Medicover

Opinie pracowników firmy Medicover

Znaleziono 10 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (13)

można się dogadać

Prywatne kliniki mają to do siebie, że pracuje się w nich zdecydowanie lżej niz w państwowych placówkach. Z płaca nie ma rewelacji w medicover ale w ramach benefitów mamy program rabatowy a i za polecenie kogoś do pracy tez są bonusy. Nie ma rywalizacji miedzy personelem. Pracuje się na zasadach fair play tak samo w stosunku do pielegniarki czy do lekarza

oszustwo

Poprzednią współpracę z Medicover zakończyłem w 2016 r, po intrygach ze strony dyr medycznego placowki w Andersii, oraz chaosie tam panującym. Np umywalka w gabinecie laryngologicznym przez ponad miesiac nie była oczyszczona i nie miala sprawdzonego kolanka przez co była wypelniona cuchnącą breją . teraz jednak szefowa tego przybytku objęła Medicover/ Mediparnter na Kolorowej w Poznaniu, a przyjęła mnie b serdecznie, wydawało się że zalezy jej na współpracy. Pojecha`la jednak od razu na wakacje a po miesiącu obwiesciła `ze jednak rezygnuje z zatrudnienia mnie, bo kilka lat wczesniej chorowalem i musiala przesunąć grafiki.

Plusy

nie ma

Minusy

same

Można sie podszkolic

Spoko praca na przetrwanie dla studenta. Mozna sobie dorobic i zdobywac doswiadczenie. Stres co prawda jest na porządku dziennym jak to w call center, pacjenci bywają 'marudni', ale to tez uczy cierpliwosci.Jest opcja premii miesiecznych

Specyfika pracy jest na innym poziomie niż w poprzednich placowkach, w ktorych pracowałam. Nigdzie sie nie biegnie, a po prostu leczy pacjentów. Kazdego traktuje sie indywidualnie bo jest czas na wywiad środowiskowy jesli jest konieczny. Pracuje sie spokojniej i wiem ze w innych placówkach tez tak jest bo spotykamy sie na corocznych zjazdach dla lekarzy i pielęgniarek medicover. Jest więc czas żeby wymienic sie opiniami. Benefitów nie ma jakichś może super duzych, ale sa czy to karty do klubów sportowych czy mozna tez sie wlaczyc w dzialalnosc grupy biegowej czy w organizowane rajdy rowerowe dla pracowników.

Zaangazowanie

Zarzad dba o pracownikow. Na miejscu sporo plusów: program kafeteryjny, karty do klubów sportowych, bilety do kina. Mozna korzystac. Nie wstydze sie miejsca pracy, bo relacje sa bardzo pozytywne, duzo mozna sie nauczyc podczas wewnetrznych szkolen a zwlaszcza podczas wyjazdow doksztalcajacych

Plusy

karty klubowe

Oferta pracy a sama praca to inna bajka

Dobra atmosfera w pracy pomiędzy pracownikami recepcji. Bardzo ciężko porozumieć się z Panią Kierownik CM. Wręcz można było się poczuć zagrożonym i niepewnym. Pomiędzy biurem, a pozostałymi pracownikami panuje napięcie. Umowa zlecenie wiąże się z najniższą krajową oraz brakiem możliwości uzyskania benefitów jak karta MultiSport, czy też oferowana w ogłoszeniach opieka medyczna Medicover. Duży plus za możliwość dopasowania grafiku do własnych możliwości i potrzeb. Brak kadry do archiwizacji przez co całą recepcję i archiwizację obsługują te same osoby. Często w godzinach popołudniowego szczytu aż do zamknięcia zostawała jedna osoba na recepcji i było to bardzo uciążliwe tak dla pracownika jak i dla pacjentów.

Plusy

Elastyczne godziny pracy, dobra atmosfera pomiędzy pracownikami recepcji i lekarzami

Minusy

Niskie zarobki, niemiła kadra zarządzająca, brak benefitów na umowie zlecenie, duże trudności z otrzymaniem stałej umowy o pracę

Złe traktowanie pracowników

Bardzo złe traktowanie pracowników. Firma nie liczy sie z zwykłymi pracownikami.

Minusy

Ciągła presja na realizację planów kture są zbyt wysokie

Firma postawiła na młodych studentów często nie odpowiedzialnych i dopiero uczących się ludzi. Pracownik z doświadczeniem jest bez wartości.

Plusy

swoboda w działaniu

Minusy

bardzo niskie zarobki, presja realizacji planów, brak nażedzi pracy czyli auto i telefon

Well organized company, inspired and motivated

Working with various scope of Cmpanies, a chance for implementation all aspects of ergonomics programs, working with team-played co-workers, many travels across contry

Plusy

Free health care

Minusy

long hours

Miejsce przyjazne

Pracuję już ponad 10 lat i jestem zadowolona. Kontakt z pacjentem klientem na wysokim poziomie. Panuje zasada klient nasz pan!

Plusy

Opieka medyczna dla całej rodziny

Minusy

Nie wiem

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Medicover. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Informacje o firmie Medicover w popularnych lokalizacjach

• Medicover