Medicover

Opinie pracowników firmy Medicover

Prywatne kliniki mają to do siebie, że pracuje się w nich zdecydowanie lżej niz w państwowych placówkach. Z płaca nie ma rewelacji w medicover ale w ramach benefitów mamy program rabatowy a i za polecenie kogoś do pracy tez są bonusy. Nie ma rywalizacji miedzy personelem. Pracuje się na zasadach fair play tak samo w stosunku do pielegniarki czy do lekarza
Spoko praca na przetrwanie dla studenta. Mozna sobie dorobic i zdobywac doswiadczenie. Stres co prawda jest na porządku dziennym jak to w call center, pacjenci bywają 'marudni', ale to tez uczy cierpliwosci.Jest opcja premii miesiecznych
Specyfika pracy jest na innym poziomie niż w poprzednich placowkach, w ktorych pracowałam. Nigdzie sie nie biegnie, a po prostu leczy pacjentów. Kazdego traktuje sie indywidualnie bo jest czas na wywiad środowiskowy jesli jest konieczny. Pracuje sie spokojniej i wiem ze w innych placówkach tez tak jest bo spotykamy sie na corocznych zjazdach dla lekarzy i pielęgniarek medicover. Jest więc czas żeby wymienic sie opiniami. Benefitów nie ma jakichś może super duzych, ale sa czy to karty do klubów sportowych czy mozna tez sie wlaczyc w dzialalnosc grupy biegowej czy w organizowane rajdy rowerowe dla pracowników.
Zarzad dba o pracownikow. Na miejscu sporo plusów: program kafeteryjny, karty do klubów sportowych, bilety do kina. Mozna korzystac. Nie wstydze sie miejsca pracy, bo relacje sa bardzo pozytywne, duzo mozna sie nauczyc podczas wewnetrznych szkolen a zwlaszcza podczas wyjazdow doksztalcajacych
Plusy
karty klubowe
Dobra atmosfera w pracy pomiędzy pracownikami recepcji. Bardzo ciężko porozumieć się z Panią Kierownik CM. Wręcz można było się poczuć zagrożonym i niepewnym. Pomiędzy biurem, a pozostałymi pracownikami panuje napięcie. Umowa zlecenie wiąże się z najniższą krajową oraz brakiem możliwości uzyskania benefitów jak karta MultiSport, czy też oferowana w ogłoszeniach opieka medyczna Medicover. Duży plus za możliwość dopasowania grafiku do własnych możliwości i potrzeb. Brak kadry do archiwizacji przez co całą recepcję i archiwizację obsługują te same osoby. Często w godzinach popołudniowego szczytu aż do zamknięcia zostawała jedna osoba na recepcji i było to bardzo uciążliwe tak dla pracownika jak i dla pacjentów.
Plusy
Elastyczne godziny pracy, dobra atmosfera pomiędzy pracownikami recepcji i lekarzami
Minusy
Niskie zarobki, niemiła kadra zarządzająca, brak benefitów na umowie zlecenie, duże trudności z otrzymaniem stałej umowy o pracę
Bardzo złe traktowanie pracowników. Firma nie liczy sie z zwykłymi pracownikami.
Minusy
Firma postawiła na młodych studentów często nie odpowiedzialnych i dopiero uczących się ludzi. Pracownik z doświadczeniem jest bez wartości.
Plusy
swoboda w działaniu
Minusy
bardzo niskie zarobki, presja realizacji planów, brak nażedzi pracy czyli auto i telefon
Working with various scope of Cmpanies, a chance for implementation all aspects of ergonomics programs, working with team-played co-workers, many travels across contry
Plusy
Free health care
Minusy
long hours
Pracuję już ponad 10 lat i jestem zadowolona. Kontakt z pacjentem klientem na wysokim poziomie. Panuje zasada klient nasz pan!
Plusy
Opieka medyczna dla całej rodziny
Minusy
Nie wiem
Zobacz więcej opinii o firmie Medicover
  1. Opinie pracowników