Nikomu nie polecam, pracujesz starasz się po 12 a nawet 13h, po czym zwalniają cię a ich wytłumaczeniem jest, że przeszłaś jedną alejkę dalej niż twój dział .... ale jak trzeba, sprzątać na innych działach i im pomagać to jest dobrze. Kierownik ludzi traktuje jak śmieci, krzyczy, przeklina itp. jak na kierownika nie przystało. Tak nie ma w tej firmie czegoś takiego jak wczasy pod grusza, a jak pójdziesz na urlop to zapłacą ci najniższą krajową. Na bielsku mówią, że ludzi nie mają a zwalniają ich bez powodu bo kierownik ma zły humor i cię zwyzywa. także zero szacunku do pracownika i wgl. do człowieka. Ich nie obchodzi to, ze w grafiku masz wolne, zmienią Ci go godzinę przed końcem pracy(bo nie umieją go normalnie napisać przez cały tydzień i pracownicy muszą im uwagę zwracać, że błędy popełniają) i masz jutro być na 12h w pracy .... ( wszystko wszystkim. JA wszystko rozumiem ale, żeby chociaż normalnie powiedzieć coś w stylu 'Słuchaj bo jest taka sty. ... itp' to nie kierownik bedzie po tobie krzyczał, albo szyderczo się śmiał i mówił, że to nie jego problem.... no sory ale bądźmy przede wszystkim ludźmi dla siebie). ludzie tam pracujący to jedyny plus bo jakieś 90 % to mili i pomocni współpracownicy. Kierownictwo okropne... składające się z ludzi którzy wgl. nie powinni się tam znaleźć. ( wypisałabym wszystkie epitety jakie zostały do mnie powiedzianie jak tam pracowałam, ale nie ma to sensu bo i tak je zablokują)
Praktycznie brak szkolenia. Przez 3 miesiące miałem 5 kierowniku (jeden pozwalał mi jeździć wózkami widłowymi drugi nie) - na umowie zlecenie nie miałem zrobionych psychotestów. Możliwości rozwoju ciężko ocenić po 3 miesiącach. Najtrudniejsza część pracy to właśnie współpracownicy (mówię tu tylko o magazynierach), którzy byli odpowiedzialni za stany magazynowe (które się tam nigdy nie zgadzały) i co miesiąc potrafili wystawić mi PRkę imienną (poświadzoną świadkiem) , że niby coś zniszczyłem i muszę za to zapłacić co było totalną bzdurą. Po prostu praca z chamami, którzy wszystkie zniszczenia (nawet wyrządzone kilka miesięcy wcześniej) próbowali zrzucić na nowego pracownika. Wytrzymałem 3 miesiące z tymi ludzmi. NIE POLECAM
Plusy
ciężko znaleźć
Minusy
brak szkolenia, współpracownicy
Lipa lipa i jeszcze raz lipa..obiecuja gruszki na wierzbie a jak dostalem przelew nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac.
Plusy
posilki
Minusy
braknie miejsca zeby wszystkie wypisac!!!! nie polecam!!!
moja praca w firmie Merkurym polegala naprowadzeniu stoisk :miesnego icukierniczo monopolowego dbanie oekspozyje towaru robienie zamowien firma prowadzila rozne szkolenia m.inn kursy komputerowe,kadra kierownicza byla na srednim poziomie mialam przyjemnosc pracowac z lepsza kadra kierownicza co sprawialo za praca byla bardziej zorganizowana.wspolpraca zkolezankami mimo ze bylam starsz a uwazam ze byla na dobrym poziomie co moglo swiadczyc pozegnanie zorganizowane dla mnie w zwiazku odejsciem na emeryture.Natomiast najtrudniejsza czesc mojej pracy to bylo wykladanie do lad chlodniczych codziennie ok.200kg miesa.Przyjemnych dni w mojej pracy bylo zdecydowanie wiecej niz nieprzyjemnych
Plusy
dogodne godz pracy
Minusy
Omijajcie ten sklep szerokim łukiem. To kołchoz a nie zakład zatrudniający niepełnosprawnych.
Plusy
Minusy
długie godziny pracy, traktowanie pracowników jak niewolników
Praca i atmosfera w dziale jest dobra lecz zbyt długie godziny pracy i stres pracy zbyt wysoki
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Zbyt długie godziny pracy
moja praca w Merkury Market trwała zbyt krótko aby można ocenić ją obiektywnie
Plusy
dobra atmosfera
Minusy
nie przestrzeganie przepisów bhp