Mein Personal

Opinie pracowników firmy Mein Personal

Wyświetlono wszystkie opinie (6)
Praca jako praca ok ale totalna olewka ze strony mein personal. Nie chcą zapłacić po rozwiązaniu umowy, wciskają kit że niemieccy kontrahenci nie płacą i podobne bajki z CoVid bla, bla, bla.
Minusy
Nie płacą zarobionych pieniędzy pomimo rozwiązania umowy za porozumieniem, ścciema do kwadratu. Aby tylko złapać frajera i na nim zarobić. Brak kontaktu telefonicznego.
Dno oszukanstwo brak kontaktu z koordynatorem liczą się tylko cetle
Plusy
Terminowe wyplaty
Minusy
Brak podwyżek i opieki ze strony tzw koordynatorów
Pierwszy dzien, nocka w aucie bo zapomnii wynająć pokój. Później pokój zamiast dwuosobowy to siedmio. Zameldowac też zapomnieli. Zaliczki obiecane po 150euro. Pierwsza ok oczywiscie po przypomnieniu. Druga już 100eu, trzecia to samo 100eu. Nie odbieranie tel to na porządku dziennym..wytrzymalem 3tygodnie i dalem wypowiedzenie, razem pracowalem 4tyg. Reszta wypłaty, nawet polowy nie dostałem.
Pracuję w firmie od stycznia, wypłaty na czas, dobre stawki, zadbane samochody firmowe i zwroty za paliwo. Polecam każdemu kto szuka dobrze płatnej pracy i bezpiecznego wyjazdu za granicę.
Plusy
Wysokie stawki, czyste mieszkania, sprawne i zadbane samochody firmowe
witam, polecam ta firme. Wreszcie znalezlismy razem z kolega prace na dluzej w jednej firmie. Mieszkania sa ok, wszystko co potrzeba do zycia jest na miejscu. Praca tez jest ok z Niemcami. Pani z naszego biura tez nam pomogla zalatwic ubezpieczenie w kasie chorych dla mojej rodziny, w mojej starej firmie musialem wszystko zalatwiac samemu. Pozdrawiam Krzysiek
Plusy
Darmowe mieszkanie
Mieliśmy 40 km do pracy i firma pomogła nam znaleźć mieszkanie bliżej budowy. Dodatkowo nie ma problemu z zaliczkami i pracą na dłuższy okres w jednym miejscu. Jeśli komuś zależy, żeby pracować, to polecam.
Plusy
Pomoc ze strony firmy, dobre samochody służbowe
  1. Opinie pracowników