Merkury Market
Opinia pracownika firmy Merkury Market

Dobra

19 listopada 2014
Praca i atmosfera w dziale jest dobra lecz zbyt długie godziny pracy i stres pracy zbyt wysoki
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Zbyt długie godziny pracy
10 lutego 2020
Logistyk (były pracownik) - Krosno, podkarpackie
Słownie pan prezes obiecał dużo. Potem umowa na najniższa krajowa plus premia. Tylko nikt nie powiedział za co ta premia. Finalnie pan prezes oszukał mnie przy wypłaceniu wynagrodzenia bo wypłacił tylko to co na umowie a nie to co ustaliliśmy. Jak czytam poprzednie opinie to widzę że takie działanie to stała praktyka pana prezesa. Zastanawiam się jak do tej pory nikt nie złożył pozwu zbiorowego pozwuzbiorowego
25 października 2019
Grafik komputerowy (były pracownik) - Krosno, podkarpackie
Pracowałem w charakterze grafika na przełomie lipca - sierpnia. Ogólnie nie polecam. Następca z wrzesinia nakreślił właściwie to co tam się dzieje. Ja od siebie dodam że dają robotę z innych działów, a potem nagle się nie wyrabiasz ;d
Plusy
Nie dostrzegłem
Minusy
zarobki, osoby, atmosfera, wyścig szczurów, brak normalnych osób.
21 września 2019
Grafik komputerowy (były pracownik) - Krosno, podkarpackie
Praca w Krośnie w charakterze grafika w dziale marketingu czeskiego, to jeden wielki niewypał, szczególnie dotyczy to tworzenia gazetek. Jeśli szukasz pracy o spokojnej atmosferze to tam jej nie znajdziesz! Fajnie wyglądają tylko pierwsze dwa dni szkolenia wdrażającego. Z biegiem czasu, gdy już podejmiesz pracę masz wrażenie, że otaczają Cię dzieciaki, które tylko czyhają na Twój najdrobniejszy błąd by natychmiast pobiec i poskarżyć na Ciebie kierownikowi - dosłownie O.o Ponadto: - pracujesz pod presją czasu i presją tylko z pozoru sympatycznych współpracowników, - brakuje Ci czasu na przerwę od komputera w natłoku obowiązków, jesz przy biurku, najlepiej jakbyś jadł i pracował jednocześnie, nie opuszczał stanowiska na zbyt długo i nie spędzał za dużo czasu w toalecie - pracując masz wrażenie, że ktoś nieustannie patrzy Ci na ręce i traktuje Cię jak złodzieja i szpiega - nagminne jest czepialstwo o najmniej istotne detale i bardzo niedyskretna jak na osoby dorosłe obmowa Ciebie i popełnianych przez Ciebie pomyłek na etapie wdrożenia - dosłownie słyszysz, co na Twój temat bredzą koledzy siedzący obok Ciebie, którzy przed chwilą się do Ciebie uśmiechali... Na porządku dziennym jest podkładanie kłód pod nogi, stwarzanie absurdalnych sytuacji byle Tobie zaszkodzić, a zabłysnąć przed kierownikiem... Szkoda zachodu i zdrowia na pracę tam, szczerze odradzam robienie tam kariery, chyba że ktoś lubi pracę w stresie i wśród kapusiów, gdzie Twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia...
Plusy
praca od ręki - jeśli szukasz czegoś na już to MM jest dla Ciebie
Minusy
ciągły stres i praca pod presją, nieprzyjemni współpracownicy-kapusie, nieprzyjemna atmosfera, duża rotacja pracowników, nagminna obmowa, stwarzanie absurdalnych sytuacji byle przypodobać się kierownikowi a Tobie zaszkodzić, traktowanie jak złodzieja i szpiega