Merkury Market
Opinia pracownika firmy Merkury Market

Najlepiej unikac

15 stycznia 2020
Nim dalej od magazynu tym lepiej nie polecam za uszkodzenie czegoś trzeba zapłacić okres próbny śmieszne pieniądze mało czasu na wykonanie zadania nie polecam
2 września 2019
sprzedawca-magazynier (były pracownik) - Nowy Sącz, małopolskie
Patologia. Zwalniają bez powodu, a na miejsce doświadczonych pracowników wchodzą ludzie bez żadnego doświadczenia, czy przeszkolenia. Klienci nienawidzą tego marketu i nie kryją się z tym wcale. Ubrania robocze warte 5zł niszczą się po jednym praniu, co przy braku klimatyzacji w obiekcie staje się problematyczne. Często jeden pracownik ogarnia cały dział, przez co klient spotyka się z lekceważeniem lub zignorowaniem. Premia obcinana z byle powodu do podstawy. Mobbing ze strony pracowników siedziby firmy to już osobna kwestia. Niczego nie można być pewnym. Nie polecam . Zarobki są niezłe, choć gdy człowiek policzy sobie godziny pracy i miesiące z podstawowym wynagrodzeniem to wychodzi słabo.
Plusy
Można trafić na porządnych ludzi na dziale
Minusy
jest dużo
6 maja 2018
sprzedawca magazynier (były pracownik) - podkarpackie
niewiem czy jest w Polsce gorszy pracodawca zwolnienia z dnia na dzien bez podania przyczyny robisz tam wszystko łącznie z tym ze sprzatac kible trzeba umowy na stale nie dostaniesz jeden wielki horror !!!!FIRMA POWINNA ZNIKNAC Z RYNKU PRACY LUB INSPEKCJA PRACY POWINNA ZAJAC SIE WKONCU NIMI !!!!
Plusy
niema plusow
Minusy
wszystko na nie łącznie z kasa
5 lutego 2018
Sprzedawca - Magazynier (były pracownik) - Krosno, podkarpackie
Firma w której się nie nudzisz, jednego dnia sprzedajesz żarówki, następnego meble mimo że w tych drugich rozróżniasz jedynie kolory... Kolejnego roznosisz ulotki po parkingu, następnego kosisz trawniki. Tam nie ma typowego dnia w pracy. Firma która lubi zaskakiwać. Nigdy nie wiesz ile zarobisz bo umowę masz na najniższą krajową, reszta to premia. W dodatku podpisujesz umowę z inną firmą niż ta w której faktycznie pracujesz. Podpisując kolejną umowę na czas określony może się okazać że nagle z końcem poprzedniej jesteś z dnia na dzień bez pracy, bez słowa wyjaśnienia ze strony pracodawcy. Bo tak. Bo oni nie podpiszą. O stosunku do pracowników świadczą zresztą permanentne poszukiwania ludzi do pracy w Merkurym. I tak od wielu lat, myślicie że przyczyna tkwi w ludziach?
Plusy
Nie masz doświadczenia - tam je zdobędziesz. Wiele różnych doświadczeń.
Minusy
Brak stabilności, zapomnij o planowaniu czegokolwiek, nie z tą firmą jako pracodawcą.