Medicover
Zobacz wszystkie opinie o firmie Medicover

Medicover

Opinia pracownika firmy Medicover

oszustwo

Poprzednią współpracę z Medicover zakończyłem w 2016 r, po intrygach ze strony dyr medycznego placowki w Andersii, oraz chaosie tam panującym. Np umywalka w gabinecie laryngologicznym przez ponad miesiac nie była oczyszczona i nie miala sprawdzonego kolanka przez co była wypelniona cuchnącą breją . teraz jednak szefowa tego przybytku objęła Medicover/ Mediparnter na Kolorowej w Poznaniu, a przyjęła mnie b serdecznie, wydawało się że zalezy jej na współpracy. Pojecha`la jednak od razu na wakacje a po miesiącu obwiesciła `ze jednak rezygnuje z zatrudnienia mnie, bo kilka lat wczesniej chorowalem i musiala przesunąć grafiki.

Plusy

nie ma

Minusy

same

można się dogadać

Prywatne kliniki mają to do siebie, że pracuje się w nich zdecydowanie lżej niz w państwowych placówkach. Z płaca nie ma rewelacji w medicover ale w ramach benefitów mamy program rabatowy a i za polecenie kogoś do pracy tez są bonusy. Nie ma rywalizacji miedzy personelem. Pracuje się na zasadach fair play tak samo w stosunku do pielegniarki czy do lekarza

Można sie podszkolic

Spoko praca na przetrwanie dla studenta. Mozna sobie dorobic i zdobywac doswiadczenie. Stres co prawda jest na porządku dziennym jak to w call center, pacjenci bywają 'marudni', ale to tez uczy cierpliwosci.Jest opcja premii miesiecznych

Specyfika pracy jest na innym poziomie niż w poprzednich placowkach, w ktorych pracowałam. Nigdzie sie nie biegnie, a po prostu leczy pacjentów. Kazdego traktuje sie indywidualnie bo jest czas na wywiad środowiskowy jesli jest konieczny. Pracuje sie spokojniej i wiem ze w innych placówkach tez tak jest bo spotykamy sie na corocznych zjazdach dla lekarzy i pielęgniarek medicover. Jest więc czas żeby wymienic sie opiniami. Benefitów nie ma jakichś może super duzych, ale sa czy to karty do klubów sportowych czy mozna tez sie wlaczyc w dzialalnosc grupy biegowej czy w organizowane rajdy rowerowe dla pracowników.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Medicover. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Medicover z

Informacje o firmie Medicover w popularnych lokalizacjach

• Medicover
  • oszustwo