Merkury Market
Opinia pracownika firmy Merkury Market

27 września 2020
Nikomu nie polecam, pracujesz starasz się po 12 a nawet 13h, po czym zwalniają cię a ich wytłumaczeniem jest, że przeszłaś jedną alejkę dalej niż twój dział .... ale jak trzeba, sprzątać na innych działach i im pomagać to jest dobrze. Kierownik ludzi traktuje jak śmieci, krzyczy, przeklina itp. jak na kierownika nie przystało. Tak nie ma w tej firmie czegoś takiego jak wczasy pod grusza, a jak pójdziesz na urlop to zapłacą ci najniższą krajową. Na bielsku mówią, że ludzi nie mają a zwalniają ich bez powodu bo kierownik ma zły humor i cię zwyzywa. także zero szacunku do pracownika i wgl. do człowieka. Ich nie obchodzi to, ze w grafiku masz wolne, zmienią Ci go godzinę przed końcem pracy(bo nie umieją go normalnie napisać przez cały tydzień i pracownicy muszą im uwagę zwracać, że błędy popełniają) i masz jutro być na 12h w pracy .... ( wszystko wszystkim. JA wszystko rozumiem ale, żeby chociaż normalnie powiedzieć coś w stylu 'Słuchaj bo jest taka sty. ... itp' to nie kierownik bedzie po tobie krzyczał, albo szyderczo się śmiał i mówił, że to nie jego problem.... no sory ale bądźmy przede wszystkim ludźmi dla siebie). ludzie tam pracujący to jedyny plus bo jakieś 90 % to mili i pomocni współpracownicy. Kierownictwo okropne... składające się z ludzi którzy wgl. nie powinni się tam znaleźć. ( wypisałabym wszystkie epitety jakie zostały do mnie powiedzianie jak tam pracowałam, ale nie ma to sensu bo i tak je zablokują)
10 marca 2020
Doradca klienta/sprzedawca (były pracownik) - Żywiec, śląskie
Wszystkiego w życiu trzeba spróbować ;) Ja już dziękuję!
Plusy
Zarobki
Minusy
Kadra kierownicza
24 września 2018
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) - Dębica, podkarpackie
Kiedy się przyjmowałem miało być pięknie. Zaproponowali mi wyjazdy na przeróbki bo kasa miała być super. Okazało się że pracuje się 7 dni w tygodniu po 12h i tak przez 2 tyg. Później zjazd na weekend do domu i odnowa to samo. I za to placili niecale 4500 tys. Za 300 h pracy. Śmiech na sali. A jak odmowilem wyjazdów to mnie zwolnili.kierownik debil az milo. Stwierdzi ze źle pracuję ale przed wyjazdami pracowalem dobrze.hehwhe szkoda gadać. Atmosfera w firmie masakra. Sami sprzedawczyki i dupoliźscy
10 lutego 2020
Logistyk (były pracownik) - Krosno, podkarpackie
Słownie pan prezes obiecał dużo. Potem umowa na najniższa krajowa plus premia. Tylko nikt nie powiedział za co ta premia. Finalnie pan prezes oszukał mnie przy wypłaceniu wynagrodzenia bo wypłacił tylko to co na umowie a nie to co ustaliliśmy. Jak czytam poprzednie opinie to widzę że takie działanie to stała praktyka pana prezesa. Zastanawiam się jak do tej pory nikt nie złożył pozwu zbiorowego pozwuzbiorowego